Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: jeremi_ » 22 sty 2019, 17:30

Hej :) Niebaem będziemy się już powoli brać za wykańczanie domu. Aktualnie rozglądamy się za drzwiami wewnętrznymi zewnętrznymi. Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z oferty firmy Kris Drzwi ? Przejrzałem ostatnio ich katalog dostępny na stronie www i wpadło mi w oko kilka pozycji. Jak z jakością?

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: tomi12 » 04 lut 2019, 9:54

całkiem niezle jesli chodzi o jakosc. kupowałem u nich jakieś 4 miesiące temu, po miesiącu drzwi dotarły już do nas. Ogólnie polecam. nie wiem co konkretnie Cie interesuje wiec jak coś pytaj a ja postaram sie odp :)

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: jeremi_ » 04 lut 2019, 10:12

tomi12 dzieki za odpowiedz. generalnie interesuje mnie wszystko. jak skladac zamowienie, ile sie czeka mniej wiecej na dostawe i kto montuje drzwi ? czy u nich zamawia sie tylko same drzwi a zawiasy i inne niezbędne akcesoria trzeba kupić samodzielnie ?

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: tomi12 » 04 lut 2019, 10:38

ja zamawiałem akurat telefonicznie i potem jeszcze wysyłałem mejla. Producent sam zapewnia transport do klienta na terenie całego kraju i ten Pan, który te drzwi dostarcza od razy je montuje także tu już się nie musisz tym martwić. I jak najbardziej kupisz u nich wszystko czego potrzeba także nie musisz nawet odwiedzać marketów budowlanych :)

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: jeremi_ » 04 lut 2019, 11:18

ok dziękuje Ci bardzo tomi12 za wszystkie informacje :) postaram sie jeszcze dzis lub jutro tam zadzwonic i dogadac szczegoły :) potem niech żona wybiera konkretny model i zamawiamy :) dam znać jak coś uda się zalatwic :)

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: dariaborowinka » 06 lut 2019, 19:19

U nas na jesień była firma Montownia Drzwi (są z Warszawy) i oni nam wszystko montowali i w ogóle produkty ich firmy mamy i naprawdę mogę polecić. Wszystko ok - montaż, jakość ale też kontakt z pracownikami

tolkin
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 574
Rejestracja: 31 paź 2014, 20:24
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: tolkin » 12 lut 2019, 21:22

Nie znam drzwi Kris, nie wypowiem się o ich jakości, podejściu do klienta, reklamacji itd. Za to z doświadczenia wiem, że drzwi nie kosztują mało, czasami zdarzają się różne przygody i lepiej jest zainwestować w drzwi znanego producenta o dobrych opiniach. Zamawiać nie przez telefon, internet, tylko bezpośrednio w sklepie.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: tomi12 » 15 lut 2019, 16:42

ok jeremi daj znać jak już złożycie zamówienie :) moi rodzice właśnie kończą się budować i też zamierzajaą zamówić u nich drzwi i schody :) ja muszę wyremontować mały domek na działce i pomysle nad oknami ( bo też mają je w ofercie).

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: jeremi_ » 05 mar 2019, 9:28

zaówienie złożone jakoś w połowie lutego, czekamy :) Żona już się doczekac nie może bo rzeczywiście, że drzwi w domu jakoś tak dziwnie heh

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: tomi12 » 05 mar 2019, 9:38

no ok to fajnie. Nie zapomnij dać znać jak tam wrażenia i efekt końcowy :) no i czy żona zadowolona bo to najważniejsze ;p

polinkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 01 kwie 2019, 6:43
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: polinkaa » 02 kwie 2019, 11:21

ja też polecam tą firmę Kris Drzwi. To co działa na ich plus to na pewno fakt, że realizują takie nietypowe zlecenia, wystarczy podac prawidłowe wymiary i nie ma opcji - wszystko pasuje idealnie :) sama jakość tego drewna ( my mamy sosne) jest super, widac, ze pracownicy doskonale wiedza jak obchodzic sie z drewnem :)

Agabudowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2021, 16:07
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: Agabudowa » 21 kwie 2021, 16:11

Phukris to oszust, który wysyla polecenie nadania przesyłki żeby tylko na chwilę dać mu spokoj, a nie wydaje produktu dostawcy. Moja sprawa ciągnie się od listopada 2020!

Rafał Pegus
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 30 wrz 2022, 11:00
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: Rafał Pegus » 14 mar 2024, 8:16

Agabudowa pisze:Phukris to oszust, który wysyla polecenie nadania przesyłki żeby tylko na chwilę dać mu spokoj, a nie wydaje produktu dostawcy. Moja sprawa ciągnie się od listopada 2020!



Aktualne?, zagląda ktoś tu jeszcze?, też chcę kupić u nich drzwi, bo mają piękne drewno, a takie mi trzeba do drewnianego domu, ale cykam, jak te drzwi u Was chodzą? ktoś podpowie?

Rafał Pegus
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 30 wrz 2022, 11:00
Re: Kris-Drzwi. Czy ktoś zamawiał u nich drzwi ?

autor: Rafał Pegus » 14 mar 2024, 8:17

jeremi_ pisze:zaówienie złożone jakoś w połowie lutego, czekamy :) Żona już się doczekac nie może bo rzeczywiście, że drzwi w domu jakoś tak dziwnie heh


No i jak te drzwi po paru latach? polecasz?


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów