Mała łazienka inspiracje

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: MichalBudowniczy » 26 cze 2018, 19:10

Też szukam czegoś fajnego.

olapolak90
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:14
Lokalizacja: Łowicz
Kontaktowanie:
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: olapolak90 » 28 cze 2018, 10:54

Liderzeopinii z pewnością masz rację. Ponadto dodam, że świetnym dodatkiem do łazienki z odcieniach morskich jest koszyk z muszlami. Sama marzę o błękitnej jak laguna łazience o takim kolorze płytek, lecz na chwilę obecną muszę zadowolić się tym co mam.

igaa90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 15 mar 2016, 13:54
Kontaktowanie:
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: igaa90 » 04 sie 2018, 16:32

W małej łazience lepiej sprawdzi się kabina zamiast wanny, najlepiej bez brodzika. Co do innych elementów wyposażenia, to warto postawić na minimalizm, takie [Łazienki ABC] akcesoria łazienkowe retro powinny być w sam raz - wnętrze będzie bardziej przestronne.

Robocoop
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:07
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: Robocoop » 07 sie 2018, 14:17

Jeżeli interesuje Cię projektowanie łazienek warszawa nawet małych łazienek to polecam Ci bardzo usługi projektowania łazienek w warszawie, usługa ta nie jest kosmicznie droga a bardzo solidna. Dzięki projektowaniu łazienek w warszawie będziesz mogł dołączyć do wielu ludzi cieszących się pieknie zrobioną łazienka.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: arek_ch » 27 wrz 2018, 19:21

Niezależnie od rozmiarów, jakie posiada Twoja łazienka, nie powinno zabraknąć w niej pralki. Jeśli miałabym polecić Ci jakiś model, byłby nim http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pran ... 137ph6-1-s - na ten moment Candy Bianca nie ma sobie równych – można sterować nią głosem lub przy pomocy specjalnej aplikacji. Super sprawa!

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: lideropinii » 28 wrz 2018, 10:59

Jeśli chodzi o małą łazienkę, to pralkę dobrze jest schować, na przykład w zabudowie.

Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

majeczkaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:21
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: majeczkaa » 30 sty 2019, 21:26

Można kupić kabinę prysznicową z głębokim brodzikiem, dobre rozwiązanie przy małych dzieciach no i zajmuje mniej miejsca niż wanna.

KolosRes22
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 09 gru 2016, 21:01
Kontaktowanie:
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: KolosRes22 » 31 sty 2019, 11:21

Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie wyboru odpowiednich materiałów to myślę, ze blogi z inspiracjami są do tego zdecydowanie najlepszymi opcjami.

oświetleniowiec
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 gru 2018, 9:46
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: oświetleniowiec » 15 lut 2019, 12:32

Hej :)
Jeśli masz niewielką przestrzeń do zagospodarowania, a chcesz by prezentowała się ona stylowo, warto kupić akcesoria do łazienki, dzięki którym odmienisz wygląd całego wnętrza. To niedrogie, a bardzo skuteczne rozwiązanie, na wprowadzenie przytulnego klimatu w łazience :)

ilonakaminska80
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 04 wrz 2018, 13:11
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: ilonakaminska80 » 20 lut 2019, 10:29

Świetne inspiracje na urządzenie łazienek znajdziesz na blogach :)
Np tutaj: [więcej informacji poprzez PW]
bardzo fajnie tutaj jest wszystko opisane no i ładne projekty :)

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: waldi79 » 25 lut 2019, 11:44

Warto poszukac tutaj [Kielecka Fabryka Mebli]. Ja tam znalazłem to czego szukałem

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: Szpilka89 » 25 lut 2019, 14:17

No, aranżowanie małej łazienki to już całkiem spore wyzwanie. Dlatego warto sobie wszystko dobrze pomierzyć, przeanalizować. Możecie również tutaj https://kobieco.pl/jak-urzadzic-lazienke/ przeczytać sobie też inspirujący artykuł.

nowy-lokator
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2019, 14:14
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: nowy-lokator » 07 mar 2019, 14:37

Mała łazienka - ten temat jest mi bardzo bliski. Wiadomo, że w małym pomieszczeniu nie da się zbyt wiele zaaranżować. Jednak warto zrobić to z głową. Dobrać elementy tak, aby łazienka była bardziej funkcjonalna. Sam spędziłem dużo czasu zastanawiając się nad tym jak wykorzystać w optymalny sposób tą malutką przestrzeń. Przede wszystkim zamieniłem wannę na prysznic- to zdecydowanie dużo pomogło. Jednak zdecydowanie dużą przestrzeń zajmowała moja umywalka. Wszystkie rodzaje dostępne na rynku były z góry zaprojektowane i nie pasowały. Skorzystałem z opcji zamówienia umywalki na wymiar. Pasowała idealnie, sam dobrałem wielkość blatu oraz misy. Moja łazienka zyskała całkiem nowy wymiar.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: rozalia » 12 mar 2019, 6:34

Inspiracji do urządzenia łazienki na pewno nie będzie brakowało, wystarczy poszukać w sieci. Warto też zastanowić się nad szczegółami, jak choćby wybór dywaników łazienkowych, które też mogą być bardzo różnorodne: http://dessire.pl/dywaniki-lazienkowe-okragle-kwadratowe-nieregularne-jak-dopasowac-ksztalt-dywanikow-do-aranzacji-lazienki/, a to jak się je dopasuje, będzie miało wpływ także na ogólny wystrój naszej łazienki.

archjud
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2019, 15:47
Re: Mała łazienka inspiracje

autor: archjud » 25 mar 2019, 15:49

Zapraszamy po wspaniałe inspiracje: https://sklep-archjudyta.pl/


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości

Gotowe projekty domów