Firma Remontis Legionowo odmawia faktur

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Nicet
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2014, 18:07
Firma Remontis Legionowo odmawia faktur

autor: Nicet » 11 paź 2014, 18:23

Szukam kontaktu z ludzmi, ktorzy tak jak ja maja bardzo zle doswiadczenia z firma Remontis Legionowo. :evil:

Maciek123456
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2016, 22:07
Re: Firma Remontis Legionowo odmawia faktur

autor: Maciek123456 » 03 lip 2016, 23:10

A dokładnie jakie masz złe doświadczenia ?? Bo jestem na etapie remontu domu i Remontis z legionowa złożyła mi ofertę

tsermon
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 02 lip 2016, 7:52
Kontaktowanie:
Re: Firma Remontis Legionowo odmawia faktur

autor: tsermon » 04 lip 2016, 7:10

Polecam usługi tej firmy !

Nicet
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2014, 18:07
Re: Firma Remontis Legionowo odmawia faktur

autor: Nicet » 06 lip 2016, 19:45

Szkoda, ze tak pozno zobaczylam twoja wiadomosc. mam nadzieje, ze nie skorzystales z oferty tej niby firmy budowlanej.. Czesciowy opis amatorszczyzny, brakorobstwa i nieuczciwosci mozesz znalezc w:
Contraekpertyza Marcin Suchenek Remontis.com E. Eliveld.

remontis
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2017, 10:40
Re: Firma Remontis Legionowo odmawia faktur

autor: remontis » 17 kwie 2017, 11:06

Szanowni Państwo , szkoda że dopiero zobaczyłem ten "absurdalny wpis " !!!!! Jak szanująca się Firma na rynku , może odmówić wystawienia faktur!!!?? Otóż prostuję , osoba która napisała Post jest właścicielką lokalu , siedzi w HOLANdII !!!
Zleciła swojej siostrzenicy Aleksandrze Dy...o podpisanie z nami umowy i prowadzenia Remontu . Tak też się stało !!! Remont został wykonany,prace zostały zgodnie z umową wykonane i odebrane co potwierdza protokół , prace rozliczone !!!
Faktura została wystawiona na osobę z Umowy i wysłana drogą pocztową !!!
Należne podatki zostały odprowadzone do odpowiedniego Urzędu !!! Nasi prawnicy ,są na etapie sporządzania Pozwu , o bezpodstawne zniesławienie Firmy oraz ewidentne działanie na szkodę Firmy !!! Powyższe wpisy udowadniają nam , iż mieliśmy wykonać Remont domu w Legionowie , ale niestety klient naczytał się głupot napisanych przez "p.Elived" !!!!!!!!!!!!!

remontis
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2017, 10:40
Re: Firma Remontis Legionowo odmawia faktur

autor: remontis » 07 cze 2018, 10:59

Pragnę wszystkich Państwa poinformować iż Odnośnie chorej psychicznie osobie , która od kilku lat działa na szkodę naszej Firmy , prowadzone jest postępowanie Karne !!!
Działa ochrona danych osobowych RODO ,a ona wypisuje bzdury upubliczniając moje dane !!!!!

remontis
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2017, 10:40
Re: Firma Remontis Legionowo odmawia faktur

autor: remontis » 07 cze 2018, 11:00

Oczywiście wynik przebiegu Sprawy zostanie Państwu przedstawiony !!!
Serdecznie zapraszm do korzystania z naszych usług!!!
Przejrzyste zasady !!!
Nawet 10 Lat GWARANCJI!!!!!

Grzegorz9
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2018, 15:42
Re: Firma Remontis Legionowo odmawia faktur

autor: Grzegorz9 » 18 lis 2018, 17:31

remontis pisze:Oczywiście wynik przebiegu Sprawy zostanie Państwu przedstawiony !!!
Serdecznie zapraszm do korzystania z naszych usług!!!
Przejrzyste zasady !!!
Nawet 10 Lat GWARANCJI!!!!!


Co Pan takiego opowiada 10 lat ? Jak dzwoniłem do Pana z reklamacją to rozłączył się Pan a w ostatnim dniu mówił Pan śmiechem żartem że gwarancja do drzwi - co niestety stało się faktem.

Cały komentarz - opinia poniżej :

UWAGA na ekipę remontową Remontis Marcin Suchenek.

Jest to najgorsza ekipa remontowa z jaką przyszło mi pracować i to nie tylko w mojej opinii. Opinie potwierdzają osoby, które poprawiają szereg niedoróbek oraz administrator budynku, który zostanie wezwany na świadka do sądu - administrator budynku zagroził wezwaniem nadzoru budowlanego gdy zobaczył efekty prac firmy Remontis.

W lipcu rozpoczęliśmy generalny remont mieszkania 72m2.
(skuwanie i kładzenie płytek, zrywanie podłóg, wylewki na podłogach, stawianie ścianek działowych, hydraulika oraz elektryka, gniazdka, kontakty, malowanie ścian, montowanie grzejników oraz parapetu, panele podłogowe). Prace zostały wycenione na 25 tyś złotych - co okazało się fikcją ponieważ Remontis (podejrzewam) celowo? zrobił wycenę dużo korzystniejszą niż pozostałe ekipy i finalnie "tani" remont kosztował nas 50 tyś - i to nie koniec kosztów, ponieważ mamy szereg rzeczy do poprawy (czytaj poniżej). Remont opóźnił się o miesiąc co zaakceptowaliśmy natomiast poniżej znajduję się lista problemów/niedoróbek do poprawienia. Więc z początkowo wydawałoby się taniego remontu w porównaniu do innych ekip - wyjdzie kwota znacznie wyższa.

W chwili obecnej jesteśmy w fazie poprawiania fuszerki, która została wykonana przez firmę Remontis z Legionowa. Było już kilku wykonawców i każdy z nich zadaje to samo pytanie jak można było tak źle wykonać rzeczy, które opisałem poniżej :

Lista niedoróbek jest długa i kosztowna :

- 2 pary drzwi wewnętrznych nie zamykają się (zostały krzywo obsadzone - drzwi nie mieszczą się w futrynie - trzeba zdemontować futryny i obsadzić ponownie) 5 par drzwi ( źle zamontowane wkładki w zamkach - nie zamykały się na klucz - zostały wyregulowane przez ślusarza) 1x wyrwana klamka, szpary w zamontowanych futrynach (zdjęcia w załączeniu)

- Elektryka - nie działają dwa włączniki krzyżowe światła oraz jeden schodowy - na prośbę o poprawę tej usterki - usłyszeliśmy, żeby wziąć elektryka, który to podłączy - oczywiście, że podłączy ale czeka nas kucie ścian ponieważ elektryka została zrobiona niepoprawnie i elektryk z uprawnieniami powiedział, że trzeba kuć ściany i podprowadzić kable i oczywiście będzie to dodatkowo kosztować.

- Następnie zostało wykonane przeniesienie wentylacji z kuchni do przedpokoju i okazuje się, że wentylacja nie ma ciągu - ponieważ prawdopodobnie rura włożona jest zbyt głęboko (oczywiście musieliśmy ponieść koszt kominiarza), nie ma też rewizji przy wejściu rury co jest wymagane żeby to stwierdzić, więc to kolejna rzecz do poprawki.

- Kolejny problem wylewek, które są bardzo krzywe przez co panele się zapadają we wszystkich pokojach - nie zostały zeszlifowane oraz przy uderzaniu w wylewkę słychać, że odchodzą od podłogi - proszę zobaczyć zdjęcia.

- Kolejny problem krzywo i źle zamontowane grzejniki w złej technologii wbrew sztuce budowlanej. W mieszkaniu jest system KAN natomiast grzejnik został podłączony marketowymi rurkami PEX - na tyle nieudolnie (grzejniki są krzywo zawieszone) oraz są tak podłączone, że gdy przyszedł hydraulik łapał się za głowę jak można było to tak podłączyć - zresztą nie tylko hydraulik a także Administrator budynku powiedział, że jest to nie do zaakceptowania - i czekał nas demontaż paneli podłogowych w dwóch pokojach (przy którym okazało się jakiej jakości są wykonane wylewki) oraz kucie żeby podłączyć poprawnie grzejnik, następnie szlifowanie wylewek żeby doprowadzić je do użytku (jeżeli oczywiście będzie to możliwe) ponieważ wylewki niemalże odchodzą od oryginalnego podłoża.

- To jeszcze nie koniec - następnie bardzo dużo poprawek typu niedomalowane gniazdka,odchodzące gniazdka, niedomalowane ściany, niewygładzona ściana przy gniazdkach na ścianach, które były stawiane przez firmę. Źle zamontowany grzejnik w łazience, niedoróbki przy parapetach, obsadzony brodzik nie został wykończony, led w łazience zamontowany tak, że obok wody jest położony zasilacz z wystającymi kablami, spękania ścian, sufit w łazience, który był równany płytą karton gips wygląda jak na zdjęciach, pasek dekoracyjny mimo tych samych wymiarów wychodzi poza płytkę na całej długości ściany,brak maskownic przy podłączeniu grzejnika.

- Wcześniej już wspomniane wylewki, które już po wykonaniu miały mnóstwo dołów i nierówności i wielokrotnie podkreślaliśmy żeby zostały zeszlifowane co zostało potwierdzone, że tak będzie - niestety jak widać we wszystkich pokojach panele się zapadają i gdy zdjęliśmy panele w dwóch pokojach (żeby poprawić źle zamontowane grzejniki) okazuje się że nigdzie nie zostały zeszlifowane tylko jest pełno dołów i nierówności.

- Kolejne bardzo duży problem to niezidentyfikowany problem cieknącej hydrauliki, który zalewa sąsiadkę z dołu. Już mamy informację, że będzie trzeba kuć płytki w łazience..
Co gorsze sąsiadka została zalana w środku remontu i o sprawie nie wiedzieliśmy nic do końca remontu kiedy to sąsiadka nam o tym powiedziała (firma remontowa chciala cichaczem załatwić temat i odmalowała sąsiadce sufit żeby nie zgłaszała tego nikomu)- i Panie Remontisie to nie było wylane wiadro wody tak jak Pan twierdził bo woda cieknie do sąsiadki do dzisiaj gdy używana jest jedna z toalet.

Hydraulika nie została w ogóle sprawdzona - sedes oraz umywalki były podłączone ostatniego dnia - gdy okazało się, że sąsiadka ma pręgi wody na suficie zażądaliśmy żeby został przeprowadzony test szczelności - gdy okazało się, że woda nadal leci - został sprawdzony sedes i po 2h po przekazaniu pieniędzy i rozliczeniu wszedł sąsiad i okazało się, że woda nadal leci. Na co otrzymaliśmy informację cytuję "Weźmiecie sobie hydraulika takiego z googlami i znajdzie gdzie jest przeciek" Oczywiście weźmiemy hydraulika ale finalnie to Pan za to zapłaci.

Przy wyjściu zapytaliśmy o gwarancję/rękojmie - śmiechem żartem usłyszeliśmy, że jest "do drzwi" co okazało się niestety prawdą.
Na próbę kontaktu z Panem i powołaniem się na rękojmie otrzymałem informację czy mam to zapisane gdzieś w umowie - po czym rozłączył się z rozmowy telefonicznej. Powinien Pan wiedzieć, że pomimo, że w umowie nie było takiego zapisu obowiązują Pana postanowienia kodeksu cywilnego oraz rękojmi.
Kilkukrotnie wzywałem Pana Suchenka do naprawienia wszystkich niedoróbek i w efekcie zagrożenia postępowaniem sądowym - zjawił się u nas ale nie naprawił problemu z toaletą - pomijając już szereg pozostałych niedoróbek

Dalsze próby kontaktu mailowego pozostały bez odpowiedzi. Kluczowe elementy takie jak sprawdzenie hydrauliki czy pokazanie, że wylewki zostały zeszlifowane zgodnie ze sztuką były robione na ostatnią chwilę tak żeby nie pokazać ich finalnego efektu. Panele zostały położone bez wglądu jak wyglądały wylewki pomimo, że wielokrotnie na to nalegaliśmy bo same wylewki wyglądały fatalnie pełno dołów i uskoków nie nadawały się do niczego - i później okazuje się, że wyglądają jak na zdjęciach - pomimo to obiecane szlifowanie wylewek nie zostało wykonane.
Natomiast sprawdzenie szczelności zostało zostawione na ostatni dzień kiedy to zostały podłączone sedesy i umywalki i okazuje się, że woda leci do sąsiadów - ale to jest typowe działanie jak widać - zostawić na ostatni dzień pracy żeby nie można było tego zweryfikować.

Zapowiadał Pan, że jak to Pan powiedział będzie na TIP-TOP nie ma tutaj ani TIP ani TOP - za to jest jedna wielka fuszerka i masa niedoróbek, które właśnie poprawiamy - każdy z wykonawców zachodzi w głowę jak to zostało zrobione - że na rynku są jeszcze tego typu firmy.

Jeżeli wiedział Pan, że nie potrafi hydrauliki,elektryki ani wylewek oraz poprawnie podczepić grzejnik trzeba było zatrudnić do tego ekspertów a nie wykonywać te usługi samemu z efektem jak na zdjęciach.

Mamy już 2 miesięczny przestój w wynajmie mieszkania, za który zamierzamy Pana obciążyć w sądzie - zbieramy również faktury za wszystkie poprawki - ponieważ nie zostawimy tak tego i będziemy dochodzić swoich praw w celu odzyskania powyższych kosztów.

Dla oglądających załączam komplet zdjęć - i potwierdzam opinię Pani Kamili Pruszyńskiej z opinii poniżej - chociaż w najgorszych snach nie oczekiwałem takiego rezultatu remontu.

Ostatniego dnia remontu - Remontis tak szybko się zawijał, że nie można było go niemalże zatrzymać tylko kasa do ręki - Nie wspomnę już o tym w jakim stanie zostawił Pan mieszkanie po remoncie bo zgodziliśmy się żeby już Pan tego nie sprzątał ale jest to po prostu żenujące.
Po sprawdzeniu wszystkiego na spokojnie rezultat jest taki jak na zdjęciach.

Szkoda, że ja nie wiedziałem wcześniej jak wygląda jakość prac ekipy remontowej Remontis z Legionowa. Ku przestrodze dla pozostałych potencjalnych klientów.

Zdaje sobie sprawę, że napisze Pan niestworzone rzeczy bo w odpowiedziach do swoich klientów jest Pan niezwykle kreatywny - ale prawda się obroni.

Nie wiem na co Pan liczył Panie Remontisie ale chyba nie przypuszczał Pan, że zostawimy to bez odzewu. Właśnie poprawiamy wszystkie usterki/niedoróbki biorąc faktury za wszystkie rzeczy - a następnie tak jak już pisałem sprawa trafi do sądu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

marcinmalinka
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 11 lis 2018, 23:13
Re: Firma Remontis Legionowo odmawia faktur

autor: marcinmalinka » 20 lis 2018, 21:01

Jeśli ktoś z Was poszukuje paneli podłogowych w Trójmieście, to z czystym sumieniem, moją rekomendację otrzymuje oferta https://decolan.pl/panele-podlogowe,23,pl.html

remontis
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2017, 10:40
LUDZIE TO .................... .................. Paranoja ........... . ... ........

autor: remontis » 25 sty 2019, 10:23

Ludzie nie mogę tego pojąć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Człowiek wykonuje kawał ciężkiej roboty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Traci zdrowie w największe upały , 4 piętro bez windy 102 schody!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomaga , doradza , wnosi towar bezpłatnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Codziennie wszystko jest konsultowane , uzgadniane , metody działania itd!!!!!!
Zatwierdzane przez Zleceniodawcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pod koniec tygodnia dokonywane odbiory , i wypłacane wynagrodzenie za wykonaną prace!!!!!
Wszystko się podoba !!! Uwieńczeniem prac jest DOKUMENT ODBIORU PRAC !!!
https://zapodaj.net/add68f1890236.jpg.html
Obrazek
CO DO WYCIEKU !!!
TO LUDZIE KUPUJĄ LOKALE Z WADAMI UKRYTYMI!!!!!
Lokal kupiony w sezonie letnim !!!!
Nigdy nie sprawdzana instalajca C.o ZAWORY ZAKRĘCONE !!!
!!!! A sąsiadka potwierdziła fakt iż już jakiś czas temu była zalana !!!
Przez poprzedniego właściciela!!!!!!!!!!!! A na kogo będzie wina zwalana !!!!
Na kozła ofiarnego !!!!!! Ale ja na wszystko mam niezbite dowody!!!!!!!!!!!!!!!!
LUDZIE CZŁOWIEK BY SERCE NA DŁONI WYJĄŁ ,ABY KLIENT BYŁ ZADOWOLONY !!!
A TU TAKIE PODZIĘKOWANIE !!!!
NIE ZGADZAM SIĘ z ŻADNYM SŁOWEM CO JEST NAPISANE PRZEZ p.GRZEGORZA.
Na takie komentarze , trzeba mieć podstawę prawną !!!!!!!!!!!!!!
WIĘC żądam niezwłocznie usunąć bzdurny wpis i wstrzymać się do Wydania Decyzji Odpowiednich Organów!!!
Pragnę dodać iż w związku z tymi bzdurami , moja Firma poniosła i ponosi przez ten czas ogromne straty !!!! Na co mam niepodważalne dowody!!!!! W związku z tym , mecenas naszej Firmy składa pozew o bezpodstawne szarganie mienia Firmy i narażenia na duże straty!!!!!!!!
Liczę na Państwa zdrowy rozsądek !!!!!!!!!!

remontis
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2017, 10:40
LUDZIE TO .................... .................. Paranoja ........... . ... ........

autor: remontis » 25 sty 2019, 10:30

Ludzie nie mogę tego pojąć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Człowiek wykonuje kawał ciężkiej roboty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Traci zdrowie w największe upały , 4 piętro bez windy 102 schody!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomaga , doradza , wnosi towar bezpłatnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Codziennie wszystko jest konsultowane , uzgadniane , metody działania itd!!!!!!
Zatwierdzane przez Zleceniodawcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pod koniec tygodnia dokonywane odbiory , i wypłacane wynagrodzenie za wykonaną prace!!!!!
Wszystko się podoba !!! Uwieńczeniem prac jest DOKUMENT ODBIORU PRAC !!!
https://zapodaj.net/add68f1890236.jpg.html
Obrazek
CO DO WYCIEKU !!!
TO LUDZIE KUPUJĄ LOKALE Z WADAMI UKRYTYMI!!!!!
Lokal kupiony w sezonie letnim !!!!
Nigdy nie sprawdzana instalajca C.o ZAWORY ZAKRĘCONE !!!
!!!! A sąsiadka potwierdziła fakt iż już jakiś czas temu była zalana !!!
Przez poprzedniego właściciela!!!!!!!!!!!! A na kogo będzie wina zwalana !!!!
Na kozła ofiarnego !!!!!! Ale ja na wszystko mam niezbite dowody!!!!!!!!!!!!!!!!
LUDZIE CZŁOWIEK BY SERCE NA DŁONI WYJĄŁ ,ABY KLIENT BYŁ ZADOWOLONY !!!
A TU TAKIE PODZIĘKOWANIE !!!!
NIE ZGADZAM SIĘ z ŻADNYM SŁOWEM CO JEST NAPISANE PRZEZ p.GRZEGORZA.
Na takie komentarze , trzeba mieć podstawę prawną !!!!!!!!!!!!!!
WIĘC żądam niezwłocznie usunąć bzdurny wpis i wstrzymać się do Wydania Decyzji Odpowiednich Organów!!!
Pragnę dodać iż w związku z tymi bzdurami , moja Firma poniosła i ponosi przez ten czas ogromne straty !!!! Na co mam niepodważalne dowody!!!!! W związku z tym , mecenas naszej Firmy składa pozew o bezpodstawne szarganie mienia Firmy i narażenia na duże straty!!!!!!!!
Liczę na Państwa zdrowy rozsądek !!!!!!!!!!

Grzegorz9
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2018, 15:42
Re: LUDZIE TO .................... .................. Paranoja ........... . ... ........

autor: Grzegorz9 » 28 sty 2019, 22:19

remontis pisze:Ludzie nie mogę tego pojąć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Człowiek wykonuje kawał ciężkiej roboty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Traci zdrowie w największe upały , 4 piętro bez windy 102 schody!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomaga , doradza , wnosi towar bezpłatnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Codziennie wszystko jest konsultowane , uzgadniane , metody działania itd!!!!!!
Zatwierdzane przez Zleceniodawcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pod koniec tygodnia dokonywane odbiory , i wypłacane wynagrodzenie za wykonaną prace!!!!!
Wszystko się podoba !!! Uwieńczeniem prac jest DOKUMENT ODBIORU PRAC !!!
https://zapodaj.net/add68f1890236.jpg.html
Obrazek
CO DO WYCIEKU !!!
TO LUDZIE KUPUJĄ LOKALE Z WADAMI UKRYTYMI!!!!!
Lokal kupiony w sezonie letnim !!!!
Nigdy nie sprawdzana instalajca C.o ZAWORY ZAKRĘCONE !!!
!!!! A sąsiadka potwierdziła fakt iż już jakiś czas temu była zalana !!!
Przez poprzedniego właściciela!!!!!!!!!!!! A na kogo będzie wina zwalana !!!!
Na kozła ofiarnego !!!!!! Ale ja na wszystko mam niezbite dowody!!!!!!!!!!!!!!!!
LUDZIE CZŁOWIEK BY SERCE NA DŁONI WYJĄŁ ,ABY KLIENT BYŁ ZADOWOLONY !!!
A TU TAKIE PODZIĘKOWANIE !!!!
NIE ZGADZAM SIĘ z ŻADNYM SŁOWEM CO JEST NAPISANE PRZEZ p.GRZEGORZA.
Na takie komentarze , trzeba mieć podstawę prawną !!!!!!!!!!!!!!
WIĘC żądam niezwłocznie usunąć bzdurny wpis i wstrzymać się do Wydania Decyzji Odpowiednich Organów!!!
Pragnę dodać iż w związku z tymi bzdurami , moja Firma poniosła i ponosi przez ten czas ogromne straty !!!! Na co mam niepodważalne dowody!!!!! W związku z tym , mecenas naszej Firmy składa pozew o bezpodstawne szarganie mienia Firmy i narażenia na duże straty!!!!!!!!
Liczę na Państwa zdrowy rozsądek !!!!!!!!!!



Czy mam rozumieć, że wstydzi się Pan efektów swojej pracy ? (i to jeszcze nie wszystkich)


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów