Wasze hobby, zainteresowania?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

domosek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2019, 9:39
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: domosek » 01 lut 2019, 12:08

Ja od 16 roku życia jeżdżę na nartach :). W tym roku podczas ferii zimowych, mam zamiar pojeździć na nartach w Zakopanym. Tym bardziej, że przejazd Kolejami Śląskimi jest całkowicie darmowy dla dla osób posiadających ważną legitymację szkolną :D.

pieknyolek
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 21 sty 2019, 14:09
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: pieknyolek » 06 lut 2019, 11:25

Moim hobby jest palenie fajek wodnych w towrzystwie moich kumpli. Najlepszy sprzęt do tego typu rzeczy dostajemy na bongogo.pl ;) Wam też polecam zakupić jakąś fajeczkę lub bongo i po prostu się zrelaksować ;)

Rizka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 06 lis 2017, 8:12
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Rizka » 08 lut 2019, 9:23

U mnie też rower i mogę śmiało powiedzieć, że to przyjemny sport dla każdego !
Jakby ktoś szukał roweru to polecam skorzystać z kalkulatora rozmiaru ramy rowerowej. Bardzo przydatne narzędzie ;]
A poza tym to Netflix, Gotowanie, granie w gry planszowe <3 oraz gry video

Tymoteusz1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 28 sty 2018, 19:01
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Tymoteusz1 » 16 lut 2019, 11:16

Słuchajcie, jeśli też lubicie grać w gry, to powinniście sprawdzić portal Gamehag.com. Jeśli w ten sposób będziecie się rejestrowali w grach, to otrzymacie dostęp do specjalnych misji, na podstawie których zbieracie dodatkowe punkty. To przekłada się na bardzo ciekawe nagrody, więc warto sprawdzić ten temat :)

Gibran4
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 03 paź 2018, 7:41
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Gibran4 » 17 lut 2019, 12:14

Może ktoś ma z was duszę łowczego i interesuje sie polowaniami? Te hobby, nawet można powiedzieć sport to raczej gratka dla panów, ale i znam panie, które sie tym interesują. Jeżeli interesuje was ten temat to zajrzyjcie na nowy portal z ogłoszeniami dla mysliwych "Łowiec" Na tej stronie znajdziecie wiele ofert dotyczących broni, akcesoriów i innych.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: omel33 » 20 lut 2019, 15:47

No cóż, ja na przykład bardzo lubie teatr i się tego nie wstydzę. Aktualnie przebywam w Warszawie i niedawno byłem na spektaklu w teatrze komedia. Uważam, że mają bardzo ciekawy repertuar warty uwagi

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: grrregg » 23 lut 2019, 20:49

Skoro forum budowlane to nie trudno się domyślić jakie mam hobby, duzo majsterkuję w domu, żona się smieje że jak mnie nie ma to na pewno siedzę w garażu i coś dłubię, co chwila na narzedzia.pl coś zamawiam, sporą kolekcję już ryobi zgromadziłem, fajne jest to że mają ten system one plus i tam tego sprzętu jest koło setki co pasuje ten sam akumulator

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: KowalskaA » 24 lut 2019, 20:15

No takie hobby to najlepsza rzecz, na pewno przydatna:) Fajnie jak w domu możecie sobie sami sporo rzeczy zrobić. Ja to jednak stawiam na inne rzeczy. Bardzo lubie grać na gitarę. Teraz zamierza zainwestować w pedalboard od https://rocktone.pl/c/32/pedalboardy.html Profesjonalny sprzęt to podstawa.

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Postzunia » 24 lut 2019, 21:42

Ja szukam czegoś ciekawego na prezent dla faceta i kupię mu chyba taką grę jak Serial Cleaner naszej rodzimej firmy http://ifun4all.com/ Gra w klimatach Pulp Fiction więc mu się spodoba a kosztuje niewiele więc jeszcze lepiej.

RomanBal
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:18
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: RomanBal » 10 mar 2019, 19:45

A lubicie grać w różne gry wideo? Mnie dopiero to zainteresowało od jakiego czasu, konkretnie od kiedy trafiłem na https://www.nintendoswitch.pl/. Poczytałem tam różne informacje na temat Nintendo Switch i postanowiłem sobie sprawić taką konsolę i do teraz jestem wielkim fanem takich gier :)

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: arek_ch » 16 mar 2019, 20:36

A ja bardzo lubię czytać książki o budownictwie. Bardzo mi się podobają, tym bardziej, że mam szansę się czegoś od nich nauczyć. Na stronie: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Budow ... 886,k.html znalazłam całkiem spory ich wybór. Prawdopodobnie zamówię parę książek właśnie z tej strony, gdyż poza szerokim wyborem, są tutaj także atrakcyjne ceny.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: tomi12 » 19 mar 2019, 15:24

a gdzie kupujesz zazwyczaj takie mocno tematyczne i branżowe książki ? Bo ja ostatnio trafiłem na ciwkawy wątek na innym forum na temat wydawnictwa Wiedza i Praktyka. Bardzo rozbudowana oferta, korzystne ceny i szybka realizacja wysyłek.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: insomnia » 21 mar 2019, 10:27

Ja sporo się uczę.
Ostatnio rozpoczęłam kurs języka angielskiego speakingo.
Masz tam naprawdę świetnie opracowaną bazę do nauki. Uczysz się w domu kiedy chcesz, o której chcesz i ile chcesz. Sama nadajesz tempo:)
i am who i am

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: omel33 » 24 mar 2019, 18:09

Ja kolekcjonuję monety. Co myślicie śmieszne hobby? kiedyś przeczytałem artykuł na ten temat, bardzo mnie to zaciekawiło i postanowiłem się w to zaangażować. Polecam każdemu.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: budowa876 » 27 mar 2019, 14:44

Moim hobby jest gotowanie, ale powiem szczerze, że jeszcze nie znam wszystkich przepisów na pamięć i muszę korzystać z nich np. w internecie i wtedy jest naprawdę łatwo coś samemu zrobić.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów