Krzywy sufit w nowym mieszkaniu

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
CeglA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 24 lis 2015, 18:11
Krzywy sufit w nowym mieszkaniu

autor: CeglA » 18 lut 2019, 22:37

Witam wszystkich serdecznie,

Przepraszam za zdublowanie tematu.
Miesiąc temu odebrałem mieszkanie od dewelopera, które obecnie jest wykańczane. Osoby które pracują w mieszkaniu przekazały mi informację, iż muszą wprowadzić pewne poprawki, ponieważ sufit nie jest prosty, a różnica poziomu w salonie połaczonym z kuchnią na 3 metrach wynosi 2 - 3cm ( sufit opada od okien w głąb mieszkania ). Pierwszy raz wykańczam mieszkanie od podstaw i taka liczba niewiele mi mówi,dlatego prosiłbym o podpowiedź. Ta róznica w poziomie to raczej norma i nie ma się czym specjalnie przejmować, czy może to dośc istotny problem i duże odchylenie ? Mieszkanie jeszcze jest w stanie mocno surowym, podlega gwarancji i rękojmi, dlatego proszę o radę zanim będzie za późno, aby cokolwiek ewentualnie zmienić.

Pozdrawiam!

Klaudiuszsz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2019, 12:31
Re: Krzywy sufit w nowym mieszkaniu

autor: Klaudiuszsz » 21 lut 2019, 12:42

U mnie było podobnie z tym że to było 2 cm jednak my wzięliśmy firmę do odbioru i to wychwycili w trakcie spotkania z deweloperem, ponadto ekipa wspominała o wskazanych możliwych ugięciach stropu w projekcie. sprawdź czy ty w projekcie masz to uwzględnione bo jak tak to nic nie zrobisz jeśli jest w zakresie twojej odchyłki.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów