Budowa domu we Wrocławiu

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mGniew
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2017, 9:20
Budowa domu we Wrocławiu

autor: mGniew » 01 sie 2017, 9:33

Dzień Dobry,

Szukam poleconej ekipy budowlanej do budowy domu wg. projektu TYTAN 3 do stanu deweloperskiego. Dom 168 m2, piętrowy. Termin rozpoczęcia budowy - maj 2018. Miejsce budowy - Wrocław blisko centrum.

Z pozdrowieniami,

Będę bardzo wdzięczny za polecenia i oferty.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: Agat83 » 12 gru 2017, 12:47

Ja mogę polecić kierownika budowy z MB Projekt. Bardzo rzetelny kierownik to podstawa, z tym na pewno się dogadasz. :) Ogólnie firma oferuje bardzo szeroki zakres usług inżynierskich oraz budowlanych, warto wejść na stronę marekbanasiewicz.pl tam znajdują się wszelkie informacje, bo to ich oficjalna strona.

KamilPocza
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2017, 14:56
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: KamilPocza » 13 gru 2017, 15:00

U mnie wszystko przy domu robiła firma remontowa warszawa Mokotów i jestem jak najbardziej zadowolony, także polecam Ci. Firma szybko skończyła zlecenie no i cena nie była jakaś kolosalna jak u innych firm. :)

pawelkaszczuk83
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2018, 9:38
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: pawelkaszczuk83 » 23 mar 2018, 14:38

Witam,
Ja w prawdzie sam nadzorowałem i prowadziłem budowę swojego domu, ale nie wyszłoby nic gdyby nie świetna i profesjonalna pomoc MSM materiały budowlane we Wrocławiu. Dotarłem do nich (jakimś cudem) i jestem zachwycony efektami współpracy, solidna firma z zasadami. Wycenili mi wszystko bardzo korzystnie i podpowiedzieli co i jak robić. Nawet dowieźli mi produkty pod same drzwi, najlepsza firma we Wrocławiu. :))))
Budowa domu z nimi to prosta sprawa

jakubzaremba65
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 kwie 2018, 14:34
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: jakubzaremba65 » 26 cze 2018, 12:53

Ja też mam z MSM z Wrocławia i szczerze polecam chłopaków. Produkty najwyższej jakości , za normalne pieniądze.

Dorita2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:39
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: Dorita2000 » 26 lip 2018, 13:43

pawelkaszczuk83 pisze:Witam,
Ja w prawdzie sam nadzorowałem i prowadziłem budowę swojego domu, ale nie wyszłoby nic gdyby nie świetna i profesjonalna pomoc MSM materiały budowlane we Wrocławiu. Dotarłem do nich (jakimś cudem) i jestem zachwycony efektami współpracy, solidna firma z zasadami. Wycenili mi wszystko bardzo korzystnie i podpowiedzieli co i jak robić. Nawet dowieźli mi produkty pod same drzwi, najlepsza firma we Wrocławiu. :))))
Budowa domu z nimi to prosta sprawa



Witam,
Z MSM budował Pan SSO czy zaopatrywał się w materiały budowlane? Proszę sprecyzować. Ja szukam ekipy, która postawi mi SSO. Z góry dziękuję za info.

Dorita2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:39
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: Dorita2000 » 26 lip 2018, 13:45

mGniew pisze:Dzień Dobry,

Szukam poleconej ekipy budowlanej do budowy domu wg. projektu TYTAN 3 do stanu deweloperskiego. Dom 168 m2, piętrowy. Termin rozpoczęcia budowy - maj 2018. Miejsce budowy - Wrocław blisko centrum.

Z pozdrowieniami,

Będę bardzo wdzięczny za polecenia i oferty.


Dzień dobry,
Czy udało się Panu znależć ekipę do budowy domu, którą mógłby Pan polecić?
Będę wdzięczna z góry za kontakt. Przede mną dopiero cała przygoda..... hej ;-)

Partis
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2018, 11:25
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: Partis » 01 sie 2018, 8:28

W zasadzie to bardzo ciężko jest znaleźć dobrego specjalistę. Wiele jest firm, które pozostawiają wiele do życzenia tak więc radzę poczytać sobie w sieci o poszczególnych wykonawcach. Ja jestem bardzo zadowolony z ostatniej ekipy, która wykonywała dla nas dom letniskowy pod miastem (z zastosowaniem nowoczesnych technologii całorocznych).
Jest to firma DOMTECH. Budowa wcale się nie ciągnęła jak to niekiedy się zdarza. Najważniejsze,że poradzili sobie z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań na których mi zależało.

Dorita2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:39
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: Dorita2000 » 01 sie 2018, 10:17

Partis pisze:W zasadzie to bardzo ciężko jest znaleźć dobrego specjalistę. Wiele jest firm, które pozostawiają wiele do życzenia tak więc radzę poczytać sobie w sieci o poszczególnych wykonawcach. Ja jestem bardzo zadowolony z ostatniej ekipy, która wykonywała dla nas dom letniskowy pod miastem (z zastosowaniem nowoczesnych technologii całorocznych).
Jest to firma DOMTECH. Budowa wcale się nie ciągnęła jak to niekiedy się zdarza. Najważniejsze,że poradzili sobie z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań na których mi zależało.
Partis pisze:W zasadzie to bardzo ciężko jest znaleźć dobrego specjalistę. Wiele jest firm, które pozostawiają wiele do życzenia tak więc radzę poczytać sobie w sieci o poszczególnych wykonawcach. Ja jestem bardzo zadowolony z ostatniej ekipy, która wykonywała dla nas dom letniskowy pod miastem (z zastosowaniem nowoczesnych technologii całorocznych).
Jest to firma DOMTECH. Budowa wcale się nie ciągnęła jak to niekiedy się zdarza. Najważniejsze,że poradzili sobie z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań na których mi zależało.


DOMTECH.Usługi budowlane -Marcinowice? Jak wrzucę w google Domtech, w wyświetla się parę firm o tej nazwie z regionu Wro. Proszę o linka albo więcej szczegółów. Dzięki z góry.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: budowa876 » 01 sie 2018, 17:53

Jeśli budujecie dom to może być Wam potrzebna stal warszawa Dzięki temu będziecie mieli pewność, że przy budowie domu zostały użyte najlepsze elementy. Moim zdaniem stal Warszawa z hurtowni Zystal to elementy, które są dość popularne. Hurtownia jest znana wśród różnych budowlańców.

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: Adamila021 » 02 sie 2018, 10:26

Już kupno działki we Wrocławiu to spory sukces :D Ceny za metr są masakryczne, nie wiem czy nie lepiej kupić mieszkanie. Ale jak już stawiać dom to najlepiej dom ekologiczny. Może troszkę drożej wyjdzie ale na pewno będzie się wam to opłacać. Odczujecie to na rachunkach domowych :)

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: elabarbara » 09 sie 2018, 11:21

Nam się marzy niewielki domek z garażem około 70 m2 i powoli zaczynami realizować nasze zamiary. Wszelka papierologia w urzędach załatwiona czas tylko kupić teraz materiały do budowy a w szczególności pustaki ceramiczne które są popularne przy budowach, my zamierzamy je kupić w Lode Bo mają atrakcyjne ceny i mąż znalazł takie jakie szukał.

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Budowa domu we Wrocławiu

autor: karolinamak » 16 gru 2018, 16:13

No teraz coraz więcej się słyszy o tych domach ekologicznych. Ja wpadłam na ciekawy artykuł o tym - https://www.wonga.pl/zaradnik/ekologicz ... sie-oplaca sporo wyjaśnia i wiele można się dowiedzieć, to jak ktoś planuje budowę domu to warto sobie poczytać jak to wygląda


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów