Gadżety reklamowe

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kasia523
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2018, 12:20
Re: Gadżety reklamowe

autor: kasia523 » 31 sie 2018, 14:15

Ja lubie od czasu do czasu zamówić jakieś gadżety reklamowe. Czy to dla pracowników, czy też dla klientów. Nie wiem czy to jest wciąż modne, ale mnie się takie gadżety podobają. Najczęściej zamawiam gadżety w POS – MARKETING. Jak dotąd nie udało mi się znaleźć lepszej firmy, której warto zaufać.

PATERSDESIGN
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2018, 23:15
Re: Gadżety reklamowe

autor: PATERSDESIGN » 07 wrz 2018, 23:18

Nasza firma PATERS Design specjalizuje się w sprzedaży gadżetów reklamowych.

Robocoop
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:07
Re: Gadżety reklamowe

autor: Robocoop » 20 wrz 2018, 19:23

Bardzo fajne gadżety reklamowe w formie pokrowców z wyszytym logiem twojej firmy oraz danymi kontaktowymi możesz zrobić w firmie IZI. Jest to bardzo dobra firma która zajmuje się takimi zleceniami od wielu lat, Warto zapoznać się z ich oferta ponieważ jest bardzo atrakcyjna a pokrowce wysokiej jakości.

Ulfar
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 14 sie 2018, 14:13
Re: Gadżety reklamowe

autor: Ulfar » 21 wrz 2018, 10:31

Moim zdaniem fajnym pomysłem na gadżet reklamowy, niezależnie dla jakiej firmy jest nic innego jak torebki, w które pakowane by były produkty, inne rzeczy wręczane klientom itp. Wystarczy tylko profesjonalny producent toreb, który podjąłby się spersonalizowanego zlecenia i gotowe.

thor0066
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 06 gru 2017, 19:05
Re: Gadżety reklamowe

autor: thor0066 » 16 paź 2018, 21:01

Hej, w drukarni247 możesz zamówić nadruki z logo i nazwą Twojej firmy ;) Drukuję u nich nadruki na wszystkie gadżety reklamowe firmy. Nie ma problemu z realizacją nawet najbardziej wymyślnych projektów ;) Zamówienia możesz składać bezpośrednio na stronie.

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Gadżety reklamowe

autor: DarkElf » 25 paź 2018, 12:45

Bardzo fajne gadżety mają też w Versus :) Zamawiałam tam ostatnio kalendarze książkowe z logiem mojej firmy i wyszły naprawdę świetnie. Są idealną promocją mojego biznesu. Zawsze rozdaje je moim partnerom biznesowym oraz nowym i stałym klientom :) Kalendarze cieszą się ogromnym zainteresowaniem!

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Gadżety reklamowe

autor: tetate » 26 paź 2018, 8:52

Rozpiętość gadzetow reklamowych jest bardzo duża. I to co będzie najlepsze zależy w zasadzie od tego jakiej osobie robimy takie prezent.

Inne gadżety przygotujemy na targi reklamowe.
Inne dla klientów
Inne dla pracownikow na rocznicę firmy

Jeśli zależy Wam na czymś porządnym, proponowałbym na przykład sprezentować kosz smakołyków
Obrazek
Ostatnio zmieniony 31 paź 2018, 10:21 przez tetate, łącznie zmieniany 1 raz.

rurka17
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2018, 9:09
Re: Gadżety reklamowe

autor: rurka17 » 26 paź 2018, 9:11

super pomysł z tym koszem smakołyków :) serio

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: Gadżety reklamowe

autor: Silver25 » 26 paź 2018, 9:39

Jak chcesz zdobyc dobre sposoby reklamowe to polecam Ci sie zapoznać z ofertą jaką jest serwis taleo. Dzieki tej stronie szybko wypromujesz swój biznes oraz stworzysz wiele ciekawych rozwiazan odnośnie promocji swojej firmy zupełnie za darmo. Gadzety są też fajne ale internet to potega.

danek79
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 20 lip 2018, 13:45
Re: Gadżety reklamowe

autor: danek79 » 08 lis 2018, 11:21

Ja zamawiam gadżety na http://www.copypoint.pl/. Głównie długopisy i kalendarze z logo, ale z tego co widziałem to mają dużo rzeczy do wyboru, najlepiej przedzwonic i się dogadać :) Aaa no i tam też można sobie zamówić projekt grafiki, jak ktoś nie ma. Jakościowo długopisy i kalendarze oceniam bardzo dobrze, wyglądają na porządne (drogie :))

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: Gadżety reklamowe

autor: elabarbara » 20 lis 2018, 11:23

Gadzety reklamowe to dobry sposób na reklamę, zawsze klientowi można podarować, więc warto mieć je pod ręką. Jesli szukasz ciekawej i korzystnej oferty zerknij na http://www.reklamarzym.pl/oferta/gadzety-reklamowe maja tam w ofercie, smycze, kubki, pendrive itd. Sama zastanawiam się co wybrać do siebie, by klientom dawać.

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Gadżety reklamowe

autor: piotrowski » 21 lis 2018, 17:20

Pendrive’y, długopisy, zapalniczki, kubki lub breloczki do kluczy i inne gadżety kupicie też w ARTKOMP-IDEAART z Bielska-Białej. Co ciekawe można też u nich zamówić słodkie upominki, myślę, że szczególnie na święta ten pomysł się dobrze sprawdzi. Zamówienia realizują szybko i sprawnie, nie raz już korzystaliśmy z ich usług.

bazylia2
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 23 lis 2016, 10:18
Re: Gadżety reklamowe

autor: bazylia2 » 03 gru 2018, 16:15

Każdy gadżet trzeba przemyśleć czy w danej branży się sprawdzi. Bo budowlańcom do pracy nie przydadzą się mocno kolorowe notesiki i karteczki tylko np czapki bądź miarki. Ja też nie miałam pomysłu na gadżety ale już od dwóch lat jestem co roku na targach remadays w lutym i tam zawsze znajdę coś ciekawego i użytecznego np w tym roku znalazłam t-shirty z bardzo dobrego materiału dzięki czemu wszyscy byli zadowoleni.

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Gadżety reklamowe

autor: PrzemekS » 16 gru 2018, 21:43

Co do pokrowców samochodowych to wykonaniem haftu czy grafiki na pokrowcach zajmuje się też firma Mirex II z Czerska. Mega solidni są, wykonanie pierwsza klasa i do tego cenowo zupełnie w porządku, także warto trzymać na nich namiar.

Nephalim123
Aktywny
Aktywny
Posty: 263
Rejestracja: 03 sie 2017, 8:00
Re: Gadżety reklamowe

autor: Nephalim123 » 17 gru 2018, 9:43

Ja fajne oglądałem realizacje na http://kopikom.com.pl/realizacje/ myślę, że można pokusić się o coś fajniejszego niż zwykłe ulotki czy smyczki. Jeszcze zależy dla jakiej branży. Ale mi na przykład w oko ostatnio wpadły podstawki pod kubki. Myślę aby takie sobie zamówić do firmy i odwiedzającym proponować zamiast krówek :D


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

Gotowe projekty domów