Dobra firma budując domki. Poznań i okolice

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Dobra firma budując domki. Poznań i okolice

autor: marek33 » 09 paź 2018, 9:50

To jest ekipa Wojciecha Goślińskiego. Kiedyś robili remont domu szwagrowi i siostrze a niedawno ja im zlecałem odnowienie salonu i pokoju dla dziecka. Szybki kontakt jasne warunki cenowe, trzymali się do samego końca ustalonego budżetu.

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Dobra firma budując domki. Poznań i okolice

autor: pawelszabla » 05 lut 2019, 11:49

Dobre mam zdanie o firmie pana Goślińskiego z Poznania. Podchodzą do tematu uczciwie nie robią fuszerki nie oszukują na materiałach a wiadomo że z tymi firmami remontowymi to różnie można trafić. Mieszkanie zrobili mi od stanu deweloperskiego po gotowe do zamieszkania praktycznie. Dobry kontakt telefoniczny zawsze można było się do szefa dodzwonić.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Dobra firma budując domki. Poznań i okolice

autor: lucaskruszyna » 10 cze 2021, 11:08

pawelszabla pisze:Dobre mam zdanie o firmie pana Goślińskiego z Poznania. Podchodzą do tematu uczciwie nie robią fuszerki nie oszukują na materiałach a wiadomo że z tymi firmami remontowymi to różnie można trafić. Mieszkanie zrobili mi od stanu deweloperskiego po gotowe do zamieszkania praktycznie. Dobry kontakt telefoniczny zawsze można było się do szefa dodzwonić.

Rownież polecam tą firmę


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów