Rolety na okna w biurze

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

KamilJanicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2018, 9:23
Rolety na okna w biurze

autor: KamilJanicki » 06 gru 2018, 9:27

Witam forumowicze. Przymierzam się do remontu biura, i zależy mi w szczególności na zabezpieczeniu okien. Gdybyście mogli podlinkować mi jakiś
sklep z roletami w którym będę mógł zaopatrzyć się w antywłamaniowe rolety? Pozdrawiam i czekam na komentarze.

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Rolety na okna w biurze

autor: Zami » 08 gru 2018, 12:31

Jeśli nadal szukasz rolet to warto przejrzeć ofertę tej firmy http://roletos.pl/ Mają rolety, żaluzje, plisy, moskitiery itd wysokiej jakości. Moze akurat coś wpadnie ci w oko. Ja myślę o plisach do biura,, jakoś najbardziej mi odpowiadają. Rolety kupiłabym raczej do domu.

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Rolety na okna w biurze

autor: urzędnik » 12 gru 2018, 16:24

Myśle ze zainteresuje cię ta propozycja żaluzje zewnętrzne antywłamaniowe warszawa Te żaluzje antywlamaniowe na pewno zapewnią bezpieczeństwo i dobrze będą chronić twoje biuro. Sam zastanawiam się nad ich montażem, bo często wyjeżdżam, a mieszkam na parterze. A o nieproszonych gości nietrudno.

Robocoop
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:07
Re: Rolety na okna w biurze

autor: Robocoop » 12 gru 2018, 19:28

W biurze na pewno przydadzą się solidne rolety ja polecam te żaluzje antywłamaniowe Idealne połączenie rolety z blokadą antywłamaniową z żaluzją , zapewni w biurze odpowiedni poziom prywatności. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór , polecam sprawdzić .
Ostatnio zmieniony 16 gru 2018, 13:02 przez Robocoop, łącznie zmieniany 1 raz.

pepik90
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2018, 19:07
Re: Rolety na okna w biurze

autor: pepik90 » 12 gru 2018, 19:36

uwielbiam rolety, moglabym ich miec całe mnóstwo


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot] i 23 gości

Gotowe projekty domów