Ogrodzenie

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
norbbii
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2018, 12:30
Ogrodzenie

autor: norbbii » 17 kwie 2018, 12:56

Dzień dobry.
Mój problem polega na braku zbrojenia pionowego na slupki ogrodzeniowe z pustaka. Kupiłem działkę z domem na której wylano fundament pod ogrodzenie ale brak w nim zbrojenia na słupki, które chcę postawić. Jest tego około 70 metrów i rozebranie nie wchodzi w rachubę. Całość choć ma zapewne ładnych parę lat, wygląda solidnie ale wydaje się troszkę dziwna, bo jest chyba niezgodna ze sztuka budowlaną. Jak sobie z tym poradzić? Czy jeżeli wywiercę głębokie otwory i wpuszczę pręty zbrojeniowe będzie dostatecznie trwała aby utrzymać słupki? W sumie nie mam pojęcia po co ktoś wylewał fundament pod ogrodzenie bez prętów zbrojeniowych i jakie ogrodzenie chciał na tym postawić.

Marcepan33
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:18
Re: Ogrodzenie

autor: Marcepan33 » 06 gru 2018, 10:02

Zajmuję się właśnie pracami w ogrodach, głównie zabezpieczam rośliny i często bazuję na siatce [link wygasł]. Z tych, co testowałem przez lata to wydaje się najlepsza. Nikt się na nią nie skarżył. Łatwe ogrodzenie w montażu, do tego można przenieść w razie czego. Pozycja do zmiany elastycznie. Dużo zalet, wad nie dostrzegam.


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów