Świece rzeźbione jako dodatek do wnętrz

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

miłośnik świec
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2012, 19:47
Świece rzeźbione jako dodatek do wnętrz

autor: miłośnik świec » 04 sty 2012, 18:08

Witam. Jak chyba wszyscy na tym forum jestem zafascynowany rzeźbionymi świecami ale piszę dlatego aby się podzielić tym które świece są według mnie dobre zarówno estetycznie jak i jakościowo a tym samym po której firmy towar warto się schylić. Niestety z jakością na polskim rynku bywa różnie. Miałem okazję przetestować kilka firm pod względem spalania jakości użytych parafin i lakierów. Zacznę od Pani Oriany - Bardzo ciekawe świece o stonowanym wyglądzie spalają się bardzo dobrze nie są lakierowane co moim zdaniem trochę uszczupla ich piękno pod względem połysku gdyż są matowe ale to kwestia gustu nabywcy poza tym mają swoją duszę . Druga firma to MiD Pani Małgorzaty
świece tej firmy są bardziej wystawne mają więcej rzeźbień lakierowane na wysoki połysk bardzo ładnie dobierane kolory spalanie bez zastrzeżeń typowe lampiony. Trzecia firma to Artufex Pani Beaty
estetyka sama w sobie zbliżona do MiD jednak tu podobieństwa się kończą - świeca choć dobrze się paliła to parafina ciekła na boki rzeźbieniami lakier to porażka pali się jak plastyk zostawiając za sobą czarną zgorzel pomimo użytego podstawka zniszczyłem obrus poprzez wspomniane wycieki. Najbardziej irytujące jest to że zaufałem wpisom na stronie ""lakier to powłoka antystatyczna ze stanów zjednoczonych najlepszej jakości"""NIE PRAWDA to bubel . Mam do tej pory tą świecę z oryginalną naklejką i proszę mi wierzyć ta jedna jest ostatnią którą tam kupiłem . Na polskim rynku powstają firmy jednak do tej pory te trzy były warte uwagi-- sami Państwo zdecydujcie .
miłośnikswiec

artufex
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2011, 21:46
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:
Re: Świece rzeźbione jako dodatek do wnętrz

autor: artufex » 11 sty 2012, 19:39

miłośnik świec pisze:Witam. Jak chyba wszyscy na tym forum jestem zafascynowany rzeźbionymi świecami ale piszę dlatego aby się podzielić tym które świece są według mnie dobre zarówno estetycznie jak i jakościowo a tym samym po której firmy towar warto się schylić. Niestety z jakością na polskim rynku bywa różnie. Miałem okazję przetestować kilka firm pod względem spalania jakości użytych parafin i lakierów. Zacznę od Pani Oriany - Bardzo ciekawe świece o stonowanym wyglądzie spalają się bardzo dobrze nie są lakierowane co moim zdaniem trochę uszczupla ich piękno pod względem połysku gdyż są matowe ale to kwestia gustu nabywcy poza tym mają swoją duszę . Druga firma to MiD Pani Małgorzaty
świece tej firmy są bardziej wystawne mają więcej rzeźbień lakierowane na wysoki połysk bardzo ładnie dobierane kolory spalanie bez zastrzeżeń typowe lampiony. Trzecia firma to Artufex Pani Beaty
estetyka sama w sobie zbliżona do MiD jednak tu podobieństwa się kończą - świeca choć dobrze się paliła to parafina ciekła na boki rzeźbieniami lakier to porażka pali się jak plastyk zostawiając za sobą czarną zgorzel pomimo użytego podstawka zniszczyłem obrus poprzez wspomniane wycieki. Najbardziej irytujące jest to że zaufałem wpisom na stronie ""lakier to powłoka antystatyczna ze stanów zjednoczonych najlepszej jakości"""NIE PRAWDA to bubel . Mam do tej pory tą świecę z oryginalną naklejką i proszę mi wierzyć ta jedna jest ostatnią którą tam kupiłem . Na polskim rynku powstają firmy jednak do tej pory te trzy były warte uwagi-- sami Państwo zdecydujcie .



Od razu piszę, że post przeklejony z innego posta.

Witam serdecznie miłośnikaświec !

Cieszymy się, że ktoś tak bardzo zorientowany w temacie zabrał głos !
Chętnie poznalibyśmy osobę mającą produkty prawie wszystkich firm zajmujących się rzeźbieniem świec w Polsce. Nie tylko ze względu na wyjątkowość hobby ale głównie dlatego, że Pana złe opinie o naszych produktach są po prostu bezpodstawne no i oczywiście bezceny ... tzn. bezcenne.

Mamy odnośnie Pana wpisu kilka uwag. Postaram się je przedstawić w punktach.
Jednakże, żeby było śmiesznie, użyję troszkę innych liczebników ;-)

Po pierwsze primo (jak powiedział któryś nasz polski artysta w jakimś polskim filmie ;-) )

Skoro miał Pan problemy ze świecą to dlaczego nic o tym nie wiemy ? Skoro ma Pan naszą naklejkę to na niej znajdują się wszelkiego rodzaju informacje w jaki sposób do nas dotrzeć i w jaki sposób się z nami skontaktować. Jest adres e-mail, jest telefon jest nawet adres firmy na który można, wykorzystując zwykłą korespondencję wysłać list używająć poczty polskiej ;-)

Po drugie - secundo (hmmm.. to też chyba było w tym filmie)

Każda nasza świeca posiada dokładną instrukcję używania. Są w niej najważniejsze informacje na temat używania, palenia świecy. Chodzi nam głównie o bezpieczeństwo użytkowników oraz to, aby nasze produkty mogły być używane przez długi czas. Może nie zastosował się Pan do zaleceń w w/w instrukcji. Proszę o ponowne/pierwsze zapoznanie się ze wspomnianym dokumentem. Miłej lektury.

Po trzecie - tertio (hmm ... tego już nie było) .
Wśród kilku tysięcy świec przez nas sprzedanych było kilka reklamacji ... Głównie tyczyły się tego, że kurier idąc z paczką niezbyt "elegancko" się z nią obchodził. To nie nasza wina. Naprawde ;-)
Nasze świece transportowane są na nowy kontynent, sprzedawane są w Europie oraz Azji.

Po czwarte - quarto (tego też .... )
Troche mnie dziwi fakt zamieszczania takiej "niby" obiektywnej opinii o 3 produktach trzech firm znajdujących się w Polsce. Zastanawiam się, komu zależy na tym, aby "wrzucając w sieć" tego typu komentarz wyrazić opnię negatywną wobec .... wobec czego ? Konkurencji ? Nie wiem.
Najbardziej martwi mnie fakt, że świece Pani Oriany z Krakowa użyto w tym celu na zasadzie SparringPartnera - że niby fajne, ale to nie to co produkt promowany.
Może należałoby zamieścić klauzulę : "Audycja zawiera lokowanie produktu" ?? A bardziej "Post zawiera lokowanie produktu". Tylko drogi Panie, w ten sposób się tego nie robi.

Po piąte - quinto (...)
Zaskakujący jest fakt dbania o zdrowie osób zajmujących się rzeźbieniem świec w Polsce. Życzę Pani Małgosi powrotu do zdrowia i na marginesie nadmieniam, że Pani Beata przechodzi ostatnio delikatny nieżyt nosa.
Mam nadzieję, że Pani Oriana jest zdrowa. Trzymajcie się carvedcandles artystki !!!

Po szóste sexto (bez brzydkich skojarzeń ;-) )
Zapraszam do kontatku. Namiary na firmę ma Pan w naklejce którą pieczołowicie Pan zachował.
Jak nie to są na stronie www. Jak nie, to służę pomocą. Proszę odpisać na post.

Po siódme septimo (tu już mi się nie chce wymyślać)
Powiem Panu w sekrecie, ale to między nami dobrze ? Są jeszcze inne firmy w Polsce oprócz firm:

a) chwalonej
b) użytej jako neutralna czyli ta pośrodku
c) ganionej ze względów w/w

,które produkują tak niesamowite świece techniką starogermańską.
W razie pytań proszę o kontakt .......

PS. Są też zagraniczne.

Pozostaje mi życzyć Panu miłośnikuświec znalezienia życiowej pasji (nie tylko realizując się jako redaktor w internecie)
No i oczywiście wszystkiego najlepszego w 2012 !
Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej kolekcji na naszej stronie w sekcji logowanej !!
Przepiękne wzory walentynkowe oraz na szczególne okazje !
Artufex Sp. z o.o.

miłośnik świec
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2012, 19:47
Re: Świece rzeźbione jako dodatek do wnętrz

autor: miłośnik świec » 21 sty 2012, 17:49

Witam . Niestety kiepski z Pani detektyw . ------ Od początku--- Piotr tak mam na imię a mieszkam w Pile to kwestia poznania się--lokowanie produktu ? Cóż mam firmę transportową więc może świece żarowe będą dobrym towarem. Kwestia znajomości jak Pani określiła wszystkich firm produkujących świece jest bardzo prosta -----świece Pani Oriany oraz MiD kupiłem w Wałczu w galerii Pod Aniołami natomiast firmy Artufex dostałem od siostry . Nawet przez chwilę nie próbowałem wyróżniać żadnej z wymienionych firm wbrew temu co Pani twierdzi Twierdzę tylko że dla mnie mogły by być lakierowane choć z pewnością są klienci którzy wolą bez . Co do Pani świec nie kłamałem ale nie widzę powodu żeby prosić się o wymianę czegoś co prawdopodobnie będzie takie samo wadliwe jak poprzednie. Dla Pani informacji ------ o stanie zdrowia Pani z MiD dowiedziałem się bezpośrednio w firmie dzwoniąc tam . Swoją drogą trzeba być wyjątkowo cyniczną osobą żeby z czegoś takiego robić sobie polewkę ale to już Pani sprawa sama Pani sobie wystawia opinię tego nie trzeba komentować . Cieszę się natomiast że za rynek zbytu obrała Pani Azję ---szalenie duży kontynent-duże możliwości a co ważne ----biorąc pod uwagę jaką tandetą nas zalewają nie są wymagający co z pewnością Pani pomoże. powodzenia pozdrawiam

PS Również wyznam Pani w ścisłej tajemnicy posiadam jeszcze świecę firmy którą używa Pani w swojej reklamie "JAK TO JEST RZEŹBIONE" czyli właśnie tą z Discovery muszę wyznać że pomimo banalnego pomysłu użycia czyjegoś towaru we własnym spocie są to naprawdę Świece Rzeźbione taki Mercedes
miłośnikswiec

artufex
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2011, 21:46
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:
Re: Świece rzeźbione jako dodatek do wnętrz

autor: artufex » 21 sty 2012, 23:57

Witam Panie Piotrze,
Piła jest pięknym miastem, fantastyczni ludzie tam mieszkają. Znamy masę fantastycznych osób, masę fantastycznych miejsc, Piękne miasto.

Odnośnie świec żarowych ostatnio wymienialiśmy, więc szkoda, że się nie znaliśmy. Możnaby zrobić wymianę kiepskich świec żarowych na kiepskie świece carvedcandles. Tzn na odwrót. Kiepskie carvedcandles na kiepskie żarowe. Tzn. Nie wiadomo czy kiepskie żarowe. Pewnie są super.

Wracając do tematu rozmowy (nie mieszając tematu kiepskich świec żarowych tudzież kiepskich carvedcandles)

Jeżeli Panu zależy na tym, możemy specjalnie przygotować dla Pana świece nielakierowaną - taką na jakiej Panu zależy - dla nas koszta mniejsze i co najważniejsze, zadowolony klient.

Skoro nie podobały się Panu nasze świece to dlaczego dowiadujemy się tego przez forum budowlane a nie poprzez emaila bezpośredniego ? Odnośnie zdrowia Pani Małgorzaty dowiedział się Pan dzwoniąc. Więc obsługa telefonu nie jest Panu obca.. Proszę zadzwonić do nas. ;-) Chętnie porozmawiamy ;-)

Żadna z metod kontaktu w/w nic Pana nie kosztuje. Co więcej, proszę pozostawić numer (przesłać privem) a chętnie odezwiemy się do Pana nie narażając na koszta rozmowy telefonicznej. Odnośnie palenia się świecy i rzekomych problemów jesteśmy w stanie udokumentować proces palenia się świecy oraz przesłania zdjęć potwierdzających w/w.

Dodatkowo:
Jeżeli nie chce Pan "Równie wadliwej świecy" proszę o kontakt w celu zwrócenia pieniędzy.

Odnośnie cynizmu pozostawimy to bez komentarza.
Szanujemy naszą konkurencję i pozostajemy w kontakcie. Świat CarvedCandles jest mały.

Odnośnie kolejnego Pana przytyku - mianowicie Azji napiszę tak. ... W Azji, jest więcej państw niż tylko Chiny. Koniec, kropa ;-) A pewnie o to Panu chodziło ;-)

Tandeta jest w Hipermarkecie koło każdego domu. Świec naszej konkurencji tam nie ma , naszych również.

PS. Własne spoty mamy na YouTubie. NIe wrzucamy na YouTuba spotów których nie wykonaliśmy i których nie jesteśmy autorem.

Jak wciąż jest jakiś problem proszę o kontakt. Lepiej chyba jest pogadać (nawet z konkurencją) niż wrzucać jakieś niedomówienia w sieć.

Szczerze zachęcam do kontaktu ;-)

Artufex
Obrazek
Artufex Sp. z o.o.

artufex
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2011, 21:46
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:
Re: Świece rzeźbione jako dodatek do wnętrz

autor: artufex » 22 sty 2012, 0:00

Witam Panie Piotrze,
Piła jest pięknym miastem, fantastyczni ludzie tam mieszkają. Znamy masę fantastycznych osób, masę fantastycznych miejsc, Piękne miasto.

Odnośnie świec żarowych ostatnio wymienialiśmy, więc szkoda, że się nie znaliśmy. Możnaby zrobić wymianę kiepskich świec żarowych na kiepskie świece carvedcandles. Tzn na odwrót. Kiepskie carvedcandles na kiepskie żarowe. Tzn. Nie wiadomo czy kiepskie żarowe. Pewnie są super.

Wracając do tematu rozmowy (nie mieszając tematu kiepskich świec żarowych tudzież kiepskich carvedcandles)

Jeżeli Panu zależy na tym, możemy specjalnie przygotować dla Pana świece nielakierowaną - taką na jakiej Panu zależy - dla nas koszta mniejsze i co najważniejsze, zadowolony klient.

Skoro nie podobały się Panu nasze świece to dlaczego dowiadujemy się tego przez forum budowlane a nie poprzez emaila bezpośredniego ? Odnośnie zdrowia Pani Małgorzaty dowiedział się Pan dzwoniąc. Więc obsługa telefonu nie jest Panu obca.. Proszę zadzwonić do nas. ;-) Chętnie porozmawiamy ;-)

Żadna z metod kontaktu w/w nic Pana nie kosztuje. Co więcej, proszę pozostawić numer (przesłać privem) a chętnie odezwiemy się do Pana nie narażając na koszta rozmowy telefonicznej. Odnośnie palenia się świecy i rzekomych problemów jesteśmy w stanie udokumentować proces palenia się świecy oraz przesłania zdjęć potwierdzających w/w.

Dodatkowo:
Jeżeli nie chce Pan "Równie wadliwej świecy" proszę o kontakt w celu zwrócenia pieniędzy.

Odnośnie cynizmu pozostawimy to bez komentarza.
Szanujemy naszą konkurencję i pozostajemy w kontakcie. Świat CarvedCandles jest mały.

Odnośnie kolejnego Pana przytyku - mianowicie Azji napiszę tak. ... W Azji, jest więcej państw niż tylko Chiny. Koniec, kropa ;-) A pewnie o to Panu chodziło ;-)

Tandeta jest w Hipermarkecie koło każdego domu. Świec naszej konkurencji tam nie ma , naszych również.

PS. Własne spoty mamy na YouTubie. NIe wrzucamy na YouTuba spotów których nie wykonaliśmy i których nie jesteśmy autorem.

Jak wciąż jest jakiś problem proszę o kontakt. Lepiej chyba jest pogadać (nawet z konkurencją) niż wrzucać jakieś niedomówienia w sieć.

Szczerze zachęcam do kontaktu ;-)

Artufex
Obrazek
Artufex Sp. z o.o.

Hanna0012
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 05 kwie 2018, 21:23
Re: Świece rzeźbione jako dodatek do wnętrz

autor: Hanna0012 » 09 maja 2018, 17:50

Myśle,że w hurtowni świec będzie najtaniej. Osobiście posiadam taką świece w domu,robi klimat

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Świece rzeźbione jako dodatek do wnętrz

autor: MichalBudowniczy » 13 gru 2018, 10:03

Bardzo ładne świece znajdziesz też w ofercie partner.kielce.pl. Zamawiałem świece zdobione i kule. Ładnie się prezentują i jestem z nich zadowolony.

hodra
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:06
Re: Świece rzeźbione jako dodatek do wnętrz

autor: hodra » 18 gru 2018, 12:30

Ja mam świece rzeźbione, kupiłam je w sklepie https://candleworld.com.pl/pol_m_Swiece ... e-160.html. Szczerze? Jak już je miałam na półce to nie wyglądały tak ładnie jak myślałam. Lepiej kupić klasyczne świeczki a do dekoracji po prostu figurki :)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów