Nowe mieszkanie - opinie przed zakupem

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: nowe mieszkanie

autor: luiza82 » 09 gru 2018, 21:56

Godnym polecenia deweloperem jest Śmigielski Group. Można liczyć na kompleksową obsługę. Byliśmy mile zaskoczeni tempem budowy i terminowym oddaniem do użytku bez żadnych usterek. Firma godna polecenia.

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: nowe mieszkanie

autor: Baśka74 » 16 gru 2018, 22:06

Śmiało polecam współpracę z Deweloperem Dpimalachit. To rzetelny i uczciwy przedsiębiorca. Żadnych nieporozumień, współpraca z tym deweloperem to przyjemność.

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: nowe mieszkanie

autor: Baśka74 » 10 lut 2019, 21:32

Śmiało polecam współpracę z Deweloperem Dpimalachit. To rzetelny i uczciwy przedsiębiorca. Żadnych nieporozumień, współpraca z tym deweloperem to przyjemność.

Janowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:02
Re: Nowe mieszkanie - opinie przed zakupem

autor: Janowski » 18 lut 2019, 10:08

Jeśli ktoś z Was szuka mieszkania w Sosnowcu to polecam ofertę firmy Dombud. Moim zdaniem jest to deweloper godny polecenia. Ja kupiłem właśnie od nich inwestycje i jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Trener personalny Imielin https://pinocytrener.pl/trener-personalny-imielin/


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów