Witam jak zamawiac materialy budowlane cena

Ceny materiałów budowlanych zależą od różnych czynników i mogą się od siebie różnić. Jak znaleźć najlepsze połączenie jakości i ceny? Czy warto zastąpić dany materiał tańszym? To ważne pytania w czasie budowy i remontu. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

tomek0007
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2019, 20:50
Witam jak zamawiac materialy budowlane cena

autor: tomek0007 » 13 sty 2019, 21:24

witam pytam orientacyjnie bo zamierzam budowę na wiosne dom asp czy brac z jednej hurtowni calosc czy osobno np. dachwówka gdzie indziej pustaki w innej jak by było tansze jestem zielony w tym temacie proszę o porade pozdrawiam

TurboDymoMen
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2019, 12:29
Re: Witam jak zamawiac materialy budowlane cena

autor: TurboDymoMen » 13 sty 2019, 23:46

Powiem Ci tak. W jednej hurtowni tańsze jest to, a w drugiej to, dlatego pewnie będziesz musiał się nalatać i zainwestować sporo czasu jeżeli chciałbyś zaoszczędzić na budowie domu i zrobić go z dobrych materiałów :) . Na pewno drożej Cię wyjdzie kupowanie w jednej hurtowni, ale wtedy zaoszczędzisz sporo czasu, bo jeżeli Ci na nim zależy to pewnie kupisz wszystko w jednej. A jeżeli jednak zamiast się budować, będziesz chciał zaoszczędzić sobie kłopotów i kupić gotowy dom na świetnych warunkach polecam www.grupacdf.pl. I ja dzięki nim mam gdzie zamieszkać :)

tomek0007
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2019, 20:50
Re: Witam jak zamawiac materialy budowlane cena

autor: tomek0007 » 14 sty 2019, 11:58

hm z kupnem odpada mam już kupiona dzialke w MUCHARZU jezioro Mucharskiego z niej widać he no zależy ile bym mniej wydal na elementy budowlane

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Witam jak zamawiac materialy budowlane cena

autor: Majaja » 21 lut 2019, 12:53

tomek0007 pisze:witam pytam orientacyjnie bo zamierzam budowę na wiosne dom asp czy brac z jednej hurtowni calosc czy osobno np. dachwówka gdzie indziej pustaki w innej jak by było tansze jestem zielony w tym temacie proszę o porade pozdrawiam


Jak to, jak zamawiać? :) Dla mnie priorytetem jest to,żeby było tanio, solidnie i w jednym miejscu. Najczęściej kupuje w Arsen, jest mi tam najwygodniej, bo wszystko mam pod ręką. Kilku znajomych poleciło i tak juz zostało

Patrycja267
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:59
Re: Witam jak zamawiac materialy budowlane cena

autor: Patrycja267 » 23 lut 2019, 11:11

I sprawdzaj dobrze czy to co kupiłeś pisze na fakturze i czy faktycznie dostałeś ten towar. Często jest tak, że sprzedają jedno na papierze a dowożą co innego. Wiadomo że pustaka zamiast blachy nie dostaniesz ale pustak od pustaka może się róznić. Znajomy miał tak z oknami, sprzedali nie te co zamawiał, a potem jeszcze kit wciskali że to to co dostał. Gość w budowlance też pracował więc tępy nie był w te klocki, no i nie dał się zrobić na szaro.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Witam jak zamawiac materialy budowlane cena

autor: Majaja » 29 mar 2019, 13:31

tomek0007 pisze:witam pytam orientacyjnie bo zamierzam budowę na wiosne dom asp czy brac z jednej hurtowni calosc czy osobno np. dachwówka gdzie indziej pustaki w innej jak by było tansze jestem zielony w tym temacie proszę o porade pozdrawiam


Kupuję w Arsen raczej stacjonarnie, ale zdarzyło mi się zamówić u nich przez sklep internetowy i ceny maja bardzo ok, a materialy sa solidnej jakości.

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Witam jak zamawiac materialy budowlane cena

autor: Derryll » 15 cze 2020, 19:54

Materiały najlepiej zamawiać ze sprawdzonej hurtowni budowlanej. Ja podczas remontu domu korzystałem z usług firmy arsen.pl. Dysponują wysokiej jakości materiałami, narzędziami oraz akcesoriami w przystępnych cenach.

Norek77
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:09
Re: Witam jak zamawiac materialy budowlane cena

autor: Norek77 » 18 cze 2020, 10:35

Najrozsądniej i najwygodniej jest znaleźć dobry lokalny skład budowlany. Dla osób z Mazowsza polecam Gut - Bud w pobliżu Raszyna. Znajdziecie tam wszystko co potrzebne jest przy budowie, a także remoncie domu. Materiały mają w korzystnej cenie (możesz też liczyć na dobre rabaty przy dużych zamówieniach), od najlepszych producentów. Dostaniecie tu cement, wapno, tarcice, kleje, papę, folię różnego typu, styropian, wełnę, bloczki fundamentowe, cegły, pustaki, stal, rynnę, tynki, i wiele innych rzeczy, które są potrzebne. Gut But posiada także ekipę, która wykonuje prace remontowe i ogólnobudowlane.

Dominik Chmielewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2020, 10:33
Re: Witam jak zamawiac materialy budowlane cena

autor: Dominik Chmielewski » 20 cze 2020, 10:40

Polecam sklepy budowlane.

monikako806
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2021, 22:01
Re: Witam jak zamawiac materialy budowlane cena

autor: monikako806 » 05 lip 2021, 22:16

tomek0007 pisze:witam pytam orientacyjnie bo zamierzam budowę na wiosne dom asp czy brac z jednej hurtowni calosc czy osobno np. dachwówka gdzie indziej pustaki w innej jak by było tansze jestem zielony w tym temacie proszę o porade pozdrawiam

Polecam podzwonic po firmach budowlanych ale nie marketach ja trafiłam na Grupa-ISB allegro, panowie wycenili dobrą cenę dali a i jak powiedziałam że szukam więcej jak mają w ofercie to też ogarnęli sprawnie temat 8)


Wróć do „Ceny materiałów budowlanych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów