komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: karolinamak » 02 paź 2017, 16:11

Hej :) jesli pytasz o Agate to promocja jest do 15.10 z tego co wiem - wiecej mozesz sobie przeczytac na https://www.agatameble.pl/rabaty-do-30- ... 9-15102017 :)

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: Złotowłosa » 01 mar 2018, 11:46

Szczerze? Im większy tym lepszy. Szczególnie jeśli odwiedzają Was znajomi. Jakiś czas temu wymieniliśmy niewielką sofę i fotele na duuuuuży narożnik ( mebel jaki u nas stoi jest na fotografii poniżej). I jesteśmy bardzo zadowoleni. Po pierwsze znajomi jak do nas przychodzą to mają gdzie siedzieć. Po drugie można się wieczorami rozłożyć w 3 osoby ( my i dziecko) przy oglądanu telewizji i nikt nikomu nie zawadza :)

Przy szukaniu narożnika proponowałabym zajrzeć sobie jeszcze do tego sklepu:
zamowmeble.pl
Mają jeden z największych wyborów w sieci.
Obrazek

valdeko
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:37
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: valdeko » 07 mar 2018, 12:54

Zestaw klasyczny narożnik + fotele moim zdaniem są na topie i będą na topie. Tapicerowane są super. Mam taki zestaw ze sklepu Wygodne Meble i jestem bardzo zadowolony. Sporo czasu spędzam przed TV, bo jestem kinomaniakiem i fanem sportu :P Liczy się więc dla mnie to, aby była wygoda (również snu) i estetyka. A kupowałem w sklepie Wygodne Meble.

AnmarMeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 09 mar 2018, 8:42
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: AnmarMeble » 09 mar 2018, 9:20

Narożnik lub kanapa plus fotele to znakomite i zarazem wygodne połączenie. Polecam w szczególności wybrać solidny komplet mebli skórzanych, u nas znajdziecie ich szeroki wybór :)

SuperSofa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2017, 21:49
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: SuperSofa » 29 mar 2018, 20:01

Salon to serce domu - właśnie tu domownicy spędzają razem czas, także tutaj przebywają goście. Warto szczególnie zadbać o to reprezentatywne pomieszczenie.

Aktualnie w modzie są designerskie komplety wypoczynkowe - tapicerowane sofy i narożniki, nierzadko wyposażone także w podświetlenie. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów dostępnych w naszym sklepie

Monika_mono
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 cze 2018, 11:07
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: Monika_mono » 23 lip 2018, 13:10

Ala05 w pierwszej kolejności musisz wiedzieć, czy komplet ma służyć jedynie wypoczynkowi, czy posiadać też dodatkową funkcję spania. Jeśli nie zależy Ci na funkcji spania, polecam meble z MKAE HOME. Stylizowane komplety, sofa, fotel i podnóżek. Piękne wzory i kolory tkanin.

MarekArnal
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:42
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: MarekArnal » 16 sie 2018, 18:52

Komplet wypoczynkowy to dobre rozwiązanie szczególnie jak pokój jest mało ustawny, zawsze można pokombinować jak mamy kanapę i fotele. Moja propozycja to ten zestaw Hugo składa się z dwóch kanap i fotela więc miejsca do siedzenia sporo i prosty kształt, który dobrze będzie wyglądał zarówno w nowoczesnych jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach.
Obrazek

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: Nawrot00 » 17 sie 2018, 13:44

Ja nie jestem zwolenniczką kompletów, szczególnie, że połączenie dwóch na pierwszy rzut oka mebli może stworzyć naprawdę fajny zestaw. Ja dobrałam taki na [link wygasł] mają różne kolekcje, jednak wszystko jest w stylu skandynawskim, więc tak, czy tak prezentuje się ze sobą naprawdę dobrze.

KM-meble
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2018, 7:18
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: KM-meble » 24 sie 2018, 8:20

Ja podobnie, także zdecydowanie polecam cały komplet mebli wypoczynkowych,najlepiej tapicerowany który charakteryzuje się nie tylko pięknym wyglądem, ale przede wszystkim jakością i wytrzymałością.

krzysiek65
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 wrz 2018, 13:34
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: krzysiek65 » 25 wrz 2018, 12:34

Ja polecam korzystanie ze sklepu meblowego https://marketmeblowy.pl/meble-tapicero ... picerowane tam wszystkie produkty nie są za miliony monet. Chciałem do salonu sofę 3 osobową i dwa osobne fotele. Żona namówiła mnie na zamówienie kompletu wypoczynkowego z tej strony i obawiałem się jak to tak meble bez oglądania kupować. A tu się okazuję, że jakość zaskoczyła moje najśmielsze oczekiwania. Polecam ten sklep internetowy.

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: boddekk » 21 gru 2018, 15:02

polecam poczytać o narożnikach na tym portalu. Świetne wskazówki dają czym się kierowac przy kupnie
http://jegoego.pl/kiedy-najlepiej-spraw ... narozniki/

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: aga01 » 30 gru 2018, 9:21

Czasami fakycznie bardziej sprawdzają się narożniki niż taki tradycyjny wypoczynek złożony z kanapy i foteli. Jednak wybór to indywidualna sprawa. My przed wyborem wzięliśmy pod uwagę miejsce, powierzchnię naszego salonu i ewentualnie jako dodatkowe miejsce do spania dla gości. Własnie ta możliwość funkcji spania przeważyła i zamierzamy wybrać, któryś z tych [link wygasł] . Znamy ich meble i wiemy, że są dobrze wykonane z porządnych materiałów, a wygląd ma również duże znaczenie, nie wspomnę już o cenie.
agadys

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: aga01 » 30 gru 2018, 9:23

Czasami fakycznie bardziej sprawdzają się narożniki niż taki tradycyjny wypoczynek złożony z kanapy i foteli. Jednak wybór to indywidualna sprawa. My przed wyborem wzięliśmy pod uwagę miejsce, powierzchnię naszego salonu i ewentualnie jako dodatkowe miejsce do spania dla gości. Własnie ta możliwość funkcji spania przeważyła i zamierzamy wybrać, któryś z tych [link wygasł] . Znamy ich meble i wiemy, że są dobrze wykonane z porządnych materiałów, a wygląd ma również duże znaczenie, nie wspomnę już o cenie.
agadys

Rzasa
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 03 sty 2019, 12:31
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: Rzasa » 03 sty 2019, 13:54

To też kwestia miejsca jakie mamy w salonie, jego powierzchni bo przy tych większych spokojnie sprawdzi się narożnik plus pufy lub dwa fotele. Grunt to komfort oraz wygląd, tak aby dane meble stanowiły również jego integralną część.

MarekArnal
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:42
Re: komplet wypoczynkowy do salonu- jaki wybrać?

autor: MarekArnal » 06 kwie 2019, 9:46

Do niedużego pokoju najlepszy jest jednak narożnik, zestaw będzie zajmował dużo miejsca i trudno go ustawić natomiast narożnik wkomponuje się w róg pokoju i idealnie wykorzysta dostępne miejsce. Tutaj są przykłady takich narożników https://makajo.pl/ekonomiczne-narozniki-do-salonu/ idealnych do małego salonu.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów