Stawianie komina wentylacyjnego w mieszkaniu

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Lolinka417
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2018, 16:59
Stawianie komina wentylacyjnego w mieszkaniu

autor: Lolinka417 » 07 gru 2018, 17:11

Witam. Niestety nigdzie nie potrafię znaleźć informacji na moje pytanie . Posiadam mieszkanie, w ktorym brak jest łazienki, chcialabym stworzyć ją i kominiarz wydał wstepną zgodę ale zastrzegł iż muszę wykonać komin wentylacyjny w pomieszczeniu, który musi wyjść przez dach,niestety nie wiem co to dokladnie oznacza czy mozna to zrobic samemu czy lepiej firmą ( jaką) ( poporszę o propozycje firm z okolic katowic) i ile coś takiego kosztuje. Jestem kobieta i to w dodatku zieloną w tych kwestiach .

Mieszkanie miesci sie na 3 piętrze w kamienicy, a nad mieszkaniem znajduje się strych . W pomieszczeniu znajduje się okno. Nie wiem jakie jeszcze informacje są istotne .

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Stawianie komina wentylacyjnego w mieszkaniu

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 09 gru 2018, 5:01

Taniej i prościej będzie zrobić wentylację mechaniczną , nawet z odzyskiem ciepła.
HVAC - najtańszy komfort.


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów