Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
ChybaRyba1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz 2018, 10:17
Kontaktowanie:
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: ChybaRyba1 » 05 lis 2018, 11:45

W Poznaniu jest taka nie duża agencja co nazywa się Marketing Sensei. Robili pozycjonowanie mojemu znajomemu. Nie narzekał to pewnie dobrze wszystko było.

kasia301
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 07 gru 2018, 9:22
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: kasia301 » 22 sty 2019, 9:28

ja korzystam z generalinformatics.pl i jestem bardzo zadowolona

jacekbratyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2018, 1:05
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: jacekbratyk » 22 sty 2019, 16:26

A może firma s90.org.pl? Kiedyś prowadziłem sklep internetowy(nie związany z branżą budowlaną) i osiągali bardzo dobre wyniki, myślę, że z branżą budowlaną także sobie poradzą. Najważniejsza jest optymalizacji witryny :)

adiglejak
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 23 maja 2018, 7:26
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: adiglejak » 01 lut 2019, 12:17

Przed przystąpieniem do pozycjonowania w każdej branży, należy zrobić audyt SEO

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: Złotowłosa » 11 lut 2019, 8:27

Po pierwsze polecam zainwestować w dobrze wyglądająca profesjonalną stronę www. To jak strona wygląda może zachęcić albo wręcz zniechęcić potencjalnego klienta i jednak dobrze aby strona wyglądała dobrze.....

Druga ważna rzecz to pozycja w google. Dobrze jest pozycjonować stronę na rózne frazy, na frazy które wyszukuje się w sieci.
Po trzecie trzeba docenić serwisy społecznościowe. Coraz więcej osób ma w takich serwisach swoje konto oraz w taki właśnie sposób poszukuje usług.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2019, 14:43 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

adam_pef
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 mar 2017, 10:24
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: adam_pef » 15 lut 2019, 14:29

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy która zajmuje sie tworzeniem stron internetowych i pozycjonowaniem to polecam goldweb ze Szczecina
Robią mojej firmie budowlanej naprawde dobra robote!

Argentina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 15 gru 2015, 6:05
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: Argentina » 17 lut 2019, 22:51

Własnie, grunt to znaleźć dobrą i na prawde profesjonalną agencje interaktywną. Bardzo polecam tutaj na podstawie mojego doświadczenia agencję interaktywną Proformat z Wrocławia.

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: KowalskaA » 18 lut 2019, 10:51

Generalnie to każda branża może skorzystać na pozycjonowaniu strony internetowej. Niezależnie od tego w czym działacie zainteresujcie sie ofertą od sfeo agency. Stawiają oni na skuteczne pozycjonowanie, a i także inne działania jeżeli chodzi o marketing internetowy

WaldekZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:31
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: WaldekZ » 22 lut 2019, 13:40

janek437 pisze:Też tak uważam. Promocja w sieci to bardzo ważny element. Warto stawiać na social media, reklamę adwords, pozycjonowanie. Na rynku jest sporo agencji, które pomogą w takiej promocji - np. greenparrot.pl. Warto więc porównać oferty.


W obecnych czasach internet to podstawowe narzędzie do reklamy.

Jako Inseo jesteśmy profesjonalistami w marketingu intranetowym - inseo.pl

Nasz zespół to młodzi, energiczni ludzie, specjaliści a także doświadczone osoby z wieloletnim stażem.

Gwarantujemy, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli nam doprowadzić każdego klienta na szczyt wyników wyszukiwania.

analine
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 02 maja 2018, 21:23
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: analine » 09 kwie 2019, 7:23

wiele cennych informacji na temat pozycjonowania

Klaudiusz.K
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:41
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: Klaudiusz.K » 17 kwie 2019, 12:48

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie polecam wszystkim firmę z którą współpracuję granker. Moja strona wskoczyła na pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google i mam coraz więcej nowych klientów. Jestem mega zadowolony z efektów pracy.

rabatka1981
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2018, 16:52
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: rabatka1981 » 27 kwie 2019, 0:59

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron to polecam sysgreat. Zwłaszcza jeśli chodzi o pozycjonowanie w branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Polecił mi ją znajomy, który zajmuje się montażem rekuperacji i jest bardzo zadowolony. On z kolei dostał polecenie od człowieka, który zajmuje się montażem klimatyzacji. SysGreat pozycjonują moją stronę z innej branży (kancelaria prawna) i też jestem zadowolona.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: rozalia » 30 kwie 2019, 11:59

W każdej branży dobre pozycjonowanie to podstawa, a narzędzi do wypromowania się jest wiele, a najczęściej mówi się ogólnie o działaniach SEO czy SEM. Te pojęcia często są trudne do rozszyfrowania, ale dobrze jest je znać. Bez właściwego pozycjonowania, ciężko jest uzyskać dobry wynik w wyszukiwarce Google, a właśnie o to powinno chodzić i do tego dążą działania pozycjonowania stron.

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: Postzunia » 03 maja 2019, 23:46

Jeśli chcesz zaistnieć to musisz mieć porządną stronę internetową oraz zlecić wypozycjonowanie jej na przeglądarkach. Takie usługi wykonuje quality factory i pomogą ci dobrać odpowiednie akcje na dalsze działania. Usługi u nich są warte ceny bo efekty pojawią się szybko w postaci klientów.

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Pozycjonowanie stron internetowych - branża budowlana

autor: elizjusz » 23 maja 2019, 8:31

Bardzo polecam pozycjonowanie z agencją Proformat z Wrocławia Jest to agencja, która zapewnia kompleksową usługę, na miarę 360 stopni


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów