Studio Morena

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kejleb
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2018, 8:17
Studio Morena

autor: Kejleb » 30 sty 2019, 12:20

Myśle o kupnie lokalu w tej inwestycji już od jakiegoś czasu ale ciagle nie podjąłem decyzji bo waham się jeszcze nad mieszkaniem z rynku wtornego, jak wy zrobiliście, doradzcie co lepiej kupic

HiYou
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 wrz 2018, 5:50
Re: Studio Morena

autor: HiYou » 30 sty 2019, 12:24

Tylko i wyłącznie deweloper, jesteś zabezpieczoeny od jakichś usterek które wyjdą na początku, mój kumpel kupil mieszkanie z rynku wtornego, grzyb mu teraz okropny wychodzi okazało się ze po prostu to zamalowal

PiotrekKotkowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 sie 2018, 11:54
Re: Studio Morena

autor: PiotrekKotkowski » 30 sty 2019, 12:28

HiYou pisze:Tylko i wyłącznie deweloper, jesteś zabezpieczoeny od jakichś usterek które wyjdą na początku, mój kumpel kupil mieszkanie z rynku wtornego, grzyb mu teraz okropny wychodzi okazało się ze po prostu to zamalowal

Też słyszałem o takich sytuacjach :/

kochamporto
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2019, 13:55
Re: Studio Morena

autor: kochamporto » 24 cze 2019, 13:57

Łączę się w bólu.. Też zdarzyło mi się wynająć takie lipne mieszkanie na warszawskiej Pradze. To było o tyle żałosne, że przed nami mieszkała tam rodzina z dzieckiem, a przed nami właściciel tylko odmalował, a grzyb po kilku miesiącach wyszedł. Apropos wątku - teraz przenosimy się do Trójmiasta i też bierzemy poważnie pod uwagę tę inwestycję. Ktoś coś?

Marteczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2019, 14:05
Re: Studio Morena

autor: Marteczka » 25 cze 2019, 21:58

Z tego co wiem, to większość wyprzedana, ale możesz zawsze prześledzić ich stronkę albo skontaktować się z biurem, nie?

Geralt
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:55
Re: Studio Morena

autor: Geralt » 26 cze 2019, 13:00

To ich nowa inwestycja na Morenie (w sensie, że nie ma jeszcze zamieszkanych etapów), więc warto by się zorientować jak się ludziom mieszka w innych inwestyach od tego dewelopera


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości

Gotowe projekty domów