biuro rachunkowe online

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: biuro rachunkowe online

autor: anik92 » 11 mar 2018, 15:56

a czy ktoś z was korzystał z usług biura rachunkowego z Opola: buchhalter? Potrzebuję pilnie rzetelnych opinii

adam_krakow
Aktywny
Aktywny
Posty: 287
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: biuro rachunkowe online

autor: adam_krakow » 21 mar 2018, 21:02

Czy takie biuro, w sensie online, wydaje Wam się naprawdę bezpiecznie? Ja, szczerze, nie wyobrażam sobie w takowy sposób korzystać z usług biiura rachunkowego. Koło mnie (na Tarchominie) mam swoje cudowne biuro gama, gdzie wszystko sobioe załatwię, w cztery oczy, tak jak lubię. W dodatku widzę, że znają się na swojej pracy bo już dłuższą chwilę współpracujemy. Jakoś ta opcja jest dla mnie o wiele bezpieczniejsza.

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: biuro rachunkowe online

autor: yaska » 27 mar 2018, 18:56

Oczywiście, że to bezpieczne. Ja mam księgowość w tax care. Większość online załatwiam, ale gdyby cokolwiek wymagało ode mnie kontaktu z księgową face to face to wiem, gdzie jej szukać, bo normalnie mają swoje oddziały, to nie jest jakaś firma krzak z wirualnym biurem, bez siedziby i żywych pracowników ;)

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: biuro rachunkowe online

autor: Bartłomiej26 » 23 kwie 2018, 10:10

Ja w swojej firmie wprowadzałbym księgowość online przy pomocy Taxomatic. Dzięki temu nie muszę się martwić czy dana faktura jest zaksięgowana, bo wszystko robi się automatycznie. Pomocne nie?
Czas na zmiany!

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: biuro rachunkowe online

autor: jacekmogliwia » 14 maja 2018, 10:30

Lubię osobiście kontaktować się z księgową, więcej wtedy wiem na temat firmy, finansów.

agnieszkasroka
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 22 kwie 2017, 0:13
Re: biuro rachunkowe online

autor: agnieszkasroka » 31 paź 2018, 20:22

Sprawdźcie sobie narzędzia do księgowości i fakturowania od firmy wfirma mają funkcjonalne programy, bardzo nowoczesne, można je zintegrować z zarządzaniem magazynem itp. Cena przystępna, moim zdaniem jak najbardziej warto się zdecydowac na takie rozwiązanie, dobra opcja dla małych i średnich firm.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: biuro rachunkowe online

autor: fiftusiek » 06 gru 2018, 22:28

księgowość przez internet jest odpowiednia głównie dla małych firm. Nie trzeba tutaj opłacać dodatkowo pracownika tylko program robi to za niego z niewielką twoją pomocą. Taką możliwość już oferują portale z wystawianiem faktur.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: biuro rachunkowe online

autor: robertrys » 29 gru 2018, 0:10

Ja od jakiegoś czasu korzystam z możliwości, jakie dają programy do prowadzenia księgowości online. Podobnie jest z wystawianiem faktur, teraz na platformie wfirma.pl można to zrobić w niespełna minutę. Program obsługuje wszystkie rodzaje faktur a przez 30 dni można go testować zupełnie za darmo

madness
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2018, 10:27
Re: biuro rachunkowe online

autor: madness » 29 gru 2018, 10:29

witam serdecznie

olek32
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 28 wrz 2015, 17:52
Re: biuro rachunkowe online

autor: olek32 » 22 sty 2019, 13:37

Jeśli korzysta się z takiego oprogramowania tylko do wystawiania faktur to ok, ale resztę rozliczeń lepiej zostawić profesjonalistom. Tym bardziej, że można znaleźć biuro rachunkowe online korzystające z dedykowanego oprogramowania i mieć obsługę na najwyższym poziomie. Oprogramowanie dla biur rachunkowych daje biurom dostęp do narzędzi wspomagających pracę, komunikację itd. Dzięki czemu zyskują obie strony - i klient, i biuro.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: biuro rachunkowe online

autor: fiftusiek » 17 lut 2019, 15:15

Jeśli prowadzicie działalność gospodarczą, to warto korzystać z profesjonalnej pomocy. Prawda jest taka, że samemu trudno ogarnąć tematy księgowe. Takie rozwiązania ułatwia prowadzenie firmy. Na stronie znajdziecie wszelkie niezbędne informacje na ten temat. Jestem zdania, że wszelkie rzeczy, na których się nie znam lepiej powierzać innym firmom. W ten sposób oszczędza się czas i pieniądze.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów