Wymiana drzwi do mieszkania w bloku

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Wymiana drzwi do mieszkania w bloku

autor: martinrekk » 13 lip 2018, 12:49

Ja tez polecam Drzwi hotelowe

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Wymiana drzwi do mieszkania w bloku

autor: pawelszabla » 11 gru 2018, 14:32

Można znaleźć chyba każde możliwe drzwi typowo mieszkaniowe na http://safedoor.pl. Firma poza tym że sprzedaje internetowo to też działa w Kraku przy os Centrum. Ja zamówiłem tutaj drzwi zewnętrzne Martom z montażem (montują w Krk i okolicach). Sama instalacja bardzo dokładna, panowie się przyłożyli, drzwi chodzą na zawiasach lekko i bez tarcia

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Wymiana drzwi do mieszkania w bloku

autor: mazwoj » 28 gru 2018, 16:04

Inaczej ciężko jest zmontować drzwi lub raczej nakłonić Klienta do zapłaty za taki "montaż" ;).

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Wymiana drzwi do mieszkania w bloku

autor: karolinamak » 02 sty 2019, 10:40

Kojarzycie może firmę Montownia-Drzwi z Warszawy? Mają bogatą ofertę właśnie takich drzwi do bloku ale też wewnętrznych itd.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Wymiana drzwi do mieszkania w bloku

autor: robertkrajcarz » 07 sty 2019, 12:31

Podpowiem Safedoor w Krakowie, mają też sklep online na http://safedoor.pl. Można u nich kupić w sumie chyba wszystko, zaczynając na drzwiach wejściowych a na markizach kończąc. Ja tutaj zamawiałem drzwi Porta do wnętrz i też się poważnie zastanawiam nad bramą garażową bo mają oryginalnego Wiśniowskiego z montażem za niewygórowane pieniądze.

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Wymiana drzwi do mieszkania w bloku

autor: mazwoj » 09 sty 2019, 19:31

karolinamak pisze:Kojarzycie może firmę Montownia-Drzwi z Warszawy? Mają bogatą ofertę właśnie takich drzwi do bloku ale też wewnętrznych itd.


Nie znam te firmy ale wydaje mi się, że każdy salon z usługą montażu podoła temu zadaniu. Do bloku nie trzeba wiele - wystarczą drzwi tak lekkiej konstrukcji jak Herse z Erkado lub Tower z Interdoorsów. Cenowo około 1400zł brutto za gotowy komplet do montażu.
A co do samego montażu to też warto brać drzwi z usługą montażu, bo dzięki temu VAT wynosi 8% i można w taki sposób zakupić drzwi np nie z okleiną Greko, a z okleiną Premium. Różnica w cenie pomiędzy tymi okleinami wynosi mniej więcej różnicę w VATcie jaki jest przy zakupie samych drzwi (23% obecnie), a zakupie drzwi z montażem (8% VAT).


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów