POSADZKI PRZEMYSŁOWE - Floorbet.pl - dobry wykonawca

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

harrold
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2012, 11:10
Lokalizacja: sosnowiec
Kontaktowanie:
POSADZKI PRZEMYSŁOWE - Floorbet.pl - dobry wykonawca

autor: harrold » 01 lip 2012, 20:49

Witajcie

Ponieważ jest to dział o wykonawcach to chciałbym napisać, że pośród wielu nierzetelnych i nieterminowych wykonawców znalazłem bardzo fajną firmę, z którą od początku współpracy nie miałem żadnych problemów - nazywa się ona [url]Floorbet[/url](z Sosnowca). I jak zapewne wynika z nazwy już wiecie, że wykonują posadzki przemysłowe i betonowe.
Poczytałem trochę ich stronę (http://www.floorbet.pl) i okazało się, że to jest firma która działą od 1990 roku. Kupa czasu. Takie posadzki przemysłowe już wtedy robili od podstaw. Nie ma sie co dziwić że posadzki przemysłowe, które u nich zamówiłem zrobili tak dobrze i stosunkowo niedrogo.
Nie byłem jakimś wielkim klientem dla nich, zamówiłem stosunkowo małą posadzkę, a mimo to potraktowali mnie jakbym był jakimś ogromnym inwestorem. No serio, dawno sie tak dobrze nie czułem jako klient, a wiecie jak jest z tą kwestią z branży budowlanej....
No jestem naprawde tak zadowolony że pozwólcie proszę że raz jeszcze zarekomenduję Floorbet z sosnowca. Na ich stronie zauważyłem, że robią dużo więcej niż tylko posadzki przemysłowe. Zresztą sami możecie wejść i wgłębić się w temat.
Tak czy inaczej - jeśli posadzki przemysłowe to polecam zdecydowanie z całą mocą - Floorbet (http://www.floorbet.pl)

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: POSADZKI PRZEMYSŁOWE - Floorbet.pl - dobry wykonawca

autor: Enerbau » 01 lip 2012, 22:07

Na prawdę, jesteśmy pod wrażeniem.














Nie po to izolujemy, by robić centralne

klaudia123
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: jaworzno
Kontaktowanie:
Re: POSADZKI PRZEMYSŁOWE - Floorbet.pl - dobry wykonawca

autor: klaudia123 » 12 lip 2012, 12:25

witam, ja korzystalam z firmy z jaworzna , jestem bardzo zadowolona , szybko , profesjonalnie , bezpylowo , zero sprzatania. polecam co sprawdzone !mam 90m pieknej trwalej posadzki, adres www.pgsk.pl dzwonic do pana patryka
Obrazek

RobertMa
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2019, 21:26
Re: POSADZKI PRZEMYSŁOWE - Floorbet.pl - dobry wykonawca

autor: RobertMa » 05 sty 2019, 13:53

Ja ostatni szukałem posadzek przemysłowych w okolicach Opola i trafiłem na https://prom.pl/realizacje/posadzki-przemyslowe/opole/. Powiem Wam, że oferta wydaje mi się bardzo sensowna. Historia firmy także jest bogata, więc widać doświadczenie, które posiadają w montażu takich posadzek :)

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: POSADZKI PRZEMYSŁOWE - Floorbet.pl - dobry wykonawca

autor: Baśka74 » 06 kwie 2019, 20:06

Przyzwoitą posadzkę wykonała u mnie firma www.complex-posadzki.pl. Wykonawca jest wyjątkowo uczciwy. Do wylewu posadzki dał świetnej jakości materiały.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów