Skup mieszkań Warszawa

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Skup mieszkań Warszawa

autor: boddekk » 21 paź 2017, 10:10

Chcecie sprzedać mieszkanie w Warszawie ? Potrzebujecie szybciej gotówki ?

Jeśli tak to osobiście polecam skup mieszkań Warszawa - super mieszkań w Warszawie !

Skupujemy mieszkania za gotówkę :
- spalone
- zaniedbane
- zadłużone

Pisz na PW.

prom
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 27 lis 2010, 21:19
Re: Skup mieszkań Warszawa

autor: prom » 30 lis 2017, 0:01

Jeśli chodzi o sprzedaż, to najlepiej kontaktować się z agentem Eugeniuszem Jaworskim -
603 195 624 . ale to już wiecie, taka usługa od A do Z, sprzedaż na wyłączność. oferta nie będzie wisieć, tylko znajdzie kupca najszybciej jak się da

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Skup mieszkań Warszawa

autor: DarkElf » 21 gru 2018, 22:22

Taki skup mieszkań to naprawdę super sprawa! Sama miałam nieruchomość z dość skomplikowanym stanem prawnym i nie umiałam jej sprzedać :( Jestem z Legionowa, więc zgłosiłam się do tego skupu mieszkań- Home Hunters. Zrobili dla mnie wycenę i postanowiłam, że sprzedam im mieszkanie. I była to świetna decyzja!

adamzych
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2019, 9:12
Re: Skup mieszkań Warszawa

autor: adamzych » 22 sie 2019, 11:15

Ja od siebie polecam firmę TRINITY. Miałem kontakt z firmą i powiem szczerze dostałem najlepszą ofertę w Warszawie. Formalności załatwione szybko, nic dodać nic ująć.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Skup mieszkań Warszawa

autor: smichalek » 20 gru 2023, 12:48

Jaki realnie procent wartości mieszkania można w takim przypadku uzyskać?
U mnie sytuacja jest podobna, jak tutaj - https://sprzedammieszkanie.com/skup-mieszkan-z-dlugiem/. Ile mogę dostać? 80% wartości rynkowej?
A może to inna kwota? Co sugerujecie? Jakieś podpowiedzi?


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów