Ogrodzenia tymczasowe

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
NatsuPikacz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2018, 7:53
Ogrodzenia tymczasowe

autor: NatsuPikacz » 12 paź 2018, 7:57

Szukam ogrodzenia tymczasowego pod działkę na zimę, znalazłem w internecie EasyFence ale nie mogę znaleźć żadnych opinii na ich temat. Może wy mi pomożecie? Może polecicie mi inną firmę? Zachęcam do dyskusji w komentarzach. Pozdrawiam

zielona11
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2018, 16:17
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: zielona11 » 12 paź 2018, 16:18

Witam Was wszystkich miło !

vato
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:57
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: vato » 06 lis 2018, 8:59

Dobrą firmą, która oferuje wynajem ogrodzeń tymczasowych jest PPR wynajem ogrodzeń. Można od nich wynająć ogrodzenia ażurowe i pełne. Firma ta posiada swoje oddziały w Warszawie i Lublinie. Mają bardzo korzystne ceny.

stix
Aktywny
Aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: stix » 13 lis 2018, 9:27

tymczasówka to wystarczy siatka, w castoramie dostaniesz cyz w jakimkolwiek sklepie budowlanym. potem jak wieloletnie to na modułowe Jońca możesz się przerzucić. u mnie już 10 lat stoi

chłopczyca
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2017, 12:19
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: chłopczyca » 14 lis 2018, 14:38

stix pisze:tymczasówka to wystarczy siatka, w castoramie dostaniesz cyz w jakimkolwiek sklepie budowlanym. potem jak wieloletnie to na modułowe Jońca możesz się przerzucić. u mnie już 10 lat stoi


Też jestem tego zdania, że na ogrodzenie tymczasowe wystarczy siatka ogrodzeniowa ocynkowana powlekana. Nie trzeba wymyślać nie wiadomo czego. Taką siatkę można nabyć prawie w każdym sklepie budowlanym, a jak chcesz jakieś specjalne wymiary to bez problemu można złożyć takie zamówienie - siatka ogrodzeniowa ocynkowana powlekana jest dostępna o różnej wysokości.

Vianka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2018, 20:24
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: Vianka » 19 lis 2018, 20:27

Ogrodzenie, które podajesz wydaje się być bardzo fajne.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: mlekoslaw » 23 lis 2018, 23:01

Z tego co pamiętam to wypożyczaliśmy ogrodzenia budowlane od firmy Innowal Poland. To czy Ty go potrzebujesz to kwestia indywidualna.
Cena nie była zaporowa, kontakt z nimi bardzo sympatyczny a czas realizacji krótki. Moim zdaniem warto.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: bobik5 » 25 lis 2018, 12:15

Nie wiem czy jest sens takie ogrodzenie kupować. Czy to nie strata kasy ? Nie wiem jakoś mnie to nie przekonuje. Prędzej zastanawiałabym się nad konkretnym ogrodzeniem, może z firmy, gdzie mają ogromny wybór i jeszcze na dodatek doświadczenie, więc czasami mogą Ci pomóc czy doradzić :)

Krzysztof Krysiński
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2014, 12:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: Krzysztof Krysiński » 27 lis 2018, 14:02

bobik5 pisze:Nie wiem czy jest sens takie ogrodzenie kupować. Czy to nie strata kasy ? Nie wiem jakoś mnie to nie przekonuje.


Podczas budowy domu montowanie ogrodzenia na stałe jest dość ryzykowne. Zawsze podczas prac budowlanych, szczególnie z użyciem ciężkiego sprzętu można uszkodzić ogrodzenie. Dlatego lepiej jest teren budowy zabezpieczyć ogrodzeniem tymczasowym, natomiast ogrodzenie stałe zamontować najwcześniej, gdy budynek będzie w stanie surowym.
Krzysztof Krysiński

Marcepan33
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:18
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: Marcepan33 » 05 gru 2018, 10:22

Działam w branży budowlanej i często zamawiam klientom panele ogrodzeniowe [link wygasł] ze względu na wydajność i cenę. Najlepsze panele ogrodzeniowe, jakie zdarzyło mi się testować, a jeszcze na miejscu dobierzesz wszystkie akcesoria montażowe.

ralion
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 18 paź 2017, 10:34
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: ralion » 06 lut 2019, 11:08

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednią firmą, która zajmuje się wynajmowaniem ogrodzeń tymczasowych polecam skontaktować się z PPR Mają bardzo dobre stawki wynajmu ogrodzeń.

sarbinian
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 16 sie 2018, 15:29
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: sarbinian » 21 lut 2019, 8:50

Jeśli chodzi o ogrodzenie czasowe pełne, idealne na czas budowy do ogrodzenia placu to polecam zapoznać się z ofertą firmy WC Serwis, mają takie elementowe w ofercie, panel, stopa betonowa, złączka i podpora. Dodatkowo można wynająć jeszcze bramę ręczną i furtkę. Zamawiając można oczywiście z dostawą, rozładunkiem i montażem. Ekipa ma doświadczenie także z tych usług warto skorzystać. Ogrodzenia są bardzo solidne i trwałe i sprawdzają się idealnie. Dodatkowo firma ma na wynajem także przenośne toalety, kontenery sanitarne. Ażurowe ogrodzenia również mają ale osobiście myślę, że lepiej pełne wybrać, można się zawsze doradzić przed zamówieniem.

marecky78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 76
Rejestracja: 01 wrz 2017, 9:43
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: marecky78 » 15 kwie 2019, 13:41

Ja polecam firmę INNOWALL, która oferuję wynajem tzw ogrodzeń i barierek tymczasowych. Takie ogrodzenia zdają egzamin na 100% podczas budów i imprez masowych.

Darex85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2017, 10:52
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: Darex85 » 21 maja 2019, 6:40

My też takie ogrodzenie budowlane - tymczasowe zamawialiśmy z firmy TipTop i moim zdaniem firma pod względem cenowym jest super opłacalna.

raku
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 08 mar 2016, 11:18
Re: Ogrodzenia tymczasowe

autor: raku » 28 maja 2019, 16:28

Też tam zamawiałem ale teraz mam świetne ogrodzenie Karo które wypatrzyłem w ofercie Pozbruk, mają tam też rewelacyjne kostki dekoracyjne które przydadzą mi się także do ogrodu w najbliższym czasie


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów