Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

wandex
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2018, 17:24
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: wandex » 24 lip 2018, 17:29

A słyszeliście coś na temat zamków na odcisk palca ?

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: pawelszabla » 03 sty 2019, 15:08

Mają z czego wybierać w temacie markowych drzwi (wewnętrznych i zewnętrznych) w Safe door. Warto u nich poszukać, szybka sprzedaż, nie kazali mi długo czekać na realizację zamówienia. Ja u nich kupowałem wewnętrzne Porta i jestem happy, na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na fotkach na stronie firmy.

rst-damian
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2019, 8:02
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: rst-damian » 25 lut 2019, 8:06

Witam Państwa,
Firma RST Roztocze jako wiodący producent zamknięć przemysłowych w Europie oferuje naszym klientom szeroki asortyment produktów takich jak: zamki, zawiasy, zaciski energetyczne, uchwyty, zapięcia płaskie, uszczelki i indywidualne rozwiązania.

Wykorzystując nasze doświadczenie, nowoczesny park maszynowy z obrabiarkami CNC, własną narzędziownią zapewniamy szerokie możliwości projektowe starając się aby nasze rozwiązania były dopasowane do potrzeb klienta.

Chcemy również zaoferować Państwu szybki dostęp do naszych produktów, posiadamy własną stronę internetową z katalogami wyrobów naszej formy, oraz mobilny sklep internetowy.
roztocze.eu/pl/start/
sklep.roztocze.eu/
:) :) :) :) :) :) :) :) :)

Darex85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2017, 10:52
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: Darex85 » 06 cze 2019, 10:55

Polecam zapoznać się z oferta firmy http://www.dom-security.com/pl/pl, który oferuję zamki drzwiowe, wkładki drzwiowe, samozamykacze, zawiasy, elektroniczna kontrola dostępu. Firma oferuję zamki do drzwi drewnianych (wew i zew), do drzwi aluminiowych i stalowych.

theme
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1155
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:14
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: theme » 08 cze 2019, 7:30

wandex pisze:A słyszeliście coś na temat zamków na odcisk palca ?


Jest coś takiego od dawna i to nawet więksi producenci mają w ofercie podstawowej. Teraz technologia poszła tak do przodu, że odcisk palca to tak na prawdę przeżytek.
http://wiked.pl/drzwi.php#nowoczesnedrzwi
Zobacz sobie co masz w opcjach "auto otwieranie". A do tego dolicz wkładki sterowane smartfonem:
http://wiked.pl/katalogi/katalogdrzwi.pdf - strona 3 czy Wi-Keysa ze strony 64. Jest w czym przebierać teraz na rynku. To oczywiście tylko to co jest w ofercie tego producenta. Jest takich rozwiązań cała masa na rynku, tylko niekoniecznie są one zintegrowane pod konkretne drzwi i trzeba się rozeznać w temacie. Tu ułatwienie jest takie, że wszystko albo jest zmontowane na gotowo albo będzie pasowało np pod konkretne ościeżnice.
__________________________
pozdrawiam
The_Me

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: Majaja » 11 cze 2019, 11:22

Przeciez każdy wie, ze najlepsza jest gerda i mozna pisac i mowic rozne rzeczy ale faktow się nie oszuka. Zanim dom wybudowalismy to w mieszkaniu mieilismy ich zamki, teraz cale drzwi i nigdy o żadnej reklamacji nie myslalem. Warte swojej ceny

theme
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1155
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:14
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: theme » 18 cze 2019, 7:53

Najlepsza pod jakim względem? Brzmi to bardzo odważnie ale jakoś nie widzę tego samego co Ty. Znam znacznie lepsze drzwi pod względem izolacji termicznej - choćby Hormanna. Znam drzwi o znacznie lepszych parametrach antywłamaniowych - choćby Dierre. Zam też znacznie cichsze drzwi - choćby Porta. Oczywiście wszystkie te drzwi będą droższe od Gerdy.
__________________________

pozdrawiam

The_Me

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: waldi79 » 02 lip 2019, 14:03

ja też jakos najbardziej przekonany jestem do gerdy. Atrakcyjna jakość i solidne wykonanie. Niczego wiecej nie potrzebuje

damian_6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 13 mar 2018, 11:10
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: damian_6 » 09 lip 2019, 13:25

Nie pozwól, aby to, co jest dla ciebie najcenniejsze, było narażone na niebezpieczeństwo! Już teraz wybierz kompleksowe zabezpieczenie. Wymień stare, wysłużone zamki na nowe! Dzięki innowacyjnym metodom i nowoczesnej technologii, opracowanej przez wykwalifikowane zespoły techników i ślusarzy oraz wybitnych specjalistów, Lock-key są w stanie zaoferować Ci zamki do drzwi, wkładki do zamków i kłódki najlepszej jakości. Lock-key to miejsce, w którym znajdziesz wyroby renomowanych producentów zabezpieczeń drzwi – spełniające nawet najbardziej restrykcyjne normy europejskie.

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: marekmitan » 11 gru 2019, 13:01

pawelszabla pisze:Mają z czego wybierać w temacie markowych drzwi (wewnętrznych i zewnętrznych) w Safe door. Warto u nich poszukać, szybka sprzedaż, nie kazali mi długo czekać na realizację zamówienia. Ja u nich kupowałem wewnętrzne Porta i jestem happy, na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na fotkach na stronie firmy.

Ja też jestem zadowolony. Żona wybrała u nich plisy montowane do okien i w sumie ja mógłbym sam to zamontować, ale ona oczywiście bała się, że mogę coś uszkodzić i szkoda okien więc wzięliśmy ofertę razem z montażem. Powiem wam, że to tak sprawnie poszło, że następnym razem to w życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby się samemu zabrać za to wiercenie.

theme
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1155
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:14
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: theme » 20 gru 2019, 11:55

damian_6 pisze:Nie pozwól, aby to, co jest dla ciebie najcenniejsze, było narażone na niebezpieczeństwo! Już teraz wybierz kompleksowe zabezpieczenie. Wymień stare, wysłużone zamki na nowe! Dzięki innowacyjnym metodom i nowoczesnej technologii, opracowanej przez wykwalifikowane zespoły techników i ślusarzy oraz wybitnych specjalistów, Lock-key są w stanie zaoferować Ci zamki do drzwi, wkładki do zamków i kłódki najlepszej jakości. Lock-key to miejsce, w którym znajdziesz wyroby renomowanych producentów zabezpieczeń drzwi – spełniające nawet najbardziej restrykcyjne normy europejskie.


Chciałbym poznać wszystkie nazwiska tych wybitnych specjalistów i dowiedzieć się na czym polegały kwalifikacje tych wykwalifikowanych zespołów. Czy mowa o zespole szkół zawodowych o profilu ślusarskim? Reklama reklamą - rozumiem, że trzeba z czegoś żyć ale pisanie takich górnolotnych poematów to nawet Mickiewicz w inwokacji nie zdziałał.
Zamki są lepsze i gorsze. Połowa myli zamek z wkładką. Ja osobiście polecam zasuwnice hakowe takie jak są w Mikei albo Wikędzie. O wiele lepiej zabezpieczają skrzydło przed włamaniem moim zdaniem, a przede wszystkim lepiej dociskają je do ościeżnicy na całej wysokości. Co do kwestii antywłamaniowych z taką zasuwnicą to badania pokazują, że na poprzednich zamkach np. w Wikędzie była klasa RC2 i obecnie na nowych zamka też jest RC2. Także ja z plusów przyjmuję do wiadomości tylko lepszy docisk. Więcej jest z tym pracy na ustawianiu drzwi ale efekty są na prawdę dobre.
__________________________

pozdrawiam

The_Me

SafeHouse
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 gru 2019, 9:43
Re: Zamki do zewnętrznych drzwi wejściowych

autor: SafeHouse » 04 sty 2020, 22:57

Proponuję Assa Abloy i Yale lock.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów