polecane dachówki

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

herrens
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2018, 10:11
polecane dachówki

autor: herrens » 04 gru 2018, 13:24

Witam, będę musiał zakupić nowe dachówki. Polecicie model/typ a także firmę https://polskiecentrumdachowe.pl/ gdzie mogę je kupic?
Ostatnio zmieniony 08 gru 2018, 14:54 przez herrens, łącznie zmieniany 1 raz.

Anna04
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 28 lis 2017, 6:55
Re: polecane dachówki

autor: Anna04 » 05 gru 2018, 11:26

Zobacz sobie na stronie http://tileco.pl/ - to strona producenta dachówek kompozytowych. Lekkich, wytrzymałych i łatwych w montażu. Mają dwa modele dachówek - tradycyjne i nowoczesne, w różnych kolorach. Właściwie to te dachówki wyglądają dokładnie tak jak ceramiczne, tylko są tańsze i bardziej ekonomiczne przy układaniu, bo nie zostaje z nich praktycznie żadnych odpadów.

Lena80
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:07
Re: polecane dachówki

autor: Lena80 » 23 gru 2018, 21:31

Wszystko zależy od stylu jaki chcesz osiągnąć. Ciężko wybrać dachówkę nie widząc domu ani projektu. Jak masz zaprojektowana np. nowoczesną bryłę to może płaska dachówka? Nowa edycja Creaton Simpla powinna do takiego domu pasować. Jest ładna (szczególnie ta wersja glazurowana) i do tego bardzo poprawiono jej konstrukcję. A ceramika to najtrwalszy materiał na dach.

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: polecane dachówki

autor: Tomko43 » 11 sty 2019, 12:38

Także jestem z wyborem trwałej dachówki. W ofercie Braas znalazłem model Topas 11V i pod względem przygotowania, zabezpieczeń oraz trwałości nie ma na ten moment chyba lepszego rozwiązania w stosunku jakość-cena, ale też fajnie że jest szeroki wybór modeli betonowych.


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów