Oryginalny prezent

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: oryginalny prezent

autor: asiax84 » 06 lut 2019, 20:39

Ciekawy prezent możliwe, że znajdziesz na stronie edibazzar.pl kupuje w tym sklepie od pary miesięcy i jestem zadowolona z rzeczy, które dostaje

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: oryginalny prezent

autor: Silver25 » 07 lut 2019, 9:52

Jeżeli chodzi o prezent dla dziecka na przykłąd na chrzest to polecam Ci w ramach pamiątki chrztu świetego zainteresować sie ofertą na grawerowaną monetę jest to bardzo dobry sposób na prezent jako pamiątka na całe życie, sentencje możesz dobrać jaką chcesz.

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: Oryginalny prezent

autor: zmarzlak » 18 lut 2019, 6:19

Z kobiecych prezentów możesz wybrać też zestaw do robienia takiego manicure: http://www.magazynvip.pl/zrobic-manicure-hybrydowy/ Z takim zestawem można wszystko zrobić w domu i nie trzeba chodzić na manicure do kosmetyczki.

maxhax
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:07
Re: Oryginalny prezent

autor: maxhax » 18 lut 2019, 16:33

Oryginalny prezent często leży i kurzy się w szafce, bo osobie obdarowanej wcale się nie przydał. Wolę kupić kosz słodyczy i markowy alkohol na poczcie kwiatowej, przynajmniej wiadomo że zostanie miło spożytkowany

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Oryginalny prezent

autor: grrregg » 19 lut 2019, 12:20

oryginalnym ale i przydatnym prezentem na pewno jest alkomat, myślę że to spoko sprawa dla kazdego kierowcy, wiadomo ze nikt nie planuje prowadzić po alko, ale tez na drugi dzień po zakrapianej imprezce wiele osób jedzie i tak naprawdę nie są do końca pewni czy powinni już prowadzić, ja sam mam elektrochemicznego alkohita i to ten rodzaj gadżetu, który warto mieć chociażby się miało z niego korzystać sporadycznie, u mnie używa go pół rodziny.

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Oryginalny prezent

autor: agus123 » 27 lut 2019, 12:56

Ja sądzę, że jakieś ciekawe i niebanalne kosmetyki mogą byc dobrym prezentem. Warto by ten kosmetyk był wyjątkowy. Na portalu https://www.maxdrogeria.pl znalazłam coś takiego jak czarne mydło. Bardzo mnie to zaciekawiło i myślę, że nadałoby się ono na prezent, lub dodatek do prezentu ;).

mario09
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2019, 13:46
Re: Oryginalny prezent

autor: mario09 » 07 mar 2019, 22:32

swojej żonie to muszę Yanosika odpalić i zamontować, żeby miała go cały czas w aucie bo tylko mandaty do domu przychodzą xd

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Oryginalny prezent

autor: Postzunia » 12 mar 2019, 9:09

Jeśli chodzi o prezent to najlepsza będzie dobra książka jak ta która lada moment będzie w sprzedaży https://www.taniaksiazka.pl/pochowani-w-niebie-amanda-padoan-p-1205266.html Powinna się spodobać każdemu kto lubi historie mrożące krew w żyłach. Jeśli jednak nie jest to odpowiednia tematyka to sklep posiada wiele innych książek w ofercie.

Tomek_Domek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 11 paź 2018, 10:43
Re: Oryginalny prezent

autor: Tomek_Domek » 12 mar 2019, 21:45

Ktoś wspomniał o kursie prawa jazdy na prezent i powiem Wam, że ja bym chciał dostać taki voucher :) Nie dość, że to bardzo praktyczny prezent to jak ułatwia życie. W Krakowie jest fajna szkoła jazdy http://www.oskcodex.pl ciekawa jestem czy mają takie karty prezentowe, jeśli nie to może wprowadzą jak ktoś byłby chętny :)

Awatar użytkownika
ITommyI
lubie spamować
Posty: 49
Rejestracja: 23 maja 2012, 11:14
Lokalizacja: Łódź
Re: Oryginalny prezent

autor: ITommyI » 12 mar 2019, 22:55

cześć,
jako ciekawy prezent mogę zaproponować zakup jednego ze starych sprawnych Polskich Telefonów RWT/T4 z mojej kolekcji.
Jako przedmiot codziennego użytku, jak również jako ozdoba wnętrza mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura.
Zarówno do nowoczesnego wnętrza jak i urządzonego w starym stylu

Więcej w linku:
[link do oferty na Allegro wygasł]

Polecam

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: Oryginalny prezent

autor: yaska » 25 mar 2019, 1:33

Alkomat to ciekawy pomysł, my mamy alkohit x60 już od dłuzszego czasu. Daje radę nawet jak na imprezie kilka osób jedna po drugiej dmucha. Fajna sprawa,

Karola_Maria
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2019, 8:08
Re: Oryginalny prezent

autor: Karola_Maria » 01 kwie 2019, 5:06

Dostałam od męża piękną bieliznę i byłam bardzo zadowolona. Kupił w Modisimo. Ogromny wybór popularnych marek, często są przeceny.

Awatar użytkownika
manolo2sd
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:58
Re: oryginalny prezent

autor: manolo2sd » 04 kwie 2019, 17:49

manolo2sd pisze:Zawsze można się złożyć na prezent i podarować np. kurs na prawo jazdy. To bardzo praktyczny i przyszłościowy prezent


Jeśli chcecie podarować kurs to warto postawić na ta ofertę Automobil Klub Polski.
Mają symulator dachowania i płytę poślizgową

MartinBic
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:55
Re: Oryginalny prezent

autor: MartinBic » 04 maja 2019, 15:03

Hej, a moze po prostu jakis nowy prezent typu sluchawki.. ja mysle ze cos takiego mogloby sie naprawde przydac ... warto to rozwazyć :)

Tomek_Domek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 11 paź 2018, 10:43
Re: Oryginalny prezent

autor: Tomek_Domek » 15 cze 2019, 14:46

Ja zawsze pytam co ktoś chciałby dostać, bo jednak niespodzianki nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Oryginalny prezent dla nas może być czymś ekstra, a dla obdarowanej osoby kolejnym gadżetem, który znajdzie się na dnie szafy. Bratankowi kupiłem na chrzciny ubranko do chrztu z New York Style, bo rodziców nie było stać na takie jakie by chcieli i zabrałem do fotografa na sesje zdjęciową żeby mieli pamiątkę z tych dziecięcych lat :)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów