Braas Turmalin kolory

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

euro_tuned
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 01 lip 2018, 19:11
Braas Turmalin kolory

autor: euro_tuned » 17 lut 2019, 7:30

Witam, jestem na etapie wyboru dachówki i padło na Braas Turmalin natomiast mam dylemat jeśli chodzi o kolory.
Można je generalnie podzielić na 3 grupy czyli angabowane,glazury i glazura topline.
W skład glazur wchodzi szara glazura i glazura czarna określana jako błyszcząca. Glazura topline to szary kryształ.
Czy ktoś z Was może widział je wszystkie na dachach i jest w stanie napisać jak się ma jedna do drugiej jeśli chodzi o matowość/błyszczenie?
Z tego co wydaje mi się, że zrozumiałem to angoby są matowe, czarna będzie się bardzo świecić a jak się ma do tego szara glazura i szary kryształ?
Generalnie nie chcę całkiem matowego dachu ale też nie takiego bardzo błyszczącego dlatego zastanawiam się mocno nad szarym kryształem. Dach 4spadowy, około 350m2 dachu. Będę wdzięczny za pomoc.

Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot] i 39 gości

Gotowe projekty domów