Dach, stelaż

Szczelny dach, komin, jaki materiał wybrać na obróbki dekarskie przede wszystkim jak uniknąć błędów dekarskich i wybrać ekipę, która nie zniszczy nam dachu?

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Murezon
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2018, 11:08
Dach, stelaż

autor: Murezon » 05 wrz 2018, 7:53

Panowie problem. Moja firma budowlana nieco mnie zawiodła, ponieważ jak się okazało zrobiła swoim sposobem, że tak to ujmę stelaż dachu używając jakiś: profil stalowy zamknięty. Na dach po wichurze opadła gałąź od drzewa które rosło przy domu. Wgięcie jest w płaszczyźnie i nie wiem czy sobie jakoś sam z tym poradzę czy brać firmę..

tergetol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 10 lip 2018, 9:42
Re: Dach, stelaż

autor: tergetol » 05 wrz 2018, 8:07

Nie wiem czy jest to antyreklama czy też reklama ale odpowiem.
Bez spawarki i cięcia w miejscu zgięcia profilu się nie obejdzie. Chyba że są skręcane to wtedy łatwiej i szybciej wymienić cały profil na nowy.

GrzegorzK1223
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:17
Re: Dach, stelaż

autor: GrzegorzK1223 » 26 paź 2018, 14:35

Popytaj w znanej firme kalter. z=Znajomy miał raz podobny problem i korzystał właśnie z tej firmy. Zajmują się raczej większymi inwestycjami , ale kto wie.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Dach, stelaż

autor: Majaja » 14 sty 2019, 9:14

Zdecydowanie najlepsze narzędzia do budowy dachów znajdziesz u Pana Michała Ornocha w Dachdecker ;) Polecam


Wróć do „Obróbki blacharskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów