Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: Mariopo » 13 gru 2018, 12:46

Witajcie, czy ktos posiada w domu nawilżacz powietrza? Chcę coś, co długo działa i nie kosztuje majątku. Powietrze teraz wszędzie zanieczyszczone, nawet w domu. Słyszałem nawet, że funkcja jonizacji powietrza poprawia samopoczucie domowników :D
Do rzeczy - zainteresował mnie oczyszczacz powietrza Aeri 4.0, pytanko - warto kupić coś takiego czy w tej cenie nie będzie on zbyt dobry?

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: Pasko33 » 17 gru 2018, 11:29

Cześć, ja mam Aeri 4.0 Overmax, dobry nawilżacz. U mnie się sprawdza bez zarzutu - tu możesz go niedrogo kupić https://home.overmax.eu/produkt/aeri-4-0/ Pobór prądu jest bardzo mały.

stanl1ej
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2018, 12:55
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: stanl1ej » 17 gru 2018, 15:18

Słyszałem dużo pozytywnego na temat tych całych nawilżaczy , Ale problem jest taki , że to nie są tanie sprzęty . Jeszcze gorzej jest biorąc pod uwagę oczyszczacze powietrza . Gdzie można coś takiego kupić stosunkowo jak najtaniej ? Są jakieś promocje przed świętami na takie elementy ?

Awatar użytkownika
kondzibbu
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2018, 12:13
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: kondzibbu » 18 gru 2018, 5:09

Bez przesady, przecież teraz jest duża rywalizacja o Klientów, przez to ceny nie są takie strasznie wygórowane, przynajmniej takie jest moje odczucie. Zresztą zawsze możesz zobaczyć sobie na stronki z różnymi promocjami, na internecie czegoś takiego nie brakuje, sam z tego chętnie korzystam

stanl1ej
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2018, 12:55
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: stanl1ej » 19 gru 2018, 12:57

Jakie stronki ? No nie wiem , Nie wiem , może jest i duża rywalizacja , ale dla mnie i tak ceny są naprawdę wygórowane (przynajmniej za niektóre elementy)

Awatar użytkownika
kondzibbu
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2018, 12:13
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: kondzibbu » 20 gru 2018, 4:59

Nie marudź, tylko wejdź na stronkę https://www.kody.pl/ tam masz rozmaite kody rabatowe i promocje w różnych sklepach internetowych. Jeśli mnie pamięć nie myli, to kilka razy korzystałem z tej stronki i kupiłem tańsze elementy o których właśnie rozmawiamy, ale to już musisz sam wszystko dokładnie sprawdzić i poprzeglądać. No tego już za Ciebie nie zrobię. Teraz w ogóle jest gigantyczna rywalizacja i to chyba w każdej branży. Zastanawiam się czy właściciele tych sklepów wychodzą na swoje, bo muszą obniżać swoje wymagania dotyczące cen. W każdym razie Klienci nie mają na co narzekać

stanl1ej
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2018, 12:55
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: stanl1ej » 20 gru 2018, 18:53

dzięki , jak będę miał więcej wolnego czasu to to wszystko ogarnę

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: Mariopo » 27 gru 2018, 15:35

Ten Aeri 4.0 , którego ktoś polecił wygląda nieźle jak na tak niską cenę, mówię o tym, https://home.overmax.eu/produkt/aeri-4-0/ chyba się na niego jednak skuszę

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: fiftusiek » 06 sty 2019, 23:56

Oczywiście że się sprawdza nawilżacze powietrze teraz powinny być w każdym domu szczególnie jeśli są małe dzieci. U nas jest od niedawna produkt Overmax Aeri4,0 i rewelacja dopiero teraz poczułam co to znaczy czyste powietrze.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: robertrys » 06 sty 2019, 23:59

Też się zastanawiam nad zakupem https://home.overmax.eu/produkt/aeri-4-0/ za 3 miesiące przyjdzie na świat mój syn także chce aby jak najlepiej dom był przystosowany dla dziecka.

dudi9113
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 15 sie 2018, 10:47
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: dudi9113 » 08 sty 2019, 21:58

U mnie w domu był problem z chorowaniem na gardło od kiedy zaczął się okres grzewczy. Kiedy kupiłem nawilżacz powietrza Beurer LB88 problem znikł. Polecam zakup nawilżacza.

jatutylkoczyszcze346
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2018, 11:34
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: jatutylkoczyszcze346 » 09 sty 2019, 8:23

Nawilżacz powietrza robi zdecydowaną różnice.
To mogę Ci zagwarantować, dodatkowo nie polecam na nim oszczędzać aż nadto,
Jeśli kupisz dobry sprzęt starczy Ci on na LATA.
Jeżeli kupisz "tani szmelc" wtedy nie wiem czy pół roku wytrzyma.
W zależności jaką masz sytuacje, oraz gdzie chcesz go postawić można różnie wybierać.

u_L-Dzekson
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:36
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: u_L-Dzekson » 10 sty 2019, 10:41

Tak, sprawdza się.

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: elabarbara » 23 sty 2019, 8:59

Ja właśnie szukam nawilżacza powietrza i czytałam ranking opinie na https://topowe-agd.pl/nawilzacze-powietrza/ i szczerze przyznam że nie wiem na który się zdecydować, moje dziecko jest alergikiem i chciałam coś wybrać. Który waszym zdaniem będzie najlepszy ?

bankieros
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2017, 19:22
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: bankieros » 31 sty 2019, 21:48

Ostatnio szukałam żelazka na https://www.sferis.pl/zelazka-1935 i widziałam, że mają w ofercie oczyszczacze powietrza. Zastanawiam się czy nie kupić sobie takiego sprzętu do domu. Razem z córką cierpimy na alergię na kurz i myślę, że sprzęt mógłby przynieść nam trochę ulgi.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów