Kotły gazowe

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Rafał Cichocki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 462
Rejestracja: 12 cze 2013, 12:25
Re: Kotły gazowe

autor: Rafał Cichocki » 10 mar 2017, 11:47

Jans pisze:Dobrą firmę zajmującą się montażem instalacji gazowych znajdziecie na instalacja gazowe mazowieckie . Uważam, że są to bardzo dobrzy specjaliści od montażu instalacji gazowych, więc i was może ich oferta zainteresować.


Dzień dobry,

Jeżeli jeszcze nie wybrali Państwo kotła gazowego do swojego budynku, zachęcam do kontaktu z autoryzowanym instalatorem marki Junkers. Nasi specjaliści doradzą w doborze, jak również ewentualnie wykonają montaż. Na stronie internetowej [więcej informacji poprzez PW] znajduje się wyszukiwarka instalatorów w zależności od miejsca zamieszkania. Można również skorzystać z całodobowej infolinii pod numerem telefonu: 801 900 810.
Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje odnośnie gazowych kotłów kondensacyjnych z rodziny Cerapur: [więcej informacji poprzez PW]
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers

maxmaj
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 31 sty 2018, 21:50
Re: Kotły gazowe

autor: maxmaj » 28 lut 2018, 23:51

Tak, zdecydowanie kotły gazowe świetnie się sprawdzają jeśli chodzi o ogrzewanie domu, są bardzo ekonomiczne, skuteczne. Koszt zakupu zwraca się gdy popatrzymy na rachunki w przyszłych latach. Mam sprzęt marki Viessmann kupiony w 3e - heating i szczerze polecam.

klaudia844
Aktywny
Aktywny
Posty: 143
Rejestracja: 06 cze 2016, 9:57
Re: Kotły gazowe

autor: klaudia844 » 11 paź 2018, 13:03

Duży wybór kotłów i fachowe doradztwo znajdziesz i otrzymasz w Disanie (telefonicznie i internetowo również).

Konsultant Viessmann
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2015, 9:14
Re: Kotły gazowe

autor: Konsultant Viessmann » 11 paź 2018, 14:32

Polecam zainteresować się programem "Czyste Powietrze", który niedawno ruszył. Można ubiegać się w nim o dofinansowanie źródła ciepła (w tym kotła gazowego) wraz z montażem w budowanym budynku jak i modernizowanym.

Posiadamy urządzenia spełniające szczegółowe warunki i wymogi programu Czyste Powietrze.

Nasi doradcy oraz partnerzy handlowi są gotowi służyć Państwu pomocą w zdobyciu podstawowej wiedzy o termomodernizacji, jak również uruchomienia procedury przyznania dotacji.

Polecam naszą stronę dedykowaną programowi: [więcej informacji poprzez PW]

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Kotły gazowe

autor: budowa876 » 12 paź 2018, 13:10

Dość sporą ofertę kotłów gazowych możesz znaleźć na stronie formy WOD-TECH. Wybierasz taki, który najbardziej odpowiada Ci swoimi funkcjami. Wspomina wcześniej strona to e-sklep z wyposażeniem łazienek i ogrzewaniem i moim zdaniem bardzo bogatą ofertę.

Podwal111
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 24 maja 2018, 15:37
Re: Kotły gazowe

autor: Podwal111 » 29 paź 2018, 13:31

Ja potwierdzam, kocioł gazowy się opłaca. My kwestię ogrzewania zostawiliśmy specjalistom. Już 1,5 roku mamy zainstalowany piec mcr home i rachunki poszły w dół

Rafał Cichocki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 462
Rejestracja: 12 cze 2013, 12:25
Re: Kotły gazowe

autor: Rafał Cichocki » 15 gru 2018, 19:25

Witam,

Gazowy kocioł kondensacyjny jest bardzo ekonomicznym oraz ekologicznym rozwiązaniem ogrzewania budynku. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem takiego ogrzewania, można uzyskać dofinansowanie oferowane przez NFOŚGiW. Program wsparcia o nazwie „Czyste Powietrze” pozwoli nam na uzyskanie dofinansowania lub pożyczki na zakup i montaż kotła kondensacyjnego, pompy ciepła lub wykonanie termomodernizacji budynku.
Przy okazji zachęcam Państwa do sprawdzenia oferty kotłów kondensacyjnych marki Junkers-Bosch. W celu doboru odpowiedniego kotła, zachęcam do kontaktu z Autoryzowanym Instalatorem marki Junkers-Bosch. Na stronie internetowej [więcej informacji poprzez PW] znajduje się wyszukiwarka instalatorów w zależności od miejsca zamieszkania. Można również skorzystać z całodobowej infolinii pod numerem telefonu: 801 900 810. Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje odnośnie naszych produktów: [więcej informacji poprzez PW]
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers-Bosch

Norek77
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:09
Re: Kotły gazowe

autor: Norek77 » 31 sty 2019, 20:30

No zgadza się, dobór kotła to wbrew pozorom nie jest jakaś prosta sprawa. Wiele czynników wpływ na to jaki kocioł będzie najlepszy, więc warto poradzić sie fachowców, jaki rodzaj u ciebie sprawdzi się najlepiej. Na pewno warto zdecydować się na kocioł kondensacyjny, bo jest po prostu bardziej wydajny. Co zaś do konkretnej marki, to mogę polecić kotły kondensacyjne Bbongioanni (na stronie http://ogrzewamy24.pl/ - mają sklep firmowy), bo sama mam ich kocioł od paru lat i sprawdza się bardzo dobrze. Ale właśnie tego się spodziewałam, po kotle na który jest 5 lat gwarancji.

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Kotły gazowe

autor: rannata » 31 sty 2019, 21:44

Kotły gazowe to duża wygoda. Ja jestem za!

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: Kotły gazowe

autor: Albatros348 » 12 lut 2019, 19:33

A co powiesz o kotle opalanym ekogroszkiem? Znalezienie takiego zajęło mi sporo czasu, na szczęście udało mi się znaleźć idealny, prosto z oferty Jańczak w Pleszewie. Warto stawiać na ekologię!


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 47 gości

Gotowe projekty domów