Odszkodowania bez sądu

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ymirlia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2018, 13:41
Odszkodowania bez sądu

autor: ymirlia » 11 gru 2018, 20:02

Witam
Niedawno moja siostra miała rodzić, podczas ciąży nie było żadnych komplikacji, ale niestety z winy lekarzy dziecko zginęło przy porodzie. Szukam jakiejś kancelarii, która pomaga uzyskiwać odszkodowania za błędy lekarskie bez sądu. Możecie coś polecić?
Ostatnio zmieniony 13 gru 2018, 23:06 przez ymirlia, łącznie zmieniany 1 raz.

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: Odszkodowania bez sądu

autor: zmarzlak » 12 gru 2018, 6:56

Nie jestem przekonany czy winę lekarza będziesz w stanie udowodnić bez sądu. Ale najlepiej jak skontaktujesz się z jakimś adwokatem, który zajmuje się błędami medycznymi. Ja znam taką kancelarię we Wrocławiu, a jest to http://adwokat-wroclaw.eu/

rotke
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 01 sie 2018, 2:56
Re: Odszkodowania bez sądu

autor: rotke » 09 mar 2019, 23:57

Nie mam odpowiedniej wiedzy aby wypowiedzieć się na ten temat, ale z pewnością wyczerpująca odpowiedź i pomoc otrzymacie w Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy zlokalizowanej na ul. Joachima Lelewela 23/7, 53-505 Wrocław, warto umówić się wcześniej na wizytę przez telefon (tel. 71 740 50 00, tel. kom. 695 560 425). Osobiście korzystałem z ich usług i z całą pewnością Wam również pomogą.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości

Gotowe projekty domów