Magazyn - płyty izolacyjne

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Magazyn - płyty izolacyjne

autor: szmeraczka » 09 lis 2018, 21:46

Jestem w trackie budowy magazynu na produkty rolnicze. Szukam dobrych, grubych płyt izolacyjnych na budowe ścian. Zależy mi na dobrych parametrach izolacyjnych. Ważne żeby płyta była dość gruba, dobrze zabezpieczała przed wilgocią i wodą. Natrafiłem na taki link https://www.izopanel.pl/produkty/plyta-warstwowa-izowall-pir/
Czy ktoś stosował tego typu ścianki ? Z opisu wynika że były by idealne, czekam na opinie

kolaaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 16 kwie 2016, 12:50
Re: Magazyn - płyty izolacyjne

autor: kolaaa » 29 lis 2018, 11:14

A co na to wykonawca? bo podejrzewam że sam tego magazynu nie stawiasz. Ja tam bym zaufała doświadczeniu, jak powstawał nasz magazyn to godziłam się na wszystko. Współpracowaliśmy z Commercecon, panowie mają wyczucie i materiały dobrali wzorcowo do warunków i potrzeb, również izolacyjnych.

cecce
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 07 mar 2018, 9:06
Re: Magazyn - płyty izolacyjne

autor: cecce » 29 lis 2018, 21:24

Mogę wskazać nie tyle co na budowę ścian co do izolacji zewnętrznej - płyty warstwowe marki Kingspan. Znany producent, w zasadzie wiodąca marka, ich system płyt posiada najlepsze wyniki jeśli chodzi o termoizolację, więc jeśli patrzysz pod kątem jakości to będzie najlepszy wybór

Emkaolka0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 29 paź 2017, 10:07
Re: Magazyn - płyty izolacyjne

autor: Emkaolka0 » 06 gru 2018, 10:26

Myśleliście już może o wyposażeniu magazynu? Jeżeli tak to powinniście tez zajrzeć do Future Logistics. Ta firma proponuje kompleksowe wyposażenie do magazynów i hal produkcyjnych. Również ich usługi to usługi budowlane i projektowe.

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Magazyn - płyty izolacyjne

autor: monikabert90 » 14 gru 2018, 16:16

A nie lepiej byłoby powierzyć taką budowę magazynu profesjonalistom? Możesz zapoznać się z ofertą firmy Depenbrock Polska, która zajmuje się właśnie budową takich hal :) Działają na rynku już od wielu lat, więc sądzę, że można mieć do nich całkowite zaufanie :)

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Magazyn - płyty izolacyjne

autor: tracks » 31 lip 2019, 12:05

Z doświadczenia wiem, że przy budowie magazynków często wykorzystuje się płyty warstwowe i płyty PIR, które oferuje skład SteelProfil. Takie płyty nie należą do najdroższych, a mimo wszystko są bardzo skuteczne. ;)

Hitler
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2019, 14:52
Re: Magazyn - płyty izolacyjne

autor: Hitler » 29 sie 2019, 15:17

[quote="kolaaa"]A co na to wykonawca? bo podejrzewam że sam tego magazynu nie stawiasz. Ja tam bym zaufała doświadczeniu, jak powstawał nasz magazyn to godziłam się na wszystko. Współpracowaliśmy z Commercecon, panowie mają wyczucie i materiały dobrali wzorcowo do warunków i potrzeb, również izolacyjnych.[/quote]



Panele wszyscy zamawiają z Czech lub Słowacji nasze też są dosc tanie...

Chyba że na konstrukcję blacha izolacja i blacha lecz to jest czasochlonne


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów