Uszczelki płaskie

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Franka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 29 sty 2017, 16:09
Uszczelki płaskie

autor: Franka88 » 24 cze 2018, 17:34

Uszczelki płaskie mają zastosowanie w elektrowniach, elektrociepłowniach, zakładach chemicznych i petrochemicznych. Można zamówić uszczelki o różnej grubości, średnicy czy okuwce. Wybór parametrów zależy, od tego do czego je potrzebujemy. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, warto zajrzeć na stronę anbi-tech.pl. Tam znajdziemy wszystkie niezbędne informacje.

jędrzejb
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2019, 10:42
Re: uszczelki płaskie

autor: jędrzejb » 11 sty 2019, 10:45

Warto wiedzieć, że uszczelki płaskie znajdują zastosowanie w wielu instalacjach. Zazwyczaj można wybrać konkretny format oraz grubość, jaka będzie niezbędna by zadbać o uszczelnienie. Trzeba tylko uważać, aby korzystać tylko z produktów sprawdzonych marek, które od wielu lat działają w branży.

sakros
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2019, 11:32
Re: uszczelki płaskie

autor: sakros » 19 sty 2019, 11:34

jak cenowo wychodzą takie uszczelki wiecie może?

ralion
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 18 paź 2017, 10:34
Re: uszczelki płaskie

autor: ralion » 12 lut 2019, 9:57

Wszelkiego rodzaju materiały uszczelniające znajdziecie w ofercie firmy Lubawka. Sam nieraz kupowałem ich produkty i mogę powiedzieć wam że warto się z nimi skontaktować. Mają świetne podejście do każdego klienta.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Uszczelki płaskie

autor: mlekoslaw » 22 lut 2019, 18:27

Najlepiej odezwać się do hurtowni, zerknij w internecie. Być może masz gdzieś lokalnie, więc nie będzie potrzeby zamawiać

damian_6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 13 mar 2018, 11:10
Re: Uszczelki płaskie

autor: damian_6 » 17 kwie 2019, 9:22

Ogromny wybór uszczelek, uszczelniaczy i innych akcesori w sklepie elastoring sprawia, że każdy znajdzie tam to czego poszukuje.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Uszczelki płaskie

autor: ArkadiuszKrol » 02 lip 2019, 16:56

Możesz także przejrzeć ofertę firmy emaplast.com.pl. Posiadają szeroką ofertę uszczelek do profili aluminiowych. Na pewno także uzyskasz pomoc w razie problemów z wyborem odpowiednich produktów.

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Uszczelki płaskie

autor: manion » 24 sie 2020, 12:18

W sprawie dobrej jakości uszczelek odsyłam was do firmy Sil-Gum – producenta uszczelek z Poznania. Wykonują uszczelki standardowe, jak i nietypowe uszczelki gumowe, z silikonu, kauczuku fluorowego czy innych tworzyw. Jakość pierwsza klasa i ceny ok.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Uszczelki płaskie

autor: BartekKowalski » 14 gru 2020, 22:08

Osobiście mogę polecić także firmę Pionier-Jawor. Oferują wysokiej jakości wyroby z gumy i silikonu. Sam zamówiłem stamtąd uszczelki gumowe oraz wyroby dla budownictwa. Wszystkie produkty charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem, wysoką trwałością oraz estetycznym wyglądem.

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Uszczelki płaskie

autor: Dariusz80 » 19 gru 2021, 11:47

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale wydaje mi się, że możesz zainteresować się ofertą firmy Argon S.C. Specjalizują się w wytłaczaniu uszczelek z tworzywa termoplastycznego. Osobiście zamawiam stamtąd zazwyczaj uszczelki do układów hydraulicznych i pneumatycznych. Na tle innych firm wyróżniają się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnymi warunkami współpracy oraz szybką realizacją zleceń. Myślę, że Ty także będziesz z nich zadowolony.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów