DOBRY ARCHITEKT

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: Piotr1955 » 30 lip 2018, 11:42

Projekt apartamentów stworzył dla nas pan Kuliński i jego pracownia już jakiś czas temu. Na stronie kulinskipracownia.pl jest do niego kontakt. Bardzo profesjonalne podejście już od pierwszej rozmowy, jasne warunki cenowe, projekt przygotowany na czas, potem już przy samej realizacji widać było że sam plan ma ręce i nogi bo nie było problemów w wdrożeniem go w życie od strony czysto technicznej.

tomaszpcxx
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 cze 2018, 13:27
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: tomaszpcxx » 08 sie 2018, 13:57

ja polecam super architekta z okolic Cieszyna, posiada własne biuro projektowe i zna się na rzeczy łapcie jego stronę : moj-dom.pl

KrystianSzyn
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwie 2018, 9:05
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: KrystianSzyn » 13 sie 2018, 8:37

Ja od siebie mogę polecić dobrego architekta z Gliwic, więc jak ktoś jest z okolic to może skorzystać z jego usług hs-projekt.pl. Ja korzystałem przy z jego usług przy projektowaniu domu i jestem bardzo zadowolony. Dzięki niemu wybraliśmy odpowiedni projekt domu i nie mamy na co narzekać :)

Grzesiekkatowice
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 31 sie 2017, 16:28
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: Grzesiekkatowice » 24 wrz 2018, 10:12

Na Śląsku m-3projekt.pl dobrze projektują i są słowni. Polecam. Mi zaprojektowali dom łącznie z wyposażeniem
Modnestol

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: Majaja » 17 sty 2019, 10:25

Polecam ci platfromę prescientco, dzięki której stworzysz unikalne projekty. Istnieje mozliwosć projektowania 3d. wyjdzie ci mniej niż z architekta, który nie zawsze ma dostęp do takich technologii

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: nieZadlużony » 07 mar 2019, 23:22

Ja szukałem dobrego architekta do stworzenia projekt u mojego domu i powiem Ci, że dość długo szukałem idealnego. Dopiero koleżanka z pracy podsunęła mi ofertę od studioar i jak zobaczyłem ich gotowe projekty domów, to od razu się zakochałem :D Mają naprawdę artystyczną wizję i tworzą świetne, nowoczesne projekty domów- zarówno parterowych, drewnianych jak i piętrowych.

wizjaprojekt
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2019, 10:53
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: wizjaprojekt » 14 mar 2019, 11:29

Polecam jako dobrego architekta biuro wizjaprojekt.
nowoczesne i tradycyjne projekty
najlepszy architekt w Białystoku

Majkel123
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:14
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: Majkel123 » 22 mar 2019, 15:39

Ja korzystałem z usług maciejrozanski. Pan Maciej jest świetnym architektem. Ma również dobre podejście do ludzi.

rewo13
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 02 kwie 2019, 7:56
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: rewo13 » 03 kwie 2019, 8:05

Decydując się na budowę domu postanowiłem zacząć od dobrego projektu domu, ale bez zaufanego architekta ani rusz. Świetnym rozwiązaniem jest wybranie fachowców , którzy zrobią wszystko za nas. Ja zdecydowałem się na dimprojekt i nie żałuje!

serfer58
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 12 kwie 2019, 9:35
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: serfer58 » 30 kwie 2019, 21:44

Projekt naszego domy wykonał Pan Paweł Krasa z RS-DOM z Lublina i ja byłem bardzo zadowolony, a żona wręcz zachwycona, bo wszystkie zachcianki spełnione :P fajne rozwiązania zaproponował i wdrożył, co dało bardzo nowoczesny i energooszcędny charakter dla naszego domu :)

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: Albatros348 » 06 maja 2019, 11:04

Na początku żona porywała się na aranżację mieszkania we własnym zakresie.. Przyszło co do czego i jak zobaczyliśmy ile z tym roboty, postanowiliśmy zasięgnąć pomocy specjalistów. Padło na pracownię Bozart z Warszawy . Nasze mieszkanie ma nie całe 50m2, więc chcieliśmy aby z jednej strony było możliwie przestronnie, z drugiej zaś – nowocześnie i elegancko. Zaczęli od oszacowania kosztów i dużej ilości pytań, aby dowiedzieć się co nas interesuje. Później wizualizacja i zaczęli działać. Najbardziej podoba mi się salon. Ze zwykłego szarego i nudnego wnętrza zrobili jasne, przestronne i dopracowane pomieszczenie w każdym calu. Na podłodze zamiast paneli wylądowało drewno, a ze ścian zniknęły stare, paskudne tapety. W porównaniu z tym co było wcześniej jest kolosalna różnica.

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: Szpilka89 » 30 maja 2019, 8:29

Natomiast ja słyszałam, że firma palladium składa się z kompetentnych architektów, którzy projektują nowoczesne o wysokim standardzie obiekty typu: hotele, mieszkania, budynki użyteczności publicznej. Z tego co wiem ich projekty są zawsze przemyślane i oryginalne.

Aneta1wierzbicka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 cze 2019, 0:35
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: Aneta1wierzbicka » 10 cze 2019, 10:00

Od siebie polecę studio projektowe VILAR Interiors.

Studio prowadzi moja znajoma, zrobiła nam śliczny projekt domu 220m2. Kończymy już prace i niedługo się wprowadzamy. Polecam bo naprawdę warto! Pani Oliwia ma niezwykły talent w projektowaniu :)

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: Maciuszek87 » 08 gru 2020, 9:35

Korzystałem z oferty pracowni z Siedlec - Wymarzone Mieszkania (
wymarzonemieszkania.pl ). I ogólnie jestem zadowolony. Udało się stworzyć taki projekt, który fajnie się prezentuje, wydaje mi się, że to faktycznie dobry wybór.

jacek_mal
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2020, 13:20
Re: DOBRY ARCHITEKT

autor: jacek_mal » 19 gru 2020, 13:38

@Maciuszek87: Co sprawiło, że wybrałeś właśnie ich? Co ich wyróżnia spośród innych pracowni?


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości

Gotowe projekty domów