Jakie umywalki wybrać do łazienki?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jakie umywalki wybrać do łazienki?

autor: Redakcja » 05 lut 2018, 13:47

Żadna łazienka nie jest funkcjonalna bez umywalki. W umywalce myjemy ręce, zęby, buzie, a czasem nawet robimy szybkie przepierki. Niezależnie od tego, Jakie umywalki wybrać do łazienki? >>
Redakcja

Dariusz46
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2017, 7:08
Jakie umywalki wybrać do łazienki?

autor: Dariusz46 » 05 lut 2018, 13:47

Świetne umywalki i baterie łazienkowe można spokojnie znaleźć w centrum http://www.bartycka24.pl/ mają naprawdę szeroki wybór od A do Z.

donkichot
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 lut 2018, 11:32
Re: Jakie umywalki wybrać do łazienki?

autor: donkichot » 28 lut 2018, 12:41

Podczas planowania remontu mieliśmy bardzo duży problem znalezieniem odpowiedniej umywalki wszystko dlatego, że mamy bardzo małą łazienkę. Na szczęście po wielu godzinach spędzonych na przeglądaniu ofert, udało nam się znaleźć odpowiedni model.

ArchitekciD
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 mar 2018, 9:38
Jakie umywalki wybrać do łazienki?

autor: ArchitekciD » 08 mar 2018, 14:54

Dla własnej wizji idealnej łazienki idealnie sprawdzą się umywalki wykonane na wymiar według indywidualnego projektu. Nieograniczone możliwości projektowe i nieprzeciętny design wyposażenia uzyskamy dzięki użyciu najwyższej klasy materiałów kompozytowych, takich jak np. Corian, Staron, GFK Luxum, Krion. Warto jest znaleźć zaufanego dostawcę, cieszącego się pozytywnymi opiniami klientów. Krakowska firma Luxum to najlepszy wybór od projektu poprzez realizację i efekt końcowy. Szczerze polecam zaglądnąć, nawet w poszukiwaniu inspiracji [Luxum]

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Jakie umywalki wybrać do łazienki?

autor: martinrekk » 17 wrz 2018, 9:04

Bardzo trafionym pomysłem okazała się łazienka zrobiona w dużej mierze z krionu (o te tworzywo mi chodzi - [KRION Polska]). Wanna brodzik umywalka – wszystko mam zrobione właśnie z krionu. Trochę jak porcelana wygląda – biel jest śnieżnobiała wręcz taka przejrzysta właśnie jak w porcelanie. Ale pod względem wytrzymałości – jak kamień.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Jakie umywalki wybrać do łazienki?

autor: robertkrajcarz » 05 gru 2018, 9:58

Ja rowież polecam Krion

kaserr
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2018, 13:56
Re: Jakie umywalki wybrać do łazienki?

autor: kaserr » 06 gru 2018, 12:24

Ja zdecydowałem się w tym roku na umywalkę Roca, tutaj: https://adare.pl/produkty/umywalki/Roca/ mają ich bardzo duży wybór. No i po jakimś czasie użytkowania mogę powiedzieć, że był to dobry wybór i nie zdecydowałbym się na inną. Taka umywalka pasuje idealnie do stylu mojej łazienki więc wszystko pasuje. Generalnie ta firma ma bardzo dobre opinie więc myślę, że warto sprawdzić.

cyfro
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 02 gru 2015, 16:49
Re: Jakie umywalki wybrać do łazienki?

autor: cyfro » 02 sty 2019, 22:02

Fajne umwalki ma polska firma Massi. Elegancki wygląd, dobre wykonanie, prosty montaż. Szczególnie fajna jest umywalka nablatowa Atimo. Mam u siebie, jest bardzo praktyczna i łatwa też w utrzymaniu czystości


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów