Jaka pościel dla dziecka?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: budowa876 » 22 sie 2018, 22:58

Może poszukaj na stronie bertax.pl bo widziałem, że mają tam również tekstylia dla dzieci. Wszystko też zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko i na jakie łóżko czy łóżeczko jest Ci potrzebna pościel. Moja żona najczęściej zamawia ją właśnie przez internet.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: smichalek » 29 lis 2018, 14:26

Obrazek

Zakładam, że dziecko będzie zadowolone - etap początek podstawówki albo przedszkole. Co więcej, ona kosztuje aktualnie na Empiku 60 zł, więc chyba warto, prawda?
Poza tym - radzę po prostu rozsądnie podchodzić do takich zakupów. Mając 15 lat dziecko nie będzie chciało mieć bajkowego motywu na pościeli ;-)

all33
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2018, 14:59
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: all33 » 29 lis 2018, 15:01

ja bym wybrałą coś stonowanego

JadwigaSa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 31 sty 2018, 16:27
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: JadwigaSa » 12 gru 2018, 15:27

ja kupiłam mojemu dziecko pościel z bambusa żeby nie było mu za gorąco i żeby jego organizm oddychał podczas snu a akurat na Cocobird udało mi się fajne znaleźć

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: asiax84 » 15 gru 2018, 11:57

Od jakiegoś czasu popularne stały się pościele z kory. Warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem, bo ich ceny nie są wcale wygórowane.

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: anik92 » 04 sty 2019, 13:20

Witajcie.

Czy ktoś z was kupował pościel od Bello24? Jak z jakością? Mają śliczne wzory

marcinmalinka
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 11 lis 2018, 23:13
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: marcinmalinka » 04 lut 2019, 22:54

Osobiście polecam zajrzeć na milusiepodusie.pl. Bardzo dobry sklep. Wysoka jakość w przystępnych cenach, a co najważniejsze duży wybór. Zamawiałem parę razy i ani razu się nie zawiodłem. Polecam.

DomekzKart_com
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 01 sie 2018, 11:24
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: DomekzKart_com » 12 lut 2019, 16:57

Najlepiej jeżeli pościel dla dziecka będzie z motywem przewodnim jego ulubionej bajki, to zawsze cieszy i zarazem zachęca do snu :) Szeroki wybór znajdziesz w dobrych sklepach internetowych.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: Złotowłosa » 20 lut 2019, 14:55

No jasne, że wygląd pościeli jest wazny bo dziecko będzie w niej chętniej spało, jednak liczy się tutaj przede wszystkim jakość oraz materiał z jakiego pościel jest wykonana. Najlepiej postawić na naturalny materiał i zrezygnować z syntetykow ( na przykład poliestru....). W pościeli takiej dziecko lepiej się wyśpi, naturalna pościel będzie dla niego również zdrowsza.

Sama ostatnio zamawialam dla córki pościel przez internet, polecam zajrzeć sobie do firaneo. Mają duże promocje na pościele.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2019, 11:56 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

maniczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:15
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: maniczka » 26 lut 2019, 9:13

Czasami fajną pościel udało mi się kupić zupełnie przypadkiem i to nie w żadnym specjalistycznym sklepie czy przez internet, a w czasie codziennych zakupów :D Teraz, jak już sprawdziłam kilka kompletów, to szukam ciekawych produktów na stronie kaufland i wtedy wiem, kiedy warto jechać po kolejne konkretne zakupy. Takim sposobem kupiłam tam komplety pościeli dla mojego chrześniaka i jego siostry, dla siebie i dla swoich rodziców. Dla dzieci - to najczęściej wybieram materiał albo z jakimiś bajkowymi bohaterami albo w jakieś kolorowe wzorki :)

Pantera26
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 16 cze 2015, 18:20
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: Pantera26 » 06 mar 2019, 14:17

Pościel to jedno, ale najważniejsze jednak jest wypełnienie - czyli kołdra i poduszka. To ona jest najważniejsza. Powinna być wykonana z naturalnej tkaniny i z puchu, bądż pierza. Bo naturalna tkanina przepuszcza powietrze i ciało oddycha. Na yumenatsu.pl można kupić kołdrę i poduszkę wykonaną z bawełny japońskiej i wypełnioną puchem nowym. To ważne, bo czasami producenci wypełniaja puchem pranym ze starych kołder.

JadwigaSa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 31 sty 2018, 16:27
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: JadwigaSa » 15 kwie 2019, 9:29

Najlepsza pościel to pościel bambusowa, która nie uczula + ciało w nocy oddycha ;) my zamówiliśmy tą od Cocobird

amatorka-dekoratorka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 kwie 2019, 11:09
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: amatorka-dekoratorka » 16 kwie 2019, 11:21

Najważniejszy materiał. Każdy ma inne właściwości. Ale jak dla mnie bawełna zdecydowanie.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: omel33 » 17 kwie 2019, 10:32

Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o wybór pościeli dla dziecka będzie może bawełna? Sporo ciekawych kompletów i to w dodatku z nadrukami 3D. Moim zdaniem na prawdę warto

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: Jaka pościel dla dziecka?

autor: dariaborowinka » 23 kwie 2019, 17:09

posciel to akurat zamowilismy dla corki na allegro i trafilismy mega fajna ale dlugo zajelo nam wybranie odpowiedniego materaca! W koncu trafilismy na strone producenta [Materacyk] - polecila nam ja pani doktor, gdy trafilismy do niej z problemami astmatycznymi u corki. Wreszcie corka sie wysypia i nie ma problemow z zasypianiem!


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów