Wypożyczenie sprzetu budowlanego

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: mlekoslaw » 21 lis 2018, 21:12

vauseman pisze:Opłacalny jest taki wynajem?


Moim zdaniem tak, ale wiadomo że wszystko zależy od indywidualnego przypadku. My potrzebowaliśmy minikoparki na raptem 2,3 dni więc logiczne że tylko wynajem wchodził w grę. Cenowo było bardzo dobrze i generalnie nie było problemów. Wynajmowaliśmy od firmy uslugiminikoparkalodz.pl . Brak zastrzeżeń.

vato
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:57
Re: wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: vato » 07 sty 2019, 8:44

W Lublińcu w województwie śląskim swoją siedzibę ma firma TSG. W swojej ofercie mają między innymi wynajem maszyn i elektronarzędzi. Jeżeli poszukujecie solidnego sprzętu budowlanego to powinniście się z nimi skontaktować.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: jacekmogliwia » 07 sty 2019, 9:34

Ciekawi mnie jakie jest wasze zdanie na temat leasingu samochodowego, warto, czy lepiej mieć swój? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

wozniatom
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2019, 13:44
Re: wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: wozniatom » 16 sty 2019, 13:46

Jeśli chodzi o Wrocław to ja wynajmuje maszyny budowlane u loranmaszyny kompletnie nie opłaca mi się ich kupować, mają na tyle fajne ceny że sporo taniej wychodzi raz na jakiś czas wynająć

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: kosmo3 » 27 sty 2019, 16:29

Jak potrzebujecie koparkę to warto z firmy kemotrans, która zajmuje się tego typu rozwiązaniami. Oczywiście koparka przyjeżdża do nas z pracownikiem, który wykonuje usługę. Firma działa głównie w okolicach Bydgoszczy, ale w razie czego warto się z nimi skontaktować i zapytać o ofertę.

Norek77
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:09
Re: Wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: Norek77 » 31 sty 2019, 19:31

Jeśli szukalibyście sprawdzonej firmy oferującej dobry sprzęt budowlany drogowy na wynajem to polecam firmę bellator-mb. My już od dłuższego czasu właśnie od nich wypożyczamy różnego typu sprzęt np. podajnik mas bitumicznych i jesteśmy ze współpracy jak najbardziej zadowoleni. Maszyny mają bardzo zadbane, od znanych i cenionych producentów, a ceny przystępne.

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: PrzemekS » 01 lut 2019, 0:36

Maszyny budowlane do budowy i konserwacji dróg wynajmiecie też w firmie Bellator z Rudy Śląskiej. Firma bardzo solidna, maszyny dobrej jakości, koszty wynajmu są wyceniane indywidualnie dla każdego klienta (w zależności od ilości maszyn i długości zawieranego kontraktu). Do tego gwarantują serwis i dostęp do pełnego asortymentu części zamiennych. Wynajmują maszyny na terenie całej Polski.

RobertInO
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2019, 9:56
Re: Wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: RobertInO » 01 lut 2019, 10:01

Ja jeszcze nigdy nie wypożyczałem sprzętu budowlanego.

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: Marek.Rozacki » 13 lut 2019, 14:30

W firmie Ramirent możemy śmiało wypożyczyć wszelkiego rodzaju sprzęty budowlane, rusztowania, drabiny, podnośniki, agregaty i tym podobne - wszystko w dobrych cenach.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: MichalBudowniczy » 20 kwie 2019, 10:06

Zgadzam się. W wielu przypadkach wynajem sprzętu jest korzystniejszy. Ja potrzebowałem niedawno rusztowań na czas naprawy elewacji. Wynająłem rusztowania aluminiowe od firmy skatrusztowania.com.pl, dzięki czemu sporo na tym zaoszczędziłem.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: Majaja » 24 maja 2019, 12:30

My wypożyczamy od eko-trans, bo maja najlepszych operatorów i najkorzystniejsze ceny . na tyle robot co u nas robili nigdy się nie zawiodłem

piastek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 15 lut 2015, 12:04
Re: Wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: piastek » 17 cze 2019, 15:02

Ja mogę polecić firmę, ktróa oferuję bardzo dobry sprzęt pomocny w sprzątaniu zarówno tym domowym jak i tym na budowie. Polecam zapoznać się z oferta firmy Kerpol ze Szczecina, która oferuję doskonałe akcesoria do sprzątania. Firma poleca Myjki do okien FC5, myjki do okien VF1 oraz profesjonalne myjki do okien WFP10 z Karchera.

dajwuu
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:19
Re: Wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: dajwuu » 18 cze 2019, 11:38

Jak ktoś jest z Dąbrowy Górniczej lub okolic to w kwestii wynajmu sprzętu budowlanego polecam odezwać się do firmy Martrans. Wynajmowałem od nich koparkę gąsienicową. Cenowo wyszło bardzo konkurencyjnie, a co najważniejsze - na uczciwych zasadach.

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: uuwjad » 26 cze 2019, 11:18

Ja wynajmowałem od firmy Wronkop i złego słowa powiedzieć nie mogę. Od razu dogadaliśmy się co do terminu i ceny. Podejście do klienta na 5 z plusem. Zresztą sprawdźcie sami.

kama1972
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:29
Re: Wypożyczenie sprzetu budowlanego

autor: kama1972 » 15 lip 2019, 9:19

Polecam roboty ziemne na terenie województwa łodzkiego - firma Urbanek ze Zgierza. Wykonują dobrą robotę. Jeśli ktoś chce pod wykopy, wywrotki, wozidła, czy też usługi koparką to szczerze polecam bo maja rozsądne ceny.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów