Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: heman » 01 paź 2018, 20:03

Jak lubicie designerskie meble to zobaczcie sobie włoską markę Calligaris, znajdziecie je w studiu mebli Verlani w Szczecinie. Calligaris to fajne, nowoczesne, włoskie meble. My mamy łóżko, fotel i kilka krzeseł. Wszystkie meble są bardzo porządnie wykonane, dobrej jakości.

kobarkowe
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2018, 14:16
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: kobarkowe » 03 paź 2018, 14:21

Ja zamówiłem do salonu solidną ławę - najwyższa jakość, zapach prawdziwego drewna, dopieszczone w każdym szczególe.

Loftmodern
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 03 paź 2018, 15:28
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: Loftmodern » 03 paź 2018, 15:39

Wybór takich mebli jest uzależniony bardzo mocno od stylu w którym urządziliśmy całe mieszkanie bądź dane pomieszczenie. Bardzo pomocy jest w tym przypadku Internet i tutejsze sklepy, które mogą zaoferować wiele ciekawych kolekcji mebli w niższej cenie.

hyderos
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2018, 8:51
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: hyderos » 06 gru 2018, 8:57

Ja zamówiłam ławę do salonu w Artwood-ns świetna jakość wykonanych produktów i świetnie dobrane materiały.

beata.lisek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:51
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: beata.lisek » 07 gru 2018, 8:18

Nie tylko [więcej informacji poprzez PW] są przydatnym meblem w salonie, ale również witryny. Ładnie można wyeksponować zastawę obiadową albo pamiątki z wakacji.

asiajarmul
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2018, 14:16
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: asiajarmul » 31 mar 2019, 18:27

Bardzo ładne meble są na Bomarmeble. Nowoczesne, designerskie i naprawdę bardzo oryginalne. Do tego opcja rozkładania jest naprawdę ogromną zaletą. Co o tym myślicie
Załączniki
Eliot_rozl.jpg
eliot.jpg

Florekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 14 mar 2019, 15:10
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: Florekk » 01 kwie 2019, 9:35

No to może warto w takim razie postawić na piękne meble tapicerowane które teraz robią fajne efekty.

MebleJeziorny
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 27 paź 2015, 12:20
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: MebleJeziorny » 02 kwie 2019, 16:57

Zgadzam się, meble tapicerowane w salonie są niemal na porządku dziennym, warto jedynie zadbać o ich wysoką jakość wykonania plus odpowiednią kolorystykę, to bardzo ważna kwestia.

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: Baśka74 » 28 kwie 2019, 18:52

Świetne, eleganckie meble ma w swojej ofercie firma Artparadise. Ja akurat kupiłam komplet w stylu ludwikowskim. Prezentuje się wspaniale. Cena satysfakcjonująca. Cała transakcja wyjątkowo udana.

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: Pasko33 » 29 kwie 2019, 10:42

Mi w oko ostatnio wpadła taka komoda :)
Obrazek

W ogóle taki zestaw fajnie wygląda jak na zdjęciu. U mnie podobne panele są to myślę, że tak kolor mebli się ładnie wpasuje.
Obrazek

marcinwaligora
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:25
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: marcinwaligora » 28 sie 2019, 17:36

Warto zdecydować się na meble pokryte lacobelem, ponieważ są proste w utrzymaniu czystości. Salon Bomarmeble robi bardzo ładne stoły i krzesła, które świetnie sprawdzają się w salonie.

katarzyna.mlynska4
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 26 cze 2018, 10:39
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: katarzyna.mlynska4 » 30 sie 2019, 12:38

My postawiliśmy na ekologie! Kupiliśmy od MoonWood piękny stolik kawowy - solidnie i dokładnie wykonany. Dodatkowo jak wyczytałam produkowane są z drewna pozyskiwanego w odpowiedzialny sposób z polskich lasów, a co najważniejsze nie używają żadnych szkodliwych substancji do ich produkcji czy dekoracji!

OKamila
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:30
Re: Meble do salonu, stoły, krzesła, komody

autor: OKamila » 11 wrz 2019, 11:40

A ja meble do salonu kupiłam przez internet na luksopl i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Ceny i jakość super. Bardzo szybko też zrealizowali moje zamówienie.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów