Lampy industrialne w kuchni

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

joasia.lewandowska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2018, 13:28
Lampy industrialne w kuchni

autor: joasia.lewandowska » 11 gru 2018, 11:12

Cześć kochani! Niedługo wprowadzamy się do nowego mieszkania i mam takie pytanie odnośnie oświetlenia w kuchni. Marzy mi się taki trochę industrialny styl, białe płytki-cegiełki na ścianie i od góry np. betonowa szarość, coś takiego Obrazek. To jest bardzo duża kuchnia, otwarta na jadalnię i zastanawiam się nad lampami dosyć surowymi, szalenie mi się podobają takie : Obrazek albo to: Obrazek
Tylko właśnie nie wiem, czy lepsza będzie widoczna żarówka czy nie. Pomożecie?

namat-lampy
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 10 maja 2013, 10:30
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: namat-lampy » 12 gru 2018, 19:00

Hej, mi się bardziej podobają te z surową żarówką. Takie styl industrialny teraz w modzie, jeśli mogę jeszcze coś polecić to zerknij tutaj na lampy indystrialne polskielampy.com

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: bobik5 » 14 gru 2018, 11:35

Według mnie oświetlenie mieszkania, kuchni, pokoju czy salonu to taka wisienka na torcie, warto wybrała lampę, która będzie pasować stylowo i jeszcze na dodatek będzie pełniła praktyczne funkcje. Polecam Ci sklep "Cudowne lampy", mają świetny asortyment, dobrej jakości lampy, jestem pewna, że coś tam znajdziesz.

Tomek_Domek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 11 paź 2018, 10:43
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: Tomek_Domek » 14 gru 2018, 22:14

Bardzo ładne :) Takie niestandardowe!

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: rozalia » 19 gru 2018, 10:09

Mi się nie podoba, ale może dlatego, że cały styl industrialny mi nie odpowiada.

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: PawełNM » 19 gru 2018, 22:27

Jestem przekonany, że dzisiaj na naszym rynku wybór lamp jest na tyle duży, że każdy znajdzie odpowiednią opcję dla siebie. Osobiście bardzo cenię sobie połączenie prostoty i elegancji. Dlatego też tak bardzo do gustu przypadły mi takie propozycje Obrazek. Generalnie w tym konkretnym sklepie wybór jest ogromny, a asortyment obejmuje znacznie ponad 1000 modeli, dlatego też każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Nephalim123
Aktywny
Aktywny
Posty: 263
Rejestracja: 03 sie 2017, 8:00
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: Nephalim123 » 20 gru 2018, 9:30

moim zdaniem wystarczy nie zmieniać wystroju wnętrz przez około 30 lat i dzięki temu mamy co 30 lat modne i bardzo elegancki design w domu. Praktycznie wyjdzie na to samo.

Wujaszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 gru 2018, 18:15
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: Wujaszek » 21 gru 2018, 18:51

Naprawdę piękna kuchnia...W moim odczuciu, lampa z drugiej fotografii pasuje bardziej ;)

joasia.lewandowska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2018, 13:28
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: joasia.lewandowska » 28 gru 2018, 16:01

Dzięki! a ja właśnie coraz bardziej przekonuję się do tych z gołymi żarówkami, piekne są <3

KamH
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:29
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: KamH » 08 sty 2019, 11:39

Gdzie mozna kupic takie zarówki ? Podrzuci tu ktoś link ?

joasia.lewandowska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2018, 13:28
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: joasia.lewandowska » 14 sty 2019, 16:06

KamH pisze:Gdzie mozna kupic takie zarówki ? Podrzuci tu ktoś link ?


My kupiliśmy do nich takie: [więcej na mlamp.pl]
ale tam na stronie ogólnie jest więcej takich stylizowanych na stare

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: malaka » 15 sty 2019, 10:17

Bardzo mi się podoba ta aranżacja z początku! Tylko akurat takie lampy stanowią dość małe źródło światła w kuchni.

Awatar użytkownika
MaCzeR
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:26
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: MaCzeR » 16 sty 2019, 12:36

Nasze mieszkanie wyposazone jest w aneks kuchenny łączony z salonem. Wychodzi długi prostokąt. Na całej długości postawiliśmy na industrialne żyrandole. Nie wyszło to drogo, bo nie są jakoś specjalnie duże - zakupiliśmy je w Leroy Merlin. To co niewątpliwie należy wziąc pod uwagę przy ich zakupie to rozstaw bo nie każda lampa pozwala uzyskac dużo światła.

joasia.lewandowska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2018, 13:28
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: joasia.lewandowska » 17 sty 2019, 11:06

Lampa jak lampa, ale można regulować natężenie światła kupując odpowiednie żarówki. Jak kupujesz LEDy, to takie natężenie mierzone jest w lumenach i nie przekłada się to za bardzo na waty, tak jak w tradycyjnych, więc trzeba to brać pod uwagę

Awatar użytkownika
Potulny
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 20 kwie 2018, 13:05
Re: Lampy industrialne w kuchni

autor: Potulny » 22 maja 2019, 12:33

Wydaje mi się, że z widoczną żarówką będzie nieco wyraźniej plus, będzie tworzyć wrażenie dodatkowej dekoracji dla kuchni. Aczkolwiek druga propozycja również bardzo mi się podoba. Może lampy na zamówienie nie będą złym pomysłem w tym wypadku - zależnie od producenta są w stanie doradzić co lepiej będzie się po prostu prezentowało w danej przestrzeni :?:


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów