Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

moniek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 sty 2016, 10:29
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: moniek78 » 21 paź 2016, 9:14

Ja niedawno stawiałem rusztowanie od SLV Group. Firma dobra, rusztowanie dobre, stabilne. Koszt takiego rusztowania jest różny, bo zależy ile, jakie. SLV nie ma drogo więc obaw nie ma.

animka
Aktywny
Aktywny
Posty: 264
Rejestracja: 09 gru 2013, 21:36
Lokalizacja: Kraków
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: animka » 19 gru 2016, 11:15

a czy ktoś zamawiał rusztowania z KBS Construction ? potrzebujemy na marzec bo będziemy malować elwację domu i zastanawiam się jak to u nich wychodzi z wynajmem takich rusztowan?

Piotraz30
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 07 gru 2016, 10:01
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: Piotraz30 » 17 sty 2017, 13:12

Jeśli chodzi o wynajem rusztowań to ceny uzależnione są od miasta w jakim się znajdujecie wiadomo że w Warszawie będą wyższe niż np. w Szczecinie.
Jeśli chodzi o Wielkopolskę to polecam zajrzeć do firmy Nowak Sp. z o.o. Korzystam z ich rusztowań firmy Krause System naprawdę porządny sprzęt i przystępne ceny. Fajna ekipa handlowców zawsze doradzają jak idę z niestandardowym tematem. Polecam

Verni
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2015, 23:41
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: Verni » 02 lut 2017, 19:21

Jeśli chodzi o wynajem rusztowania, to zazwyczaj cena jest ustalana indywidualnie przez firmę. W zależności od ilości, konfiguracji rusztowań oraz czasu ich wynajmu ceny będą różne. Najlepiej od razu kontaktować się z firmą i dogadać cenę. Zajrzyj na stronę firmy Slv-group, gdzie znajdziesz pełną ofertę rusztowań na wynajem - od tradycyjnych "warszawskich" po aluminiowe i jezdne.

Teresa_
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2016, 9:07
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: Teresa_ » 13 lut 2017, 16:16

Ja ostatnio szukałam rusztowania, bo będziemy niedługo wznawiać budowę domu. Na jednej stronie widziałam, że są podane ceny za sprzedaż rusztowania. Można sprawdzić. Mają w ofercie różne systemy rusztowań.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: Agat83 » 30 lis 2017, 13:38

Namiary na rzetelna wypożyczalnie rusztowań - na PW. Dla wszystkich tych poszukujących, błąkających się po forum bez wytchnienia. ;) Firma również specjalizuje się wynajem ogrodzeń budowlanych, tak dla ciekawskich.

szymek33
Aktywny
Aktywny
Posty: 135
Rejestracja: 05 lis 2016, 9:46
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: szymek33 » 23 sty 2018, 15:45

Chyba najlepiej zadać takie pytanie, firmie która zajmuje się takimi rzeczami, np. Bau-form, bo cena będzie zależeć m.in. od wielkości rusztowania, jego rodzaj, a nawet rejonu Polski.

Moonchild
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 22 kwie 2015, 22:07
Lokalizacja: Polska
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: Moonchild » 18 mar 2018, 20:12

Jest też poznański Novarent, można u nich kupić, ale tez wynająć rusztowania i szalunki. Rusztowania mają bardzo solidne, na bank się sprawdzą.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: MichalBudowniczy » 15 sty 2019, 9:17

Skontaktuj się z firmą euro-rusztowania.pl. Zajmują się montażem i wynajmem rusztowań. Na pewno udzielą Ci szczegółowych informacji dotyczących kosztów. Korzystałem z ich usług w ubiegłym roku i sporo na tym zaoszczędziłem.

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: polly28 » 17 sty 2019, 22:21

Najlepszy pomysł to zdecydowanie wypożyczenie rusztowania. Myślałeś nad takim rozwiązaniem? Bo ja się na nie zdecydowałem, bardzo mi się opłaciło, na pewno bardziej od zakupu nówki. Udostępnili je nam Stalkol - tanio, lecz w bardzo wysokiej jakości!

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: manion » 24 lut 2019, 21:48

Jakbyście szukali solidnej firmy od tego ja to doradzam pomorski Altrad. Mamy od nich rusztowania ramowe z pomostami ECO i jesteśmy zadowoleni z wyboru, to tańszy i lżejszy odpowiednik tradycyjnych pomostów stalowych, bez zmiany parametrów wytrzymałościowych. Ogółem firma solidna, sprzęt (rusztowania, szalunki, zsypy, siatki i plandeki) sprzedaje i wynajmuje.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: ArkadiuszKrol » 07 wrz 2019, 8:53

Dużo także zależy od rodzaju rusztowania i rozmiarów planowanej budowy. Wydaje mi się, że najlepiej skontaktować się z firmą specjalizującą się w tego typu usługach. Ja współpracowałem z firmą skatrusztowania.com.pl podczas budowy niewielkiej hali. Myślę, że będą Ci w stanie pomóc.

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: Jaki jest koszt postawienia rusztowania ?

autor: polly28 » 30 wrz 2019, 13:26

Rusztowania, jakie dostarczyła nam firma TechnikNTB nie były wcale drogie a co najważniejsze umożliwiły nam dokończenie prac na wysokościach. Kolejnym argumentem za zakupem właśnie od nich, a nie wynajmem, była atrakcyjna cena!


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

Gotowe projekty domów