Stolarz trójmiasto

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

PiotrekKotkowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 sie 2018, 11:54
Stolarz trójmiasto

autor: PiotrekKotkowski » 30 sty 2019, 12:45

kupilem mieszkanie w gdansku i szukam jakiego sprawdzonego stolarza co zrobi mi kuchnie pod wymiar, a nie wezmie za to milionow, polecicie kogos?

Tomekkkkkkkkkkk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2018, 10:48
Re: Stolarz trójmiasto

autor: Tomekkkkkkkkkkk » 30 sty 2019, 12:49

Też mysle o inwestycji w nieruchomość w gdańsku, macie cos fajnego do polecenia na rynku deweloperskim?

JacekAspartamowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2018, 12:46
Re: Stolarz trójmiasto

autor: JacekAspartamowski » 30 sty 2019, 12:51

My mieszkamy w ostoi myśliwskiej którą budowal polnord tylko tu bodajże nie ma już wolnych mieszkan, ale sprawdz bo buduja cos na rakoczego

WiesiuLesiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 wrz 2018, 8:33
Re: Stolarz trójmiasto

autor: WiesiuLesiu » 30 sty 2019, 13:11

Tomekkkkkkkkkkk pisze:Też mysle o inwestycji w nieruchomość w gdańsku, macie cos fajnego do polecenia na rynku deweloperskim?



My kupiliśmy wlasnie w studio morena przy Rakoczego, no zobaczymy jak przyjdzie czas odbioru ale poki co współpraca idzie jak po maśle, oby tak dalej

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Stolarz trójmiasto

autor: Klimecki88 » 08 mar 2021, 14:22

U mnie zabudowa kuchnia na literę L poszła. Wcześniej już miałem sprzęt AGD i projektant z Lowen uwzględnił. To jest producent z Trójmiasta, z którym współpracowałem. Blat z kamienia naturalnego, bardzo wytrzymały. Według mnie klasyczne rozwiązanie. Większość ludzi to podobno wybiera, więc niczym właściwie nie ryzykujesz. Kolorów i wzorów dość sporo, więc do każdej aranżacji sobie dopasujesz. Oni ogarną już za Ciebie takie szczegóły, więc się nie martw.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów