Czarne płytki w łazience

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

duszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 04 cze 2013, 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Re: Czarne płytki w łazience

autor: duszek87 » 29 lis 2016, 19:55

Roca ma w swojej ofercie piękne płytki. Poszukaj w sieci.

samky
Aktywny
Aktywny
Posty: 182
Rejestracja: 31 mar 2015, 14:47
Re: Czarne płytki w łazience

autor: samky » 30 lis 2016, 15:22

Jeśli szukasz klasycznych płytek w czerni to może Opp! Black albo z dodatkiem dekoru z tej samej kolekcji? Ogólnie płytka czarna to eleganckie wnętrze i fajnie komponuje się i z bielą i z kolorem.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Czarne płytki w łazience

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 01 gru 2016, 21:50

Czarne płytki w łazience na podłodze mogą uprzykrzyć życie. Widać na nich kurz, zacieki, okruszki... Lepiej będą funkcjonowały matowe niż błyszczące, a jeszcze lepiej, gdy zastosuje się szarą fugę. Jednak nadal będzie to rozwiązanie wymagające od użytkownika uwagi. Sam pomysł dekoratorski jest fajny ale do łazienki gościnnej gdzie wystarczy sporadycznie utrzymywać porządek, jeśli jednak ma być to główna łazienka, z której mają korzystać domownicy (w tym być może dzieci) to radzę przemyśleć decyzję.
Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Czarne płytki w łazience

autor: lideropinii » 04 gru 2016, 17:37

Generalnie czarny kolor przy aranżacji wnętrz jest dość kontrowersyjny i nieczęsto wybieramy właśnie ze względu na swoje właściwości praktyczne, ale z drugiej strony do odważnych świat należy i wnętrza aranżowane z użyciem czerni są oryginalne i wyjątkowe.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Maksymilian Pietrzyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 paź 2016, 8:57
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Maksymilian Pietrzyk » 05 gru 2016, 12:06

O, te drobne i o kształcie płatów miodu są naprawdę ładne.

jagu
Aktywny
Aktywny
Posty: 298
Rejestracja: 13 gru 2014, 18:59
Re: Czarne płytki w łazience

autor: jagu » 05 gru 2016, 15:02

Nie wiem, czy czarny olor w łazience sprzyja odpoczynkowi. Możę lepiej dać coś jasnego, zamiast płytek które każdy ma położyć na ścianach kamienń dekoracyjny?
urodzony optymista

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Czarne płytki w łazience

autor: lideropinii » 10 gru 2016, 22:12

Z kolorami jest tak, że ciężko radzić co jest lepsze, czy ładniejsze, bo każdy czuje się dobrze w innym otoczeniu, w otoczeniu innych barw, czym innym zaś są oczywiście kanony doboru i zestawienia ze sobą poszczególnych barw.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

grablokkg
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 gru 2016, 9:50
Re: Czarne płytki w łazience

autor: grablokkg » 11 gru 2016, 10:18

Połączenie czarnego z białym, na prawdę może dobrze wyglądać.

Litorik17
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 gru 2016, 11:44
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Litorik17 » 12 gru 2016, 12:30

Bardziej takie połączenie dla mnie pasuje w kuchni, ale w łazience, może też być. W sumie trzeba byłoby popatrzeć na przykładowe aranżacje z tego zakresu. Może akcesoria łazienkowe też dałoby radę dopasować do takiej stylistyki łazienki.

Najka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2018, 20:41
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Najka » 28 lis 2018, 21:05

no czarne płytki są na prawde eleganckie i ładne. Ja takie własnie widziałam w Cermagu i sama zastanawiałam się czy nie kupić. Ale łazienka byłaby wtedy za ciemna wiec sie nie zdecydowałam!

Takkos
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2019, 7:11
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Takkos » 30 sty 2019, 7:16

Czarne czemu nie? ale chyba będzie na nich każdy paproch widać nie? Ja jestem zadowolona z płytek kupionych w Cermagu - jest tam spory wybór, można na każdą kieszeń znaleźć odpowiednie. moze tam znajdziesz odpowiedni kolor? Generalnie super ze tam trafiłam.

Pandeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 maja 2018, 9:45
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Pandeczka » 31 sty 2019, 12:19

Czarne płytki w łazience są mało praktyczne, bo widać na nich wszystkie zacieki, każde zabrudzenie. Ale jak już ktoś się zdecyduje to warto rozważyć połączenie ich z białą armaturą, będzie to z pewnością rozwiązanie oryginalne. Wiem, że taką ma właśnie Kludi, świetna prezencja.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Złotowłosa » 14 lut 2019, 7:25

Nie wiem czy zdecydowałabym się na czarne płytki w łazience na dużych powierzchniach ale na mniejszej powierzchni? Czemu nie. O ile faktycznie duże powierzchnie mogą być problematyczne w czyszczeniu to te mniejsze już nie....

Na czasie obecnie są takie mozaiki
Obrazek

Modny również jest beton:
Obrazek

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Czarne płytki w łazience

autor: Domores » 18 lut 2019, 11:20

Ja myślę że kolory to kwestia gustu ale łazienka w czerni może również fajnie wyglądać i nie być wcale przytłaczająca :) Ogólnie kolor czarny uchodzi za elegancki http://www.e-lazienki.pl/a/lazienka-w-czerni-794.html

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Czarne płytki w łazience

autor: KowalskaA » 19 lut 2019, 18:14

Na pewno w nowoczesnych łazienkach te sprawdzą się fajnie. Generalnie taka tonacja kolorów w łazience bardzo fajnie wyglada. Jeżeli urządzacie nowoczesną łazienkę to zajrzyjcie do firmy krzemien. Na pewno wybierzecie tam cos w sam raz dla siebie


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości

Gotowe projekty domów