Wojciech Gośliński firma remontowa

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

adam289
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 lip 2015, 8:48
Wojciech Gośliński firma remontowa

autor: adam289 » 30 wrz 2015, 14:32

Czy ktoś korzystał z usług p. Wojciecha Goślińskiego i mógłby powiedzieć jak przebiegała współpraca?

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Wojciech Gośliński firma remontowa

autor: tyga33 » 28 sty 2016, 11:59

Remont łazienki wykonywał mi Wojciech Gośliński z marki abartremonty.pl. Musiałem wywalić wannę, wyregulować trochę spraw hydraulicznych, przenieść kontakty, do tego całą armaturę do wymiany miałem. Tanie panele położyłem, płytki ceramiczne standardowo w połączeniu z dekoracyjną farbą, kabina prysznicowa obowiązkowo. Łazienkę mam teraz naprawdę super. Na priv mogę ci wysłać. Z wykonawcą nie miałem żadnych problemów. Robi szybko, dobrze, nie trzeba pilnować specjalnie i brać dnia wolnego.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Wojciech Gośliński firma remontowa

autor: marek33 » 31 sie 2017, 8:08

Wymieniałem podłogi w całym mieszkaniu na egzotyczne. Doszła to tego pełna impregnacja, malowanie ścian i tworzenie sufitu podwieszanego z oryginalnym oświetleniem. Roboty zlecałem w Firmie Remontowej Wojciech Gośliński. Wysłałem maila wstępnie do pana Goślińskiego, żeby mi wycenił prace. Opisałem, co chciałbym osiągnąć i dostałem wyczerpującą wiadomość. Później spotkanie na żywo tylko mnie utwierdziło w decyzji o współpracy. Zainteresuj się, bo i tak przy pierwszym kontakcie niczym nie ryzykujesz.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Wojciech Gośliński firma remontowa

autor: martinrekk » 04 lip 2018, 11:42

Najlepszy poradnik remontowy widziałem na http://abartremonty.pl. Możesz cały remont zaplanować od podstaw i zobaczyć, jakie technologie się sprawdzą u siebie. No i masz dział z bezpłatnymi wycenami wszystkich prac wykończeniowych. Korzystałem już kilka razy z usług pana Wojtka z tej strony, zawsze z sukcesami.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Wojciech Gośliński firma remontowa

autor: robertkrajcarz » 29 sie 2018, 9:39

Mam dobre doświadczenia z firmą pana Wojciecha Goślińskiego. Remont mieszkania zrobili zgodnie z umową wszystko udało się skończyć zgodnie z terminem, najbardziej się cieszę że wyrobili się z pokojem dla córeczki zanim się urodziła także wszystko jak najbardziej okej.

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Wojciech Gośliński firma remontowa

autor: pawelszabla » 05 lut 2019, 11:46

Całe mieszkanie mi wymalowała firma Goślińskiego na początku roku. Dobrze położona farba żadnych odprysków nic się nie sypie kolor taki jak chciałem. Namiary na nich są na http://abartremonty.pl. Dobry kontakt telefoniczny można o wszystko dopytać.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów