Nowoczesna kuchnia

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: elabarbara » 10 lis 2018, 14:41

W nowoczesnej kuchni nie powinno zabraknąć nowoczesnych naczyń. Ja sama jak urządzałam swoją kuchnie szukałam porcelany i szkła użytkowego do kuchni. Zdecydowanie polecam porcelanę, która jest na prawdę bardzo dobrej jakości i z pewnością sie przyda. W tym sklepie masz bardzo duży wybór - https://urodastolu.pl/ . Ciężko oczy oderwać

Artur90
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2018, 21:07
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Artur90 » 14 lis 2018, 21:31

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto odwiedzić doskonalewnetrze.pl , bardzo przydatna strona.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: mlekoslaw » 15 lis 2018, 16:11

Skeliph pisze:Ja właśnie skończyłam remont swojej nowej kuchni i poszukuje teraz sprzętów agd. Jedynie co mi zostało to mikrofalówka i zastanawiam się jaką kuchenkę mikrofalową kupić. Na rynku jest bardzo dużo modeli możecie mi pokazać jakie Wy macie?



Nie będe wymieniała konkretnych marek, ale postaraj się zadbać by był to jakiś porządny producent, aby uniknąć ewentualnych problemów z gwarancją.

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Jaśku88 » 19 lis 2018, 15:50

Postawiłem na styl klasyczny z jakby takimi skórzanymi dodatkami w meblach kuchennych od http://indecokrakow.pl. Zarysowałem mniej więcej wizję, a dostałam meble jeszcze lepsze w rzeczywistości. Inwestycja jakaś tam jest, ale meble na długie, długie lata. Jakość zdecydowanie wyższa od marketowych wynalazków.

katarzynaMO
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 11 gru 2018, 9:48
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: katarzynaMO » 18 sty 2019, 12:50

Ja Ci mogę polecić mikrofalówkę. Z żadnego innego sprzętu nie jestem zadowolona tak ja z niej. Pomijajac fakt, ze oczywiscie działa bez zarzutu to po prostu jest PRZEpiękna! Nie była najtańszym zakupem ale przysięgam, że jest warta każdej złotówki.To jest model bodajże KMO 252 G B z Kernau. Nas praktycznie cały dzień nie ma w domu więc często z niej korzystamy jak odgrzewamy coś wieczorem. Ja tez mam sporo mrożonek, więc mi też służy do rozmrażania często.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: lideropinii » 20 sty 2019, 22:37

Tak jak wielokrotnie podkreślaliśmy. Nowoczesność to nie tylko ładny wygląd i drogie materiały, ale nade wszystko funkcjonalne i praktyczne wnętrze.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

katarzynaMO
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 11 gru 2018, 9:48
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: katarzynaMO » 22 sty 2019, 9:22

O to to :)

kasia301
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 07 gru 2018, 9:22
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: kasia301 » 22 sty 2019, 9:35

paniKomandor pisze:A co dla was oznacza nowoczesna kuchnia - łączenie kolorów, funkcjonalność czy design?


przeważnie design

kasia301
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 07 gru 2018, 9:22
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: kasia301 » 22 sty 2019, 9:35

paniKomandor pisze:A co dla was oznacza nowoczesna kuchnia - łączenie kolorów, funkcjonalność czy design?


przeważnie design

NEDmeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2019, 15:12
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: NEDmeble » 22 sty 2019, 9:59

kasia301 pisze:
paniKomandor pisze:A co dla was oznacza nowoczesna kuchnia - łączenie kolorów, funkcjonalność czy design?


przeważnie design


Powiem szczerze, że dla mnie nowoczesność to te wszystkie cechy razem. Nie ma nowoczesnej kuchni bez funkcjonalności - więc to będzie dla mnie ta najważniejsza cecha.
Kiedyś nie ważne czy ciężki garnek był dostępny czy nie ważne że był. Środki czystości nad kuchenką? Czemu nie? Teraz tego już nie ma, najważniejsze to wygoda i wszystko pod ręką.

iza72
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:50
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: iza72 » 22 sty 2019, 11:46

No tak, ta funkcjonalność jest najważniejsza. Ja w swojej kuchni spędzam całkiem sporo czasu, to dlatego, że uwielbiam ciągle coś pichcić, a moje dzieciaczki zawsze chcą mi w tym pomagać, a ja wcale im tego nie zabraniam. Jednak wygląd ma duże znaczenie, szafki szafkami ale reszta tez musi pasować. Jak dla mnie ważna jest również swoboda poruszania się po kuchni, my między innymi dlatego duzy, masywny stół zastąpiliśmy mniejszym, a teraz zamierzamy kupic do niego proste krzesła i chyba zdecydujemy sie na te amadeo z slf24.pl. Naprawde są fajne i zajmą nam mniej miejsca niż te, które mamy.
iza72

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: builder11 » 22 sty 2019, 15:12

Dla mnie wlasnie wazne jest to, zeby w kuchni wszystkie rzeczy byly pochowane, zeby jak najmniej bylo widocznych. Fukcjonalna, dobrze zaprojektowana kuchnia http://www.jago-kuchnie.com.pl/katalog/ ... yczne.html to dobre rozwiazanie. Wlasnie mi chodzi o to, zeby bylo jasno w kuchni, ale tez funkcjonalnie.

DorMir
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:44
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: DorMir » 23 sty 2019, 12:00

Na nowoczesną kuchnię wpływ ma kilka czynników i warto zacząć od wyboru kolorystyki ścian jaki podłogi, płytek. Druga sprawa to oryginalne meble na które warto postawić, co sądzicie o tych zamawianych na wymiar?

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: waldi79 » 24 sty 2019, 11:57

Ja właśnie jestem świeżo po remoncie kichni i pamiętam, że miałam duży problem żeby znaleźć sklep i wybrać meble nowoczesne ale jednocześnie ciepłe. wreszcie znalazłam ten sklep http://www.maced.com.pl/

kasia301
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 07 gru 2018, 9:22
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: kasia301 » 25 sty 2019, 9:15

NEDmeble pisze:
kasia301 pisze:
paniKomandor pisze:A co dla was oznacza nowoczesna kuchnia - łączenie kolorów, funkcjonalność czy design?


przeważnie design


Powiem szczerze, że dla mnie nowoczesność to te wszystkie cechy razem. Nie ma nowoczesnej kuchni bez funkcjonalności - więc to będzie dla mnie ta najważniejsza cecha.
Kiedyś nie ważne czy ciężki garnek był dostępny czy nie ważne że był. Środki czystości nad kuchenką? Czemu nie? Teraz tego już nie ma, najważniejsze to wygoda i wszystko pod ręką.


w sumie racja. z drugiej strony nawet funkcjonalność jest niewystarczająca, kiedy wszystko wygląda jak moja kuchnia z lat 90 (czyli żle)


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 39 gości

Gotowe projekty domów