Wózek dla dziecka

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

anetabel
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2018, 21:37
Wózek dla dziecka

autor: anetabel » 13 lut 2019, 21:20

Czy oferta jaką ma producent wózków dziecięcych jakie znalazłem na lonexcompany.com jest godny polecenia? Szukam wózka dla mojego chrześniaka ale jak do tej pory tylko ta oferta zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Będę wdzięczny za pomoc.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Wózek dla dziecka

autor: tomi12 » 14 lut 2019, 22:16

Nie korzystałem z ich usług więc się nie wypowiem ale powiem ci że my zdecydowaliśmy się na wózek Passo z euro-cart i jesteśmy z niego zadowoleni. Posiada on dużą wygodną gondolę z regulacją zagłówka oraz za co ja jestem wdzięczny funkcję bujania gondoli. Wózek posiada również nowoczesny wygląd, pojemny koszyk oraz pompowane i łożyskowane koła.

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Wózek dla dziecka

autor: draczek » 19 mar 2019, 11:54

Teraz producenci dają super możliwość wypróbowania wózka w domu, np od x-landera zamawiasz online bezpośrednio do domu i się możesz do niego przymierzyć, wypróbować, a jak nie spodoba się to odsyłasz, nic nie tracisz bo to jest za darmo


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów