Dobry psycholog Warszawa

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Dobry psycholog Warszawa

autor: agus123 » 25 sty 2019, 19:38

robertrys pisze:Klinika psychomedic z tego co się orientuję ma bardzo dobrych specjalistów w dziedzinie psychologicznej. Wiadomo że tej choroby sam nie pokonasz będzie coraz gorzej także radzę jak najszybciej umówić się na wizytę


Ja również ze swojej strony mogę polecić specjalistów z tej klinki. Na pewno pomogą. Radzą sobie z naprawdę ciężkimi przypadkami. Są mili, życzliwi i mają świetne podejście do pacjenta. Można rejestrować się do nich nawet przez Internet.

Rysiu_Kolaczewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2019, 21:07
Re: Dobry psycholog Warszawa

autor: Rysiu_Kolaczewski » 25 sty 2019, 21:09

Niestety nie znam żadnego dobrego psychologa w okolicach Warszawy.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Dobry psycholog Warszawa

autor: jacekmogliwia » 31 sty 2019, 12:04

Znajoma ma spore problemy - jak oceniacie jego skuteczność?

viki42
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Dobry psycholog Warszawa

autor: viki42 » 25 lut 2019, 13:06

A o kogo dokładnie pytasz? Z doświadczenia wiem, że kobiecie łatwiej otworzyć się przed kobietą. Dlatego daj koleżance namiar na psycholog Katarzynę Stefaniak. Sama korzystałam z jej usług i bardzo szybko stanęłam na nogi. Można się z nią umówić w gabinecie, a można też przez Sype'a - ja dużo w delegacjach jestem więc dla mnie to była super opcja.

NieMaŁatwo
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 mar 2019, 16:39
Re: Dobry psycholog Warszawa

autor: NieMaŁatwo » 07 mar 2019, 16:50

Polecam Panią dr. Maternowską


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów