Ogrodzenie przed domem

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
synus17
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2016, 7:15
Ogrodzenie przed domem

autor: synus17 » 02 sie 2016, 7:28

Witam mam pytanie robię ogrodzenie przed domem wykonane je mam ze zwykłej cegły(słupki) pomiędzy słupkami wylałem beton i chce to teraz zrobić tynkiem akrylowym czy muszę wykonać jeszcze jakieś czynności przed położeniem tynku nie licząc gruntowania

onka4566
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:38
Re: ogrodzenie

autor: onka4566 » 22 paź 2017, 16:15

Naprawdę dobre ogrodzenia ogradzamy.pl polecam.

drewmax-ogrodzenia
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 mar 2018, 9:52
Re: ogrodzenie

autor: drewmax-ogrodzenia » 28 mar 2018, 11:25

Masz może zdjęcie jak się to prezentuje? Wtedy łatwiej będzie nam pomóc i doradzić,s szczególnie że ogrodzeniami zajmujemy się na co dzień.

Romek-elektro
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2018, 7:05
Re: ogrodzenie

autor: Romek-elektro » 10 kwie 2018, 9:46

Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie Twojego ogrodzenia, też poproszę o zdjęcie bo to znacznie ułatwi zadanie. Może warto zastanowić się np nad ogrodzeniem panelowym?

milczasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 04 kwie 2018, 14:15
Re: ogrodzenie

autor: milczasz » 11 kwie 2018, 13:21

Ja kilka miesięcy temu wymieniałem ogrodzenia w domu rodziców i w firmie. Chodziło mi o to, żeby były praktyczne - nie narzekam na ogrodzenia od firmy http://www.grodex.pl/ - kupowałem je dwa lata temu i pod koniec zeszłego roku we Wrocławiu. No i zakup się udał, od dnia montażu nie miałem z nimi żadnych problemów. Nie są może tak urokliwe, jak ogrodzenia kamienne czy drewniane, ale najważniejsze, że dobrze pełnią swoją funkcję i nie szpecą ogrodu. Oby jeszcze przynajmniej kilka lat przetrwały w takim stanie jakim są obecnie to będzie dla nich sprawdzian i utwierdzi mnie w przekonaniu o dobrym zakupie :D

ogrodzenia-brygada99
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2018, 11:16
Re: ogrodzenie

autor: ogrodzenia-brygada99 » 16 kwie 2018, 9:14

Podstawą jest tutaj budżet jaki możesz przeznaczyć na ten cel, ja osobiście polecam wybrać ogrodzenie palisadowe naszej posesji, które nie dość że będzie trwałe to w dodatku pięknie się prezentuje, zerknijcie do nas, możemy pomóc w jego wykonaniu.

Marcepan33
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:18
Re: ogrodzenie

autor: Marcepan33 » 06 gru 2018, 10:12

W wielu gospodarstwach, z którymi współpracuję na Podkarpaciu jest siatka [link wygasł]. Powlekanie PCV robi robotę, mówiąc krótko. Nie trzeba nic z siatką robić dodatkowo. Chodzi mi o zabezpieczenia.

sarbinian
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 16 sie 2018, 15:29
Re: ogrodzenie

autor: sarbinian » 27 sty 2019, 17:36

siatka grodzi ale nie wygląda, od frontu posesji bym chociaż w porządniejsze ogrodzenie inwestował. Łupane od Joniec wcale nie jest nie wiem jak drogie a wygląda i jest bardzo solidne, ładny panel do tego i na całe życie masz ogrodzenie. Siatka powlekana lubi pękać po latach, jak już brać to tylko ocynkowaną.

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Ogrodzenie przed domem

autor: waldi79 » 28 sty 2019, 11:49

My przed naszą posesją mamy teraz piękne nowoczesne ogrodzenie od https://www.polargos.pl/pl. Seiro polecam

lokomoloko
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:57
Re: Ogrodzenie przed domem

autor: lokomoloko » 10 lut 2019, 15:25

Nie wiem w jakim typie chcesz to ogrodzenie ale w ramach inspiracji polecam wejść tutaj mb-nylec.com

Krzysztof Krysiński
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2014, 12:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Ogrodzenie przed domem

autor: Krzysztof Krysiński » 20 lut 2019, 8:01

Rynek z ogrodzeniami dostarcza tak wiele możliwości, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Z reguły na front posesji wybiera się ogrodzenie reprezentacyjne, a na tył i boki zwykłą siatkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić. Na przód polecam panele ogrodzeniowe Horizen, które swym uniwersalnym designem wpiszą się w każdą posesję.

Obrazek
Krzysztof Krysiński

budującakobieta
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 24 paź 2010, 20:32
Lokalizacja: Kraków
Re: Ogrodzenie przed domem

autor: budującakobieta » 25 lut 2019, 11:46

Wybór ogrodzenia to zdecydowanie nie jest prosta sprawa. Wszystko oczywiście zalezy od zakładanego budżetu, ale na szczęście rynek jest tak ogromny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja zdecydowałam się wybrać jedną firmę do bramy i ogrodzenia, żeby całość wyglądała podobnie. Teraz już po kilku latach nie żałuję swojej decyzji i wyboru firmy Rakstal. Brama prezentuje się doskonale, napęd chodzi dobrze i nie miałam żadnych problemów z nim. Robili dla mnie bramę przesuwną http://bramyiogrodzenia.rakstal.pl/dla-domu/bramy/bramy-przesuwne/ oraz ogrodzenie frontowe http://bramyiogrodzenia.rakstal.pl/dla-domu/ogrodzenia/ogrodzenia-frontowe/

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Ogrodzenie przed domem

autor: bomba99 » 03 mar 2019, 15:35

Sprawdzaliście już ogrodzenia legnica ? Ja wychodzę z założenia, że aby trafić na to najlepsze ogrodzenie to trzeba sprawdzić kilka ofert, porównać je ze sobą - dzięki temu macie pewność, że wybierzecie najwyższą jakość i najniższą cenę.

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Ogrodzenie przed domem

autor: waldi79 » 05 mar 2019, 9:31

Jeden z najlepszych i stosunkowo tanich ogrodzeń to https://www.polargos.pl/pl. Szybka i łatwa realizacja i montaż, super

Florekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 14 mar 2019, 15:10
Re: Ogrodzenie przed domem

autor: Florekk » 14 mar 2019, 18:49

No to może warto pomyśleć nad ogrodzeniem które daje pełną prywatność i co ważne bezpieczeństwo, a do tego typu ogrodzeń na pewno można zaliczyć mur samonośny jak Oslo, Rotterdam, czy Amsterdam


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów