ogrodzenie granica problem

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
mariussmm
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2018, 11:29
ogrodzenie granica problem

autor: mariussmm » 20 sie 2018, 11:35

Witajcie.
W tym tygodniu maja przyjść do mnie fachmeny od ogrodzenia. Niestety jak to bywa praktycznie wszędzie mam takiego sąsiada, który będzie się bił o każdy centymetr działki... Granica działki jest w środku starego murka. Czy mogę budować ogrodzenie przesuwając się o 10cm na moją działkę, a w miejscu granicy zabić jakąś dobrą metalową rurę, aby ja oznaczyć i? Niestety sąsiad i tak się nie dołozy a i problem robi...jak można to najlepiej rozwiązać> pozdrawiam

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: ogrodzenie granica problem

autor: Piotr1955 » 14 gru 2018, 11:26

Działam w branży budowlanej i często zamawiam klientom panele ogrodzeniowe [link wygasł] ze względu na wydajność i cenę. Najlepsze panele ogrodzeniowe, jakie zdarzyło mi się testować, a jeszcze na miejscu dobierzesz wszystkie akcesoria montażowe.

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: ogrodzenie granica problem

autor: bomba99 » 20 gru 2018, 14:33

Co do samego ogrodzenia, to wybór jest tak duży, że nie masz czym się martwić. Na pewno uda Ci się wybrać, takie ogrodzenie, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Ze swojej strony mogę polecić Ci http://expert-ogrodzenia.pl/ - to sprawdzony sklep z najlepszymi ogrodzeniami, jakie obecnie dostępne są na polskim rynku. Do wyboru masz ogrodzenia kute, palisandowe czy nawet panelowe.

budującakobieta
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 24 paź 2010, 20:32
Lokalizacja: Kraków
Re: ogrodzenie granica problem

autor: budującakobieta » 10 sty 2019, 11:46

To ci doradzili :lol: Wydaje mi się, że jak przesuwasz sie na swoją stronę, a nie sąsiada, to wszystko możesz. Co więcej wtedy ogrodzenie jest twoje i sąsiad nie może przy nim majstrować, ale równiez nie musi do niego dokładać i ponosić kosztów utrzymania. Tak na szybko wyszukałam https://www.eporady24.pl/sasiad_postawil_betonowe_ogrodzenie_bez_mojej_zgody,pytania,8,112,2248.html Z tego co jeszcze wiem, to sąsiad musi Ci udostepnić swoją stronę do celów konserwacji ogrodzenia


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów