Stół drewniany do jadalni

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Stół drewniany do jadalni

autor: fiftusiek » 06 lut 2019, 11:06

Witajcie, urządzam własnie swój wymarzony dom. Ogólnie już prawie wszystko jest gotowe jedynie to brakuje mi jeszcze stołu do jadalni. Zawsze chciałam taki prawdziwy masywny i duży stół drewniany. Nie wiem czy lepiej zamówić u stolarza czy też kupić w sklepie?

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: robertrys » 06 lut 2019, 11:23

Zależy czy znajdziesz dobrego i z dużym doświadczeniem stolarza. Nie kupuj z nieznanych źródeł, bo stół drewniany powinien być dobrze wysuszony, jeśli nie jest to za kila miesięcy będziesz miała na nim brzydkie pęcherzyki. Wiem coś o tym bo własnie kilka lat temu zamówiłem stół u stolarza i musiałem go zwrócić. Obecnie mam w jadalni stół ze sklepu https://www.salonmeblowy.net.pl/ i do dnia dzisiejszego stół prezentuje się idealnie.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2019, 10:18 przez robertrys, łącznie zmieniany 1 raz.

AdidarMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 217
Rejestracja: 16 lut 2016, 14:42
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: AdidarMeble » 06 lut 2019, 17:24

Jak najbardziej warto, w szczególności polecam stół dębowy lub bukowy, który doskonale się sprawdzi, będzie piękną ozdobą i przetrwa przez lata.

qazxsw12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 05 maja 2018, 11:48
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: qazxsw12 » 07 lut 2019, 15:09

Stół dębowy czy też bukowy jest bardzo wytrzymały, także miałeś pecha trafiając na stół źle wysuszony. Moja mama też posiada stół dębowy, bardzo masywny i mi się taki też własnie marzy. Jednak takie stoły do tanich nie należą niestety:( Za taki stół trzeba dać do 2 tyś.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: fiftusiek » 11 lut 2019, 10:22

Tak takie stoły drewniane są bardzo drogie w granicach 2-3 tyś ale wolę wydać te pieniądze i mieć coś na lata niż zapłacić połowę mniej i za kilka lat nadal szukać stołu. Podobają mi się te stoły ze sklepu salonmeblowy.net i mówicie że są dobrej jakości?

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: robertrys » 19 lut 2019, 18:11

fiftusiek pisze:Tak takie stoły drewniane są bardzo drogie w granicach 2-3 tyś ale wolę wydać te pieniądze i mieć coś na lata niż zapłacić połowę mniej i za kilka lat nadal szukać stołu. Podobają mi się te stoły ze sklepu salonmeblowy.net i mówicie że są dobrej jakości?


Jeśli o mnie chodzi to tak. Bardzo polecam meble ze sklepu salonmeblowy.net Co do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń i cenowo również bardzo konkurencyjnie.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: lideropinii » 22 lut 2019, 18:26

Tak to z reguły jest przy wykończeniu, czy wyposażeniu wnętrz, że dobry materiał kosztuje więcej, ale też dłużej w dobrym stanie będziemy go użytkować.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: Mariopo » 25 lut 2019, 11:22

Sprawdź tu -> https://www.salonmeblowy.net.pl/stoly.ehtml :) ktoś już polecał stoły stąd, ale dorzucę swoje 3 grosze, bo stół to nie jest tani zakup i warto trochę na temat stołów widzieć nim się kupi. Przede wszystkim bym polecał stół rozkładany. Dobrze jeśli blat stołu jest z mocnej i sprawdzonej płyty MDF, pokrytej naturalna okleiną dębową. Nogi najlepiej z litego drewna. Polecałbym np. taki stół rozkładany https://www.salonmeblowy.net.pl/kp,0,393/stol-s15.ehtml

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: waldi79 » 25 lut 2019, 11:38

Piękny , duży stół dla całej rodziny kupilismy ostatnio w kieleckiej fabryce mebli ;) Polecamy
[Kielecka Fabryka Mebli]

MebleJeziorny
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 27 paź 2015, 12:20
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: MebleJeziorny » 26 lut 2019, 12:50

Stół do naszej jadalni powinien być nie tylko ładny, solidnie wykonany ale przede wszystkim praktyczny i optymalnej wielkości, to bardzo ważna kwestia od jakiej należy zacząć jego poszukiwania.

karolinalisiecka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2019, 18:18
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: karolinalisiecka » 28 lut 2019, 20:37

Bardzo praktyczne są ostatnio stoły drewniane pokryte lacobelem. Dodatkowo są bardzo ładne i nowoczesne.

Awatar użytkownika
ChybaRyba1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz 2018, 10:17
Kontaktowanie:
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: ChybaRyba1 » 01 mar 2019, 13:18

Świetne stoły produkuje firma LOFT Decora. Są to meble w nowoczesnym stylu. Wielkim plusem jest solidna konstrukcja tych mebli. Dodatkowo są wykonane z mocnych materiałów, dzięki czemu możemy cieszyć się nimi przez długi czas.

Mario113
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2018, 13:13
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: Mario113 » 03 mar 2019, 14:53

Może odpowiednie miejsce, w którym znajdziesz to czego szukasz to https://www.edinos.pl/czestochowa Solidna jakość w rozsądnej cenie. Ciekawe meble i rabaty.

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: aga01 » 09 mar 2019, 13:53

Wydaje mi się, że teraz warto zainteresować się ogólnie meblami, które ma w swojej ofercie https://www.superwnetrze.pl/meble,k3036.html z tego co czytałam na róznych forach i stronach o tematyce wnętrzarskiej to jeden z lepszych sklepów, a ich meble są chwalone. Tak na dobrą sprawe to i ja mogę przyłączyć się, bo faktycznie jakość jest na najwyższym poziomie, a stół, który mam ponad dwa lata to pokaz solidnego rzemiosła.
agadys

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Stół drewniany do jadalni

autor: waldi79 » 11 mar 2019, 11:18

My ostatnio kupiliśmy taki duży stół drewaniany w Unia Meble,. Solidne wykonanie, polecamy!


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów