Sprzedaż mieszkania - skutecznie

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

foxi
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 28 lis 2016, 19:32
Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: foxi » 23 kwie 2017, 18:05

Koleżanka z pracy sprzedawała mieszkanie i kilka miesięcy mieszkanie "leżało" w różnych agencjach... krótko mówiąc bez efektu.Postanowili z mężem spróbować w (jak się reklamują) najlepszym biurem nieruchomości w sieci - http://www.wirtualnyagent24.pl/. Efekt ich naprawdę przerósł - jeden miesiąc i sprzedali mieszkanie.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: Dżasmina » 26 kwie 2017, 12:10

dzisiaj można sprzedać mieszkanie na wiele sposobów - poprzez ogłoszenie na portalach internetowych albo biura nieruchomości.

superter
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:48
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: superter » 14 gru 2017, 22:16

Według mnie warto zadbać o dobre ogłoszenie np. sprawdź jakie są atrakcje w twojej okolicy, jakie udogodnienia. Jeżeli np. masz mieszkanie blisko, którego jest stomatologia estetyczna kraków, to warto to uwzględnić w ogłoszeniu i o tym powiedzieć. Dzięki temu więcej osób się odezwie.

chopper
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:03
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: chopper » 02 lip 2018, 13:17

Najprościej będzie sprzedać Ci mieszkanie z pomocą pośredników. Umożliwi Ci to portal https://delareco.com/ jest to błyskawiczna metoda, chyba najlepsza, jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży po dobrej cenie.

Harry33
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2018, 9:57
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: Harry33 » 05 lip 2018, 10:26

To prawda, że z pomocą pośrednika jest o wiele łatwiej. My nasze mieszkanie sprzedawaliśmy przez Rafała Bieleckiego, potem pomagał nam też w zakupie większego i byliśmy bardzo, bardzo zadowoleni. To wszystko nie miałoby szans odbyć się tak sprawnie bez jego pomocy. Jeśli jeszcze kiedyś przyjdzie nam szukać nowej nieruchomości od razu się do niego zgłosimy.

Awatar użytkownika
Bella11
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2017, 7:48
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: Bella11 » 30 lip 2018, 7:25

No pewnie, że z pośrednikiem jest o wiele łatwiej. Sama ostatnio kupiłam jedno mieszkanie w Krakowie - tutaj udało mi się samej wszystko załatwić, natomiast strasznie było dużo pracy papierkowej itp .. z drugiej strony zakupiłam wcześniej mieszkanie w Warszawie i przy pomocy Agenta z biura nieruchomości https://tur-nieruchomosci.pl/ wszystko przebiegło znacznie szybciej, bezpieczniej. O nic nie musiałam się przejmować, szybko sprawnie i na temat.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: MichalBudowniczy » 28 sie 2018, 11:13

Najpierw zacząłbym od skontaktowania się z rzeczoznawcą, który dokładnie wyceni Twoją nieruchomość. Ja podczas sprzedaży domu korzystałem z usług operaty.eu. Dla oszczędności czasu możesz także zacząć współpracę z agencją nieruchomości.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: martinrekk » 10 wrz 2018, 9:02

Sprzedawaliśmy z żoną mieszkanie po jej rodzicach niedawno i udało się znaleźć kupca na http://wykup-nieruchomosci.pl. Mieszkanie było w gorszym stanie w lokalizacji z której więcej ludzi wyjeżda niż chce tam mieszkać także mieliśmy problem ze znalezieniem kupca normalnie i pozostał tylko skup.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: Piotr1955 » 28 wrz 2018, 9:29

Dom sprzedałem w tym roku przez biuro Efekt z Cieszyńskiej w BB, mogę ich podpowiedzieć. Przede wszystkim – rzetelni, działają skutecznie, faktycznie szukali dla mnie klienta i po kilku tygodniach miałem już podpisaną umowę sprzedaży.

K4j3t4n
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 19 cze 2018, 8:56
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: K4j3t4n » 08 lis 2018, 10:12

Sprzedaż swojego mieszkania zleciłem biurze nieruchomości ABA (https://www.abanieruchomosci.pl/e1/mieszkania-na-sprzedaz.html) i nie mogę narzekać. Nie dość, że mieszkanie zostało sprzedane w 3 tygodnie to biuro zajęło się zrobieniem zdjęć mieszkania, umieszczeniem ogłoszeń na wielu portalach i finalnie znajdując kupca. Pomogli mi również we wszystkich kwestiach papierkowych związanymi ze sprzedażą mieszkania.

raku
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 08 mar 2016, 11:18
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: raku » 20 gru 2018, 14:57

Wiadomo że najskuteczniej sprzedają nieruchomości dobre agencje, ta https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ świetnie się rozeznaje w rynku warszawskich nieruchomości więc jeśli kto tu szuka domu albo mieszkania to polecam ich

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: tracks » 03 sty 2019, 14:18

Polecam skorzystać ze strony https://portalenieruchomosci.pl/, gdzie można zarówno szukać ofert mieszkań jak i wystawić swoją ofertę. To znacząco wszystko upraszcza i sprawia, że łatwiej jest kupić/sprzedać daną nieruchomość.

cykada
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 08 sty 2019, 9:17
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: cykada » 08 sty 2019, 9:22

Dokładnie aby zaoszczędzić czasu i stresu warto wybrać najlepsze agencje, osobiście polecam afisz-nieruchomości jest to najlepsze moim zdaniem biuro nieruchomości białołęka. Pozdrawiam

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: seba676 » 05 lip 2019, 12:05

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie na własną rękę, natomiast nie do końca wiesz jak skutecznie to ogłoszenie rozpromować to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na prywatnaoferta.pll ponieważ dzięki nim za jednym "zamachem" możesz wrzucić ogłoszenie do wielu popularnych portali z nieruchomościami, do tego nimi zarządzać oraz odświeżać czy wyróżniać. Wygoda jest duża i za nieduże środki bo kilkadziesiąt złotych zwiększysz znacząco ilość osób zainteresowanych kupnem.

drezq
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2015, 22:01
Re: Sprzedaż mieszkania - skutecznie

autor: drezq » 20 lip 2019, 15:07

Ja też ostatnio sprzedałem mieszkanie i na szybko musiałem ogarnąć notariusza i powiem wam, że trafiłem chyba na jakiś gorący okres bo wszyscy zajęci. Ja potrzebowałem notariusza z dnia na dzień i dzięki bogu znalazłem tego notariusza w Szczecinie w kancelarii Pana Kamila Wilgockiego.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów