Aranżacja salonu - jakie dodatki

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

FotoNaRame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:54
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: FotoNaRame » 24 sie 2018, 8:02

Oświetlenie to bardzo ważny element wystroju i dekoracji każdego salonu i co do tego nie ma wątpliwości. Same dodatki powinny być natomiast dobrane do stylu jaki panuje w salonie, na ściany polecam zastanowić się nad ciekawym motywem, szablonem fototapety.

adiglejak
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 23 maja 2018, 7:26
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: adiglejak » 25 wrz 2018, 14:52

Świetny sposób to nowe klosze do lamp wiszących, które odmieniają całe pomieszczenie :)

klaussspol
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lis 2016, 11:17
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: klaussspol » 27 wrz 2018, 10:41

Jeśli przymierzasz się do samodzielnej aranżacji salonu, na pewno nie możesz zaczynać od dodatków. Musisz dowiedzieć się jakie meble stanowią trzon aranżacji tego pomieszczenia. Dopiero wtedy możesz myśleć o tym jak je urządzić i jakich dodatków użyć na koniec aby dopełnić całość wymarzonej przez siebie aranżacji

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: lideropinii » 28 wrz 2018, 11:02

Fajnie, żeby w naszej aranżacji znalazł się jakiś wyróżnik, taka aranżacyjne wisienka na torcie.

Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Kusza
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2003, 18:09
Lokalizacja: skarżysko kamienna
Kontaktowanie:
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Kusza » 28 wrz 2018, 11:29

Salon jak by nie patrzeć jest praktycznie najważniejszym miejscem w domu w którym również najwięcej przebywamy i to tutaj spędzamy większość dnia, przyjmujemy gości, odpoczywamy, oglądamy telewizję itp. Warto obejrzeć kilka projektów aranżacji wnętrza salonu.

kruchezjabłkami
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 15 lut 2014, 18:02
Lokalizacja: Warszawa
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: kruchezjabłkami » 01 paź 2018, 8:42

Bardzo fajne dodatki w różnych stylach znajdziecie na Behome, naprawdę jest w czym wybierać :) Sama się tam nieraz obkupiłam :)

Loftmodern
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 03 paź 2018, 15:28
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Loftmodern » 03 paź 2018, 15:47

Bardzo trafnym i modnym dodatkiem do salonu jest beton architektoniczny, bardzo zalecam zapoznać się z nim. Potrafi nadać bardzo dobry klimat dla każdego pomieszczenia, a szczególnie salonu.

Awatar użytkownika
lamur
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 20 kwie 2018, 15:09
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: lamur » 14 paź 2018, 14:57

A dla wygody może worki do wypoczynku? Ja zamawiałam i jestem bardzo zadowolona, a chyba jeszcze bardziej mąż i syn :)

JadwigaSa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 31 sty 2018, 16:27
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: JadwigaSa » 05 sty 2019, 15:10

polecam dodatki i gadżety ze sklepu homedome.pl - bardzo stylowe, przydatne i w atrakcyjnych cenach

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: asiax84 » 18 sty 2019, 21:44

Ja w salonie mam obraz Macieja Cieśla jego sztuka jest bardzo piękna, a można zobaczyć ja na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Cie%C5%9Bla a także dowiedzieć się o tym artyście trochę więcej

iza72
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:50
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: iza72 » 23 sty 2019, 10:39

A obrazy zawsze doskonale sprawdają się w roli dodatków, ważne aby je tylko odpowiednio dopasować do całej aranżacji. A co powiecie o pufach jako dodatek. Ostatnio przeglądałam rózne strony i zauważyłam, że na większości są i całkiem fajnie to wygląda. May w salonie narożnik i pomyślałam, że można by taką pufę dokupić i nawet wykorzystać ją jako podnóżek. Patrzyłam na scandicsofa.pl skąd mamy nasz narożnik i mają do niego pasujące. Co jak sądzicie warto kupić taką pufę?
iza72

Zuzan_ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:39
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Zuzan_ka » 23 sty 2019, 10:44

Kortenik pisze:Widziałem i muszę przyznać, że mają się czym pochwalić. Mi bardzo spodobał się ten model donicy ze zdjęcia w ich sklepie. Świetny dodatek do salonu nawet może posłużyć jako taka lampka długimi jesiennymi wieczorami. A wy co sądzicie, warto kupić?

donica_rossa_75_cm_led_rgb_niebieski_aranzacja_2-600x600.jpg



wspaniała ta donica, z pewnością przyda mi się w pokoju, który ma być takim miejscem i do pracy, i do odpoczynku. To prawda, że nic tak nie urozmaica aranżacji jak dodatki świetlne

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: zlotykot » 25 sty 2019, 14:46

Uwielbiam dekorować dom, bez względu na to czy są to święta czy zwykłe lato czy wiosna. Dla mnie dbałość o dekoracje jest bardzo wazna. A istota tkwi i różnych szczegółach. U mnie sa to sztuczne kwiaty z https://sztuczne-rosliny.pl/sklep/. Kwiatowe dekoracje nadają się na każdą okazje.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: MichalBudowniczy » 25 sty 2019, 15:29

Co sądzicie o cegłach dekoracyjnych?

danlight
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2018, 19:50
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: danlight » 25 sty 2019, 16:24

Ciężko jest zrobić dobrą aranżacje salonu. Ja skupiłbym się na oświetleniu. Lampa do salonu jest bardzo ważna. I też nad tym trzeba posiedzieć , bo nie każda pierwsza lepsza będzie pasować do naszego wystroju. I tak w zależności czy wybieramy lampy sufitowe lub podłogowe trzeba pamiętać i ich wygląd będzie pasował do naszego salonu.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: AdsBot [Google] i 17 gości

Gotowe projekty domów